SPOJKA G1

kola, brzdy, podvozek, převodovka a spojka

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
freebee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

SPOJKA G1

Příspěvek od freebee »

Chlapci co takhle vymena spojky G1 1,6 carbo , kde se da sehnat a za kolik ?? nesehnal jste ji nekdo??
VW my live , VW my heart , VW forever
ICQ 244-351-363 _ Autoelektronika _ prodej--montaz--servis

Montáže autoalarmů ,GPS ,centrál.zamykání ,handsfree ,autorádia ,příslušenství atd ......

https://www.facebook.com/autohifielektronika/

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: SPOJKA G1

Příspěvek od pov »

treba v autodilech...

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: SPOJKA G1

Příspěvek od Leon »

freebee píše:Chlapci co takhle vymena spojky G1 1,6 carbo , kde se da sehnat a za kolik ?? nesehnal jste ji nekdo??
V autodílech nebo u mě :lol: Mam dvě lamely, jednu na gti trochu jetou, ale pěknou a jednu uplně novou, najeto sotva 15km, dal sem novou, ale pak se golfík odporoučel do věčných lovišť. Záleží jakej průměr sháníš 8)

Uživatelský avatar
freebee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOJKA G1

Příspěvek od freebee »

prumer netusimm, moje znalost u aut konci u autobaterky ale tomuhle už nejak nerozumime ! podle vseho je v haji kotouc spojky nebo pritlacny kotouc
VW my live , VW my heart , VW forever
ICQ 244-351-363 _ Autoelektronika _ prodej--montaz--servis

Montáže autoalarmů ,GPS ,centrál.zamykání ,handsfree ,autorádia ,příslušenství atd ......

https://www.facebook.com/autohifielektronika/

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: SPOJKA G1

Příspěvek od Leon »

freebee píše:prumer netusimm, moje znalost u aut konci u autobaterky ale tomuhle už nejak nerozumime ! podle vseho je v haji kotouc spojky nebo pritlacny kotouc
Průměr se zjistí snadno, když napíšeš co tam máš za motor, a jak se ta závada projevuje?? jestli ti klouže spojka, tak to bude lamela, pokud neni moc v hajzlu, tak se dá ještě výměna o fous prodloužit, když zkusíš povolit na spojkovym lanku to bílý štelování (nevim jak se to jmenuje :lol: )

Odpovědět

Zpět na „Mechanika“