fólie na jižní moravě?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maxricho »

Autofolie Vařecha to můžu jenom doporučit.Nechal jsem si je udělat na GIII před 2 rokama a nad miru spokojen.Ted mam GIV a hned jak bude trochu tepleji tak je necham znovu nalepit.Dělá to bez vyndávání skel do 1 až 2 hodin.

Uživatelský avatar
buraccio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od buraccio »

No já to plánuju tak na duben, že bych to zrealizoval a tato firma se mně hodně zamlouvá :)

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Jedine Varecha, je z tady tech vsech nejlevnejsi a super pristup.

Navic atest da samozrejme taky, ale jen pokud si nenechate udelat extra tmavou, pak na ni mate atest jen od ramen ridice vzad. A ten vam neda stejne na predky nikdo a kdyz jo, je to jen vysmech - pozna to kazdej polda, atest neatest.
Born to grow.

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

VlaK píše:Jedine Varecha, je z tady tech vsech nejlevnejsi a super pristup.

Navic atest da samozrejme taky, ale jen pokud si nenechate udelat extra tmavou, pak na ni mate atest jen od ramen ridice vzad. A ten vam neda stejne na predky nikdo a kdyz jo, je to jen vysmech - pozna to kazdej polda, atest neatest.
Nepozná...když stavěli mně,tak mi jeden chobot říkal,kéž by měly všichni fólie jako VY...jsem málem vybuch smíchy :wink:

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Filip píše:
VlaK píše:Jedine Varecha, je z tady tech vsech nejlevnejsi a super pristup.

Navic atest da samozrejme taky, ale jen pokud si nenechate udelat extra tmavou, pak na ni mate atest jen od ramen ridice vzad. A ten vam neda stejne na predky nikdo a kdyz jo, je to jen vysmech - pozna to kazdej polda, atest neatest.
Nepozná...když stavěli mně,tak mi jeden chobot říkal,kéž by měly všichni fólie jako VY...jsem málem vybuch smíchy :wink:
Jakoze jo, ale ten atest si muzes udelat posleze sam, zejo - za 5 minut na kopirce. Takze hajit se tim, ze tam ten mi da atest je k nicemu, na STK ti to stejne nepomuze a poldu bud ukecas, nebo ne :)
Born to grow.

Uživatelský avatar
marek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od marek »

sonas111 píše:taky doporučuju pana Varechu... Jedna podotázka-nechávál si někdo dělat na přední dveře(řidič+spolujezdec) dát folii světlejší než na zbytek(zadní boční dveře a zadek) ? Určitě to jde, to je jasné, ale nevypadá to blbě?

nebo dát radši decentní zatmavení na celé auto(stejné zatmavení)?
Mám odstupňované zatmavení zepředu dozadu. Vpředu o 5% víc než povoluje norma (ale s atestem :wink: ).
Myslím, že to vypadá pěkně :fly2:
Není lepšího mazadla na svwětě než nafty :-)

Uživatelský avatar
marek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od marek »

Filip píše:
VlaK píše:Jedine Varecha, je z tady tech vsech nejlevnejsi a super pristup.

Navic atest da samozrejme taky, ale jen pokud si nenechate udelat extra tmavou, pak na ni mate atest jen od ramen ridice vzad. A ten vam neda stejne na predky nikdo a kdyz jo, je to jen vysmech - pozna to kazdej polda, atest neatest.
Nepozná...když stavěli mně,tak mi jeden chobot říkal,kéž by měly všichni fólie jako VY...jsem málem vybuch smíchy :wink:
Však jsme se domluvili, že jak umyju auto tak ti atest ofotím a pošlu :wink:
Není lepšího mazadla na svwětě než nafty :-)

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

marek píše:
Filip píše: Nepozná...když stavěli mně,tak mi jeden chobot říkal,kéž by měly všichni fólie jako VY...jsem málem vybuch smíchy :wink:
Však jsme se domluvili, že jak umyju auto tak ti atest ofotím a pošlu :wink:
Však jasnačka...jeden kámoš s muzicírung autem mi ho taky slibuje,ale je to s ním na dlouhý lokte :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“