POZOR NA AUTOSERVIS VE ZLÍNĚ

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

OTDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 23.09.2008 09:54
Bydliště: zl

Re: POZOR NA AUTOSERVIS VE ZLÍNĚ

Příspěvek od OTDi »

to jmáno už sem taky někde slyšel, ono se prasárny šíří rychle

milani
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 28.10.2008 17:33

Re: POZOR NA AUTOSERVIS VE ZLÍNĚ

Příspěvek od milani »

Ano vše jsem zaplatil možna chyba ze strany moji ja jsem vám tu take vložil email od pana ktery měnil pouze tlumiče ale napišu vám mnohem vice protože tato oprava nema ještě konec a potom budu potřebovat váši radu věřte že tak jak jsem zklaman jsem ještě nikdy nebyl ovšem vás budu informovat děkuji za vaše ohlasy auto jsem opravdu dovezl v pořadku s male opravy byla oprava velka a hlavně ta jizda už vubec neni takova jak byla

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR NA AUTOSERVIS VE ZLÍNĚ

Příspěvek od stréc od piva »

milani píše:Ano vše jsem zaplatil možna chyba ze strany moji ja jsem vám tu take vložil email od pana ktery měnil pouze tlumiče ale napišu vám mnohem vice protože tato oprava nema ještě konec a potom budu potřebovat váši radu věřte že tak jak jsem zklaman jsem ještě nikdy nebyl ovšem vás budu informovat děkuji za vaše ohlasy auto jsem opravdu dovezl v pořadku s male opravy byla oprava velka a hlavně ta jizda už vubec neni takova jak byla

jako ze se neco v aute zmenilo??? k horsimu pri jizde?
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR NA AUTOSERVIS VE ZLÍNĚ

Příspěvek od Palko »

milani píše:Ano vše jsem zaplatil možna chyba ze strany moji ja jsem vám tu take vložil email od pana ktery měnil pouze tlumiče ale napišu vám mnohem vice protože tato oprava nema ještě konec a potom budu potřebovat váši radu věřte že tak jak jsem zklaman jsem ještě nikdy nebyl ovšem vás budu informovat děkuji za vaše ohlasy auto jsem opravdu dovezl v pořadku s male opravy byla oprava velka a hlavně ta jizda už vubec neni takova jak byla
Já chódně špátně rózumět řéči tfího kméne :tooth: :wow:
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

MaxxT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 09.10.2008 23:28
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR NA AUTOSERVIS VE ZLÍNĚ

Příspěvek od MaxxT »

mno co na to rict, bez zakazkovyho listu.. v dnesni dobe si to o to proste zada.. jestli mu teklo do bot a potreboval penize, tak na tebe proste udelal "podel" a bude po tobe chtit penize...

kazdopadne v plzni je jeden dobrej servis, kdyz bys mel zajem.. :-)

Clouver
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.06.2019 14:36

Re: POZOR NA AUTOSERVIS VE ZLÍNĚ

Příspěvek od Clouver »

S panem Slezáčkem jsem mívala dobré zkušenosti, ale teď hodnotím jako nejhorší autoservis ve zlínském kraji. Nezodpovědní, drazí a ještě dostanete auto v horším stavu než když jste ho tam dávali.Silně doporučuji vybrat si jiný servis, jinak budete zklamaní :(

streetbandit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.03.2008 20:46
Bydliště: Zlín

Re: POZOR NA AUTOSERVIS VE ZLÍNĚ

Příspěvek od streetbandit »

Musím se přidat taky se svým názorem. VW passat B6 zdechnul a nešel nastartovat. Po odtažení do servisu ke Slezáčkovi mi bylo řečeno, že to vypadá na prasklý rozvodový řemen a že oprava bude tak 50 tis Kč. Na to jsem odpověděl, že takovou částku do opravy dávat nebudu a že tam vyměním motor. Řekl mi, ať si teda rozmyslím co chci s autem dělat. Za několik dnů jsem mu volal, a chtěl jsem mu říct, že jsem si sehnal motor. K mojemu překvapení mi řekl, že motor rozdělali a zijšťují závadu - přitom bez mojeho souhlasu - ani jsem o tom nevěděl. Dále mi řekl, že rozvodový řemen není prasklý ani ojetý a zjišťují tedy co se stalo. Za 30 minut mi sdělil, že je to vadnou hlavou - netěsné na ventilech (motor nemá kvůli tomu tlaky) a je potřeba udělat hlavu s ventily. Ptal jsem se ho, jestli oprava vyřeší tento problém, řekl že ano. Ptal jsem se na cenu jestli to bude 15 tis - odpoveděl že spíš 20 tis. Tak jsem mu potvrdil, že souhlasím s cenou a s opravou hlavy. No a asi za měsíc jsem mu volal, tak to vypadá s autem a odpověděl mi - auto už jezdí, ale museli jsme dál vyměnit vačky, rozvody, atd. Říkám co? - odpověděl - byla to výrobní vada. Říkám kolik to bude stát? Odpověděl - ještě to nemám spočítané. Dál mi řekl, je potřeba udělat přední brzdy - na to jsem mu řekl - ne brzdy dělat nechci, nejdřív dořešme motor. Další pracovní den mi sdělil, že brzdy bylo potřeba udělat a že je vyměnili - i přes můj vyslovený nesouhlas. Senzor opotřebení nesvítil a s bržděním jsem problémy neměl. Byla tam prasklá přední pružina, tak jsem mu potvrdil, že ji může vyměnit. Při převzetí vozu mi ještě říkal, že je potřeba udělat zadní brzdy - přitom ty jsem si dělal rok a půl nazpátek a bylo na nich najeto 8 tis km - tvrdil, že už je potřeba je vyměnit. Při převzetí jsem chtěl vidět vadné vymontované díly - protože to je stále můj majetek, čekal jsem, že otevře kufr, ve kterém bude bedna plná vymontovaných dílů... Místo toho mne dovedl k rezavé hromadě šrotu, ukázal na hromadu a řekl mi, tady někde ty díly budou... Takže ani mi je neukázal ani nepředal. Doteď ani nevím, jestli zmiňované díly měnil. Po převzetí jsem hned jel s vozem na STK a specielně jsem se ptal na ty zadní brzdy (i když jsem věděl co mi odpoví) - technik brzdy zkontoloval a řekl - absolutně není potřeba je měnit. Samozřejmě je vyzkoušel na válcích a říkal, že jsou v naprostém pořádku. Dále po cestě do Vizovic na STK jsem měl volant natočený do strany, abych mohl jet rovně - totiž když u Slezáčka měnili pružiny (vyměnili obě místo jedné) totálně rozhodili geometrii. Musel jsem jet k Záhorovi a udělat geometrii. Na STK zjistili, že mám prasklé manžety na poloose a přitom mi měnili brzdy (které jsem měnit nechtěl), takže ty prasklé manžety museli vidět. Navíc se mi před nastarováním rozvítí slovo "servis", což je úsměvné po předání vozu ze servisu - auto tam bylo přes měsíc. Ve finále mi pan Slezáček vystavil fakturu na 65 tis Kč - ano není to překlep 65 000 Kč. Místo dohodnutých 20 tis Kč opravu "trošku" navýšil... Ani jednou mi nevolal, že oprava hlavy nebyla příčinou problému a že je potřeba udělat něco jiného a jestli vůbec chci do auta investovat a kolik bude stát další investice. Prostě si dělal co mu vynese co nejvíc, bez ohledu na zákazníka. Při předání jsem mu dal 30 tis a tím jsem i skončil. Nedám mu už ani korunu. Takové jednání je humus a pozor na něho. Určitě jiný servis.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“