Brzdy G1

kola, brzdy, podvozek, převodovka a spojka

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kakamil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Brzdy G1

Příspěvek od Kakamil »

Cau,z ceho pasujou predni brzdy?Pasujou treba z Corrada G60 i s kotoucema?Nebo nemate nekdo nejake brzdy na prodej.Ne 256mm ty mam doma dvoje,nejake vetsi by se sikly.Tel.:724-785 820

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Brzdy G1

Příspěvek od pov »

Kakamil píše:Cau,z ceho pasujou predni brzdy?Pasujou treba z Corrada G60 i s kotoucema?Nebo nemate nekdo nejake brzdy na prodej.Ne 256mm ty mam doma dvoje,nejake vetsi by se sikly.Tel.:724-785 820

na 280mm musis udelat adaptery, pak ti na puvodni drzaky z 280mm brzd budou pasovat i girlingy 60(2 pistky), ty se davaly na audi 5000, ale bude problem je sehnat.

jinak pokud mas dvoje 16v brzdy, nepustil bys jedny? :)
staci mi jen drzaky brzdicu :lol:

Uživatelský avatar
Kakamil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy G1

Příspěvek od Kakamil »

A nepasuje tam i cela tehlice z Golf 2 G60?Moc se mi ty brzdy poustet nechcou,bo takove veci ja radeji schovavam :lol:

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Brzdy G1

Příspěvek od pov »

kdyz mi jedny brzdy pustis tak ti poradim ze g2 tehlice ma jiny prumer spodniho cepu a sirsi je v miste uchyceni tlumice :lol: ale dopasovat by to slo... jednodussi je ale ta redukce

Uživatelský avatar
Kakamil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy G1

Příspěvek od Kakamil »

Jeste se rozmyslim jestli ti je pustim,jsou nastrikane cervenym komaxem po laku nejete.Nevim co mam delat s tema svojima brzdama,nic se mi predelavat nechce.Nesel by tam dat treba cep z G2 a perzna taky?

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Brzdy G1

Příspěvek od pov »

myslim ze na tech cepech je jina roztec sroubu, navic bys musel upravit bud tlumic(zaslabit uchyceni), nebo zeslabit tehlici, coz je na prd.

ja asi pujdu cestou adapteru, pak bud mit moznost volit mezi 256mm a 280mm brzdama jen vymenou drzaku brzdice... s girlingama 54

Uživatelský avatar
Kakamil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy G1

Příspěvek od Kakamil »

Ten cep bych uz nejak poresil,nepasuje ten debil do ktereho se sroubuje tlumic z G2?Ze bych nemusel nic delat s tou tehlici.

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Brzdy G1

Příspěvek od pov »

no, mohl bys dat tehlici a tlumic z g2, ale nevim jak by ten tlumic pak fungoval, jestli by pistnice nenarazela na dno obalu, asi by to chtelo stelovaci podvozek. ale furt mi vychazi jednodussi ta redukce :)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Brzdy G1

Příspěvek od vwCharlie »

ono ta těchlice ale pak nesdne na čep ramene.Když by ho chtěl vyměnit,tak má jinou rozteč šroubů,jak už jsi psal.A na starý čep to nepůjde,GI měly myslím jen 15mm čep a u GII se dělala těhlice na 17mm čep a pak ještě na 19mm.

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Brzdy G1

Příspěvek od pov »

vwCharlie píše:ono ta těchlice ale pak nesdne na čep ramene.Když by ho chtěl vyměnit,tak má jinou rozteč šroubů,jak už jsi psal.A na starý čep to nepůjde,GI měly myslím jen 15mm čep a u GII se dělala těhlice na 17mm čep a pak ještě na 19mm.
starej g1(ouzky lampy) mel spodni cep 15mm, ale novej(siroky lampy) mel 17mm... takze by to slo, jnze pokud se nepletu, tak velky brzdy se davaly az na tehlice s 19mm cepy ne?

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Brzdy G1

Příspěvek od vwCharlie »

pov píše:
vwCharlie píše:ono ta těchlice ale pak nesdne na čep ramene.Když by ho chtěl vyměnit,tak má jinou rozteč šroubů,jak už jsi psal.A na starý čep to nepůjde,GI měly myslím jen 15mm čep a u GII se dělala těhlice na 17mm čep a pak ještě na 19mm.
starej g1(ouzky lampy) mel spodni cep 15mm, ale novej(siroky lampy) mel 17mm... takze by to slo, jnze pokud se nepletu, tak velky brzdy se davaly az na tehlice s 19mm cepy ne?
pravda no,na to jsem zapomněl

Odpovědět

Zpět na „Mechanika“