nebrzi pomoc

kola, brzdy, podvozek, převodovka a spojka

Moderátor: lister

Odpovědět
Kolja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 18.12.2007 11:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

nebrzi pomoc

Příspěvek od Kolja »

Čau chlapy,dělal jsem na autě nový brzdy komplet,repas temenu,nový kotouče,hadicky,trubky,novej posilovač brzd,brzdovej válec,dozadu jsem si dál kotouče a odvzdusnil jsem brzdy a nebrzdí to,nedrží pedál,pořád se propadá :( už si s tim nevím rady,tak vás prosím o pomoc,jestli se někdo z vás s tim nesetkal.diky

Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od duli »

Napsal jsi co všechno jsi tam dal, ale je třeba tam dát i brzdovou kapalinu, o té se nezmiňuješ :-)
Dle mého to máš zavzdušněné, někde bude bublina. Nejlépe to napojit na tlak, dělali jsme s tím teď spojku na DAFu, už šla čirá kapalina, ale pedál se dále propadal, tak jsme to napojili a byla tam bublina.
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

Kolja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 18.12.2007 11:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od Kolja »

prave,ze jsem to mel napojeny pres tlakovy odvzusnovac a udelal jsem to cca 5x a nikde ani bublinka a stejne se ten pedal propada :/ a je jasny,ze jsem tam dal kapalinu :) jeste me napadla vec,jestli jsem neprehodil trubky,jako zadni a predni,jestli nemaji byt nejak do krize a nebo tak nejak..nemate nekdo v origu je tam brzdovy system z 1,6D,kdyztak ktera do ktereho otvoru jde.diky

Uživatelský avatar
tomik258
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 06.10.2010 20:16

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od tomik258 »

V servise jsme tak nemohli odvzdušnit Hondu civic, měnili jsme taky snad všechno. Nakonec pomohlo to až jsme kapalinu natlačili naopak, přes odvzdušnovaky. Do koždého odvzdušnováku přes litr kapaliny, a pořád dokola. Honda brzdí jako čert :good: Tak to mužeš zkusit, mozna ti to pomuze :wink:
G1 1,6d

Nyní konečně vlastní auto, od VW jsem odběhl, ale ne daleko... Audi 100 2,2 5cyl ´86

Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od duli »

že bys měl blbě trubky, v tom bych problém neviděl, podle mne to máš pořád zavzdušněné.
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

Kolja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 18.12.2007 11:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od Kolja »

dneska jsem to opet zkousel odvzdusnit i normalne ne tlakove a nic,zadna bublinka :( uz si opravdu nevim rady,odvezl jsem to dneska ke kamosovi do servisu,at si s tim pohraje...uz na to nemam nervy :baseball:

Uživatelský avatar
chavier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 02.02.2008 22:42

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od chavier »

dozadu kotouče nepatří ! :)

jde ti kapalina ze všech odvzdušňováků čirá, nebo s bulblinkama? Jaké si používal trubky? Když máš kouče vzadu, máš tam aspoň regulátor?
Já měl jednou špatně dotaženou hadičku u pravého zadního kola, tam kolem nápravy u nádrže, to určitě nemohl vymyslet německý inženýr, přístup jak penězům...
Obrázek

Uživatelský avatar
adam125
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.12.2010 12:30

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od adam125 »

Německy inženyr to nevymyslel, protože G1 vymyslel ital, Co se tyče těch zadnich třmenu tak nevim jestli neni třeba nejdřiv seřidit ručku, ručni brzda ti brzdi?

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2867
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od Peťas »

adam125 píše:Německy inženyr to nevymyslel, protože G1 vymyslel ital
Ital dělal design. Konstrukční věci si dělali němci.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
Lucas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: nebrzi pomoc

Příspěvek od Lucas »

adam125 píše:Německy inženyr to nevymyslel, protože G1 vymyslel ital, Co se tyče těch zadnich třmenu tak nevim jestli neni třeba nejdřiv seřidit ručku, ručni brzda ti brzdi?
To fakt nemusi ;) Na pistku je "samostav"

Odpovědět

Zpět na „Mechanika“