Špatné tlumiče ?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

lukin píše:To já jsem zase od jednoho našeho zákazníka slyšel,že si byl testovat tlumiče a test vyšel dobře.Za nějakou dobu tam šel znova a ten test mu ukázal ještě lepší výsledek než prvně 8O Kde asi bude chyba :?: ,že by se ty tlumiče časem zlepšovaly?Od té doby to beru s rezervou.
Tu zkušenost mám taky, s Trasitem byly testy tlumičů po půl roce lepší než prve. Proto testům v tomto případě moc nevěřím.

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

hodys píše:ale když ti to ustřeluje do strany, tak to nebude jen tlumičema. zkontroluj silentbloky na zadní nápravě. ty to rády dělaj.. a celkově silentbloky a čepy na přední nápravě.. jinak já montuju tlumiče kyaba. jsou to japonské tlumiče a zatím se vždycky osvědčily a jsou za rozumnou cenu.. řekl bych kvalita sachs a cena o něco nižší..
zajedu na STK a nechám to ještě "protřepat" - jestli na něco příjdou.

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Peťas píše:
Petr78 píše:Značka je asi nejlepší Monroe a preferoval bych plyno-kapalinové provedení.
Osobně Monroe nedoporučuju. Mám s nima jenom špatné zkušenosti.
To se značka Monroe tak zhoršila?
Vždycky patřila k nejlepším značkám.

Jinak SACHS bych měl původně na druhém místě.
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

hodys píše:jo tak to se můžu přidat.. taky myslím že nic moc. sachs nebo kyaba. nic jiného bych nedával. sračky jako al-ko nebo gabriel už vůbec..
Já jsem teď dával KONI. :wink: Třeba na Gabriely jsem slyšel taky jenom nadávky, ale jednou prostě kvůli penězům nic jiného nezbývalo, tak na auto šly. A kromě toho že byly trošku měkčí (což mi nějak nevadilo) pohoda...
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“