vzduchac rady,tipy,napady

kola, brzdy, podvozek, převodovka a spojka

Moderátor: lister

Ginda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.09.2007 08:59

vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Ginda »

Zdravim celou spolecnost na vw clubu.Schanim napady,navody,rady,typy,odkazy jak dostat na g1 (respektive caddy) vzduchac.Chci na caddynu mermomoci 8x13 rsl ale mam kotel z toho snizeni ted mam mezi kolem a hranou gumy 17 cm :cry: :? a tak bych uvital vzduchac ja vim stelovak je stelovak ale moznost zdvihnout zadek u caddyny :) a nejradsi bych to poresil svepomoci protoze davat 50 vzduch se mi eee.chapu s nejakou investicii pocitam ale cca 15??bo se mylim?co vy na to??
Dokaze nekdo pomoct,poradit,nakopnout ...

Uživatelský avatar
olin-caddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovosicko

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od olin-caddy »

Ginda píše:Zdravim celou spolecnost na vw clubu.Schanim napady,navody,rady,typy,odkazy jak dostat na g1 (respektive caddy) vzduchac.Chci na caddynu mermomoci 8x13 rsl ale mam kotel z toho snizeni ted mam mezi kolem a hranou gumy 17 cm :cry: :? a tak bych uvital vzduchac ja vim stelovak je stelovak ale moznost zdvihnout zadek u caddyny :) a nejradsi bych to poresil svepomoci protoze davat 50 vzduch se mi eee.chapu s nejakou investicii pocitam ale cca 15??bo se mylim?co vy na to??
Dokaze nekdo pomoct,poradit,nakopnout ...

Nepochopil jsem přesně, o co ti jde? Máš caddynu nízkou a chceš podle potřeby (když jsi naloženej) přizvedávat? Někde na webu jsem viděl, že dávali pod nápravu měchy, jako jsou v náklaďácích pod sedačkou. Na pravý straně pod korbou, vedle nádrže měli vzduchojem a dofukování (ventilek jak na kole) + přepouštěcí kohout měli za sedačkou spolujezdce. Docela harakyry, ale kupodivu to fungovalo a když to zvedli, tak byli cca o 8 cm vejš a bylo jedno, jestli naložený, nebo prázdný.
Jinak by si moh nahodit nový téma, kde by si vystavil foto caddyny. Tady na fóru totiž žádný nejsou a já ji sem zatim dávat nemůžu, protože ji nam komplet rozebranou a pomalu vyvařuju.
jsem kutil, mám malou dílnu, víc mne nezajímá

Ginda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.09.2007 08:59

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Ginda »

cus spolu uz jsme mluvili vid :lol: ohledne svetel.
To s tim vzduchacem na zadek jsem videl :wink: 8O
Nejde o to ze to mam nizky ted je to vysoky jsou tam 16" 8) a chci dat 13" :wink:
Ale potrebuju naprat na celou caddynu podvozek abych mohl libovolne nahoru,dolu a nejradsi svepomoci bo se mi za to nechce davat takova mrd.. :x
Neboj prispevek zalozim ted tam mam co dat bo mam ty caddyny dve :P jednu s boudou a druhou bez boudy 8) ale jeste je nemam nafoceny :roll:
A ty se svoji zamyslis co :?:

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Blacklady »

Nezlob se na me, ale vzducháč je "prasárna" davat na caddynu. Na webu jsem par fotek a videii s tim videla,ale je to fakt desny..... :roll:

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Thomas »

Trochu OT, ale kdyz rikate ze tu zadny caddyny na foru nejsou... :lol:
Přílohy
DSC00255.JPG
DSC00256.JPG
DSC00257.JPG
DSC00258.JPG
DSC00259.JPG
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Blacklady »

Hezky ji tata postavil.... :lol: :twisted:

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Thomas »

Blacklady píše:Hezky ji tata postavil.... :lol: :twisted:
Jojo je sikovnej :wink: :mrgreen:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Blacklady »

Thomas píše:
Blacklady píše:Hezky ji tata postavil.... :lol: :twisted:
Jojo je sikovnej :wink: :mrgreen:
Ale pomahani se taky pocita.... :wink: :lol:

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Thomas »

Blacklady píše:
Thomas píše: Jojo je sikovnej :wink: :mrgreen:
Ale pomahani se taky pocita.... :wink: :lol:
Jo ta nejhorsi prace :twisted: :lol:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Blacklady »

Thomas píše:
Blacklady píše: Ale pomahani se taky pocita.... :wink: :lol:
Jo ta nejhorsi prace :twisted: :lol:
Taky sakra vim o cem mluvim.... :evil: muj vecny udel...pomahani... :twisted:

Uživatelský avatar
olin-caddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovosicko

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od olin-caddy »

Tak tohle je fakt krasavice. Takhle pěknejch moc v republice není.
Kde jste sehnali to zadní plexi? Na všech caddynách je strašně poškrábaný, ale to vaše vypadá na funglovku. Já uvažuju si nechat uříznout obyč plochý autosklo, protože nemam žádný... :(
Ta podlaha je nerez? Tu zase plánuju z hliníkovýho pičaplechu, ale až do stran, protože ji mam shnilou až běda.
jsem kutil, mám malou dílnu, víc mne nezajímá

Uživatelský avatar
olin-caddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovosicko

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od olin-caddy »

Ginda píše:cus spolu uz jsme mluvili vid :lol: ohledne svetel.
To s tim vzduchacem na zadek jsem videl :wink: 8O
Nejde o to ze to mam nizky ted je to vysoky jsou tam 16" 8) a chci dat 13" :wink:
Ale potrebuju naprat na celou caddynu podvozek abych mohl libovolne nahoru,dolu a nejradsi svepomoci bo se mi za to nechce davat takova mrd.. :x
Neboj prispevek zalozim ted tam mam co dat bo mam ty caddyny dve :P jednu s boudou a druhou bez boudy 8) ale jeste je nemam nafoceny :roll:
A ty se svoji zamyslis co :?:
Nevím, jestli jsme spolu mluvili... Odkud jsi? Z Budějek?

Co s tou mojí zamýšlím? No dávám ji pomalu dokupy, chci si ji pořádně vymazlit. Ale jde to strašně pomalu, protože je málo času a moc práce okolo. :(
jsem kutil, mám malou dílnu, víc mne nezajímá

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Thomas »

olin-caddy píše:Tak tohle je fakt krasavice. Takhle pěknejch moc v republice není.
Kde jste sehnali to zadní plexi? Na všech caddynách je strašně poškrábaný, ale to vaše vypadá na funglovku. Já uvažuju si nechat uříznout obyč plochý autosklo, protože nemam žádný... :(
Ta podlaha je nerez? Tu zase plánuju z hliníkovýho pičaplechu, ale až do stran, protože ji mam shnilou až běda.
Diky :D Zadni plexi neni uplne funglovka, ale je ve slusnym stavu. Privezli sme ho z D. Plochy sklo sem moh mit origo da se sehnat celkem v pohode, ale problem kdyz tam das plochy sklo je, ze nemuzes tolik sklopit sedacky a neni to pak tak pohodlny :( Plech vzadu je nerez, hlinik vypada taky dobre ale poskrabe se, musi se na nej opatrne ;) Jediny co je celkem problem sehnat za slusny prachy je zadni vyklapeci celo...
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Suny »

Co takhle místo vzduchu použít hydro z citroenu? BX seženeš za pusinku a hydropružení není až zase taková věda?? Budeš to mít ve výsledku pohodlnější - vzducháč hrozně tvrdne když je nahoře.

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchac rady,tipy,napady

Příspěvek od Keflek »

Ginda píše:Zdravim celou spolecnost na vw clubu.Schanim napady,navody,rady,typy,odkazy jak dostat na g1 (respektive caddy) vzduchac.Chci na caddynu mermomoci 8x13 rsl ale mam kotel z toho snizeni ted mam mezi kolem a hranou gumy 17 cm :cry: :? a tak bych uvital vzduchac ja vim stelovak je stelovak ale moznost zdvihnout zadek u caddyny :) a nejradsi bych to poresil svepomoci protoze davat 50 vzduch se mi eee.chapu s nejakou investicii pocitam ale cca 15??bo se mylim?co vy na to??
Dokaze nekdo pomoct,poradit,nakopnout ...

Nevim,jak je resenej zadek,ale do predu mechy misto pruzin,musis si nechat vytocit misky,je tam nejaky vrtani,zavity atd. Pak musis koupit solenoidy(elektromag. ventil) hadice,nejaky relatka atd. Delal jsem jich uz asi pet (audi,vw,octa,bmw)ale nerad pisu,tak mi kdyztak zavolej na 777826862. Nejak urcite poradim

Odpovědět

Zpět na „Mechanika“