Displex

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
preacher
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Displex

Příspěvek od preacher »

Zkoušel někdo pastu Displex na poškrábané autosklo? Jaké s tím máte zkušenosti? Jaké další přípravky jste použili na odstranění škrábanců?

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

pasta displex?? to jsem ještě neslyšelco to je za pastu?? přímo na škrábance?? jinak škrábance, nebo spíš lehké a spíš jenom malé skrábance jdou odstranit-odleštit. je na to takový speciální diamantový prášek.. a ta sada v které je tento prášek a všechno potřebné stojí 15000.. takže nic levného.. chtěli jsme to kupovat,ale zatím jsme to potřebovali jenom párkrát, takže spíš zákazníka nasměrujem na nové sklo na pojistku.. pak ještě máme takovou malou sadu, je to takovej kotouček a má na sobě vrstvu nějakýho speciálního materiálu co by to měl odleštit.. ale pokud to je vryp do skla tak už s tím nic neuděláš. to je spíš na takové šmouhy.. hlubší škrábance nezmizí ničím..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Displex

Příspěvek od Petr78 »

preacher píše:Zkoušel někdo pastu Displex na poškrábané autosklo? Jaké s tím máte zkušenosti? Jaké další přípravky jste použili na odstranění škrábanců?
Tato pasta ti sklo nevyleští.
Je určená na leštění plexisklových displejů na mobilech.
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

hm takže se skla ani nedotkne..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
buxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia - east
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buxy »

Na mojom starom "Mercedese piáno 300D" som sklo vyčistil od škrabancov vodným brúsnym papierom.Tuším to bola zrnitosť 1000, alebo 1200.Bolo to však staré auto.
Generation GOLF !!!!

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

buxy píše:Na mojom starom "Mercedese piáno 300D" som sklo vyčistil od škrabancov vodným brúsnym papierom.Tuším to bola zrnitosť 1000, alebo 1200.Bolo to však staré auto.
No, možná by to stálo za pokus.
Ale radši na nějakém nepotřebném kusu skla.
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

By mě zajímalo, jakou technologii používají třeba brusiči skla.
Když vybrousí požadovaný tvar třeba vázy, tak to potom vyleští tak, že je to sklo hladké a průhledné.
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

nevím jestli ten smirgl je dobrej nápad :?
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

hodys píše:nevím jestli ten smirgl je dobrej nápad :?
Já se obětuju a vyzkouším to.
Mám jedno prasklý světlo, tak není co zkazit.
Pak dám vědět, jak to dopadlo.
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
audi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od audi »

no ja bych to stim smyrglem taky raci nezkousel...............prece kdyz to prebrousim smirglem tak tozmatovati

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

asi je to blbost, ale kdysi jsem si vybrousil poskrabany sklo na hodinkach zubni pastou a bylo to super. Nevim jestli by to slo i na aute, ale ten smirgl bych urcite nezkousel.
U nás na vsi se řiká, silnější pes mrdá.

Uživatelský avatar
VWkolombo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od VWkolombo »

Karfik píše:asi je to blbost, ale kdysi jsem si vybrousil poskrabany sklo na hodinkach zubni pastou a bylo to super. Nevim jestli by to slo i na aute, ale ten smirgl bych urcite nezkousel.
To je možný. Tou zubní pastou lze vyleštit i zlato nebo staré mince tak proč né sklo u auta. Ale zkoušet to raději nebudu. Možná se zeptat tam kde zacelují praskliny na skle.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

VWkolombo píše:
Karfik píše:asi je to blbost, ale kdysi jsem si vybrousil poskrabany sklo na hodinkach zubni pastou a bylo to super. Nevim jestli by to slo i na aute, ale ten smirgl bych urcite nezkousel.
To je možný. Tou zubní pastou lze vyleštit i zlato nebo staré mince tak proč né sklo u auta. Ale zkoušet to raději nebudu. Možná se zeptat tam kde zacelují praskliny na skle.
no já myslím že zubní pasta na autosklo bude na nic....nějaký mince nebo hodinky a display mobilu jo ale na autosklo :?:

Uživatelský avatar
knap
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 420
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od knap »

VWkolombo píše:
Karfik píše:asi je to blbost, ale kdysi jsem si vybrousil poskrabany sklo na hodinkach zubni pastou a bylo to super. Nevim jestli by to slo i na aute, ale ten smirgl bych urcite nezkousel.
To je možný. Tou zubní pastou lze vyleštit i zlato nebo staré mince tak proč né sklo u auta. Ale zkoušet to raději nebudu. Možná se zeptat tam kde zacelují praskliny na skle.
Já hodil tlamu na kole :velo: a poškrábal jsem si hodinky.Zkoušel jsem tu zubní pastu :thk: a vůbec nic.asi používám nějakou špatnou :lol:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=20220" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=138318" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

knap píše:
VWkolombo píše: To je možný. Tou zubní pastou lze vyleštit i zlato nebo staré mince tak proč né sklo u auta. Ale zkoušet to raději nebudu. Možná se zeptat tam kde zacelují praskliny na skle.
Já hodil tlamu na kole :velo: a poškrábal jsem si hodinky.Zkoušel jsem tu zubní pastu :thk: a vůbec nic.asi používám nějakou špatnou :lol:
tak jestli máš třeba kukačky za 70 tisícovek s nějakým super tvrdým sklem tak to pastou asi nepůjde :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“