nastaveni xenonu

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Tomm píše:
DMS píše:
jasně,ale přesný způsob jak, tak to tady není :roll:
hmm, tak jsi asi spatne hledal :wink:
jo,hochu já to prolezl tolikrát ...možná to je už ale smazaný, teda pokud to tu vůbec bylo.... :wink:

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

no nevim no...mam xenony serizene dle vagu a pote i manualne ale stejne se mi zda ze porad sviti moc nizko pred auto...co vase nazory jak jste na tom? nevim jestli to je jen pocit nebo ty xenony nemaji tak daleky dosvit jako bezna zarovka.... :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

kubiss píše:no nevim no...mam xenony serizene dle vagu a pote i manualne ale stejne se mi zda ze porad sviti moc nizko pred auto...co vase nazory jak jste na tom? nevim jestli to je jen pocit nebo ty xenony nemaji tak daleky dosvit jako bezna zarovka.... :roll:

:lol: to máš asi špatně seřízený, já jsem dal za halogeny bi-xenony a svítí jak intenzitou mnohem víc, všechno v noci je mnohem líp vidět, a další věc-svítí víc do šířky a do dálky a to nemluvím o tom, když zapnu xenony i na dálku :wink: nedá se to srovnat z halogeny..

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

no kaaamo serizeny to pry je ..na vagi jsem byl potom i na stk a pry to sviti ukazkove..tak nevim jak zapnu dalkove tak to je kuwa svetlo ale ty tlumivky...no 150 po nezname ceste bych s tim zkratka nejel... :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

kubiss píše:no kaaamo serizeny to pry je ..na vagi jsem byl potom i na stk a pry to sviti ukazkove..tak nevim jak zapnu dalkove tak to je kuwa svetlo ale ty tlumivky...no 150 po nezname ceste bych s tim zkratka nejel... :roll:
jaký tam jsou výbojky ? A jak jsou starý ?

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

DMS píše:
kubiss píše:no kaaamo serizeny to pry je ..na vagi jsem byl potom i na stk a pry to sviti ukazkove..tak nevim jak zapnu dalkove tak to je kuwa svetlo ale ty tlumivky...no 150 po nezname ceste bych s tim zkratka nejel... :roll:
jaký tam jsou výbojky ? A jak jsou starý ?
no to bude rcite vsechno origo tj jako auto cili 6 let...jako jasnost je fakt pekna svetlo je jasne ale ten dosvit no nwevim no...na stk rikali ze jedna sviti o kapku mene...

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

kubiss píše:
DMS píše: jaký tam jsou výbojky ? A jak jsou starý ?
no to bude rcite vsechno origo tj jako auto cili 6 let...jako jasnost je fakt pekna svetlo je jasne ale ten dosvit no nwevim no...na stk rikali ze jedna sviti o kapku mene...
no a pak,že jsou výbojky až o 8x více životnostní než žárovky. 6 let by nemělo být na nich znát. Zkus se podívat sem http://www.xenony.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

kubiss píše:
DMS píše: jaký tam jsou výbojky ? A jak jsou starý ?
no to bude rcite vsechno origo tj jako auto cili 6 let...jako jasnost je fakt pekna svetlo je jasne ale ten dosvit no nwevim no...na stk rikali ze jedna sviti o kapku mene...
2-3 roky, resp. cca 60-100 tkm a výbojky jsou kaput. Ztrácejí pomalu na světelném výkonu. Stálo by za to zkusit nové. V jednom světle nechat tu tvojí šestiletou a do druhýho dát novou a hned bys viděl :wink:

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

TomB píše:
kubiss píše: no to bude rcite vsechno origo tj jako auto cili 6 let...jako jasnost je fakt pekna svetlo je jasne ale ten dosvit no nwevim no...na stk rikali ze jedna sviti o kapku mene...
2-3 roky, resp. cca 60-100 tkm a výbojky jsou kaput. Ztrácejí pomalu na světelném výkonu. Stálo by za to zkusit nové. V jednom světle nechat tu tvojí šestiletou a do druhýho dát novou a hned bys viděl :wink:
kolik tak vyjde vybojka nevis asi?

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

JESTE ME NAPADA MOTORKY STELOVANI NABEHNOU HNED PRI ZAPALOVANI NEBO AZ PO STRATU NEVITE NEKDO? PROTOZE SE TO SERIZOVALO JEN PRI ZAPALOVANI S PRAZDOU NADRZI (ALE TA JE PRAZDNA PORAD) A BEZ ZATIZENI...ZDA SE MI ZA JAK AUTO STOJI...SVITI TO GOOD ALE PRI VYSSI RYCHLOSTI TO PROSTE SJEDE DOLU...NEVIM MOZNA SE MI TO ZDA...DIIIIKY VSEM

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

kubiss píše:
TomB píše: 2-3 roky, resp. cca 60-100 tkm a výbojky jsou kaput. Ztrácejí pomalu na světelném výkonu. Stálo by za to zkusit nové. V jednom světle nechat tu tvojí šestiletou a do druhýho dát novou a hned bys viděl :wink:
kolik tak vyjde vybojka nevis asi?
V servisu 3800,-/ks :D
Já jsem je prodával po 500,- ale momentálně je to bída a nic není, resp. jsem rozhodil tři sady, aby byly náhradní výbojky, ale to je jen dočasný řešení.

origo xenony na výchozí výšku najedou po jejich zapnutí. S nastartovaným motorem to nemá nic společnýho. Prostě když je zapneš, tak sjedou dolů a vyjedou nahoru a srovnají se podle zatížení.
Seřizovat by se podle mě měly s plnou (80%) nádrží.

Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

Příspěvek od Fox-CZ »

no nevim,kluci na disel foru,my psali,ze dilenska prirucka rika ,ze se maji serizovat pri 5% plne nadrzi,takze skoro prazdna a ma to i logiku...
Passat 2002 TDIPD 96KW

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Fox-CZ píše:no nevim,kluci na disel foru,my psali,ze dilenska prirucka rika ,ze se maji serizovat pri 5% plne nadrzi,takze skoro prazdna a ma to i logiku...
60 litrů je dejme tomu 60 kilo, myslíš si,že to je takový rozdíl na autu ? Mě teda pytel cementu s Pašíkem nic neudělá :wink: tohle bych neřešil...

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

DMS píše:
Oakley píše:naklápění xenonů přes kolečko jde dodělat, někde jsem měl návod, jen udělat redukce na konektory, nebo přepojit dráty, zkusím se kouknout.
to bys byl klasa a asi první,který by to tady na fóru kdy dal do placu :wink:
tak tady to máš v sekci GIV, je tam schéma přepojení konektoru xenon-obyč lampy :wink: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 673#125673" target="_blank
Naposledy upravil(a) Oakley dne 11.07.2006 21:18, celkem upraveno 1 x.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Oakley píše:
DMS píše: to bys byl klasa a asi první,který by to tady na fóru kdy dal do placu :wink:
tak tady to máš v sekci GIV, je tam schéma přepojení konektoru xenon-obyč lampy :wink:
kouknu tam :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“