Řazení G I

kola, brzdy, podvozek, převodovka a spojka

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
jajgt1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klíčany
Kontaktovat uživatele:

Řazení G I

Příspěvek od jajgt1 »

Zdravim ,mam trochu potíž s řazenim v G I,byl tam 4kvalt ,dal jsem tam 5kvalt a nějak to není ono .Nevíte někdo jak maj bejt dlouhý táhla a ten kus co je na řadící tyči?Nikde to nemůžu dohledat a v okolí nevim o žádný 5kvaltový G I ,že bych to omrknul . Nebo nemáte to někdo navíc doma .Předem díky za radu. :?

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

Není to ono, protože je jinak dlouhé jedno táhlo na převodovce (to si můžeš za cca 105,- koupit na http://www.autokelly.cz" target="_blank - mají na 4q i 5q, takže poznáš které potřebuješ) a jiná je i kulisa. Ta kulisa ale není tak akutní, stačí ostrý nůž, lehnout pod auto a trošku to tam upravit - jak poznáš.

Jinak veškeré díly samozřejmě u VW...... :wink:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: Řazení G I

Příspěvek od Leon »

jajgt1 píše:Zdravim ,mam trochu potíž s řazenim v G I,byl tam 4kvalt ,dal jsem tam 5kvalt a nějak to není ono .Nevíte někdo jak maj bejt dlouhý táhla a ten kus co je na řadící tyči?Nikde to nemůžu dohledat a v okolí nevim o žádný 5kvaltový G I ,že bych to omrknul . Nebo nemáte to někdo navíc doma .Předem díky za radu. :?
Pokud bys chtěl, tak mam kulisu i táhlo s 5-ti kvaltu-nebo jestli Ti stačí vědět co má jaký rozměry, tak taky není problém-mám to všechno vyndaný, tak to můžu změřit.

Uživatelský avatar
jajgt1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klíčany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajgt1 »

To řazení mam G I cabriu a kastle je 89r.v. ,takže předpokládám ,že kulisa by tam mohla bejt 5kvaltová, tak by mi možná stačily ty délky táhel, a délka táhla co je na řadící tyči.Já tu nějaké táhla mam tak bych to dal dohromady .Každopádně dík za rady. 8O

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

na jaky 4 kvalt to ale bylo ? ja mel na 1,3jku a tam byla tycka primo do prevodovky .. bez tech tahylek .. v pripade ze pouzijes kulisi z tohodle systemu (jde to) ale budes mit obracene Hcko..coz je na pikacu..
uprava 4q a 5q je jen v tom odriznout tam kousek silonu aby tam sla proste 5ka dostat...

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

jajgt1 píše:To řazení mam G I cabriu a kastle je 89r.v. ,takže předpokládám ,že kulisa by tam mohla bejt 5kvaltová, tak by mi možná stačily ty délky táhel, a délka táhla co je na řadící tyči.Já tu nějaké táhla mam tak bych to dal dohromady .Každopádně dík za rady. 8O
Zejtra (pokud nezapomenu) Ti sem hodim ty rozměry.

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

LeeBa píše:uprava 4q a 5q je jen v tom odriznout tam kousek silonu aby tam sla proste 5ka dostat...
Ještě je jiná délka jednoho táhla....
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

LeeBa píše:na jaky 4 kvalt to ale bylo ? ja mel na 1,3jku a tam byla tycka primo do prevodovky .. bez tech tahylek .. v pripade ze pouzijes kulisi z tohodle systemu (jde to) ale budes mit obracene Hcko..coz je na pikacu..
uprava 4q a 5q je jen v tom odriznout tam kousek silonu aby tam sla proste 5ka dostat...
Na autokelly maj ty táhylka rozdělený na 4q a 5q, ale obě jsou dlouhý 138mm, takže nevim v čem má být ten rozdíl-možná jsou stejný, takže by stačilo jen ta úprava silonu jak říkáš.

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

jo..to nevim .. ja je vyrabel i s tim domeckem co drzi na ridici tyci

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

Peťas píše:
LeeBa píše:uprava 4q a 5q je jen v tom odriznout tam kousek silonu aby tam sla proste 5ka dostat...
Ještě je jiná délka jednoho táhla....
myslíš to dlouhý od kulisy až k převodovce? protože to malý je stejný.

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

Leon píše:
LeeBa píše:na jaky 4 kvalt to ale bylo ? ja mel na 1,3jku a tam byla tycka primo do prevodovky .. bez tech tahylek .. v pripade ze pouzijes kulisi z tohodle systemu (jde to) ale budes mit obracene Hcko..coz je na pikacu..
uprava 4q a 5q je jen v tom odriznout tam kousek silonu aby tam sla proste 5ka dostat...
Na autokelly maj ty táhylka rozdělený na 4q a 5q, ale obě jsou dlouhý 138mm, takže nevim v čem má být ten rozdíl-možná jsou stejný, takže by stačilo jen ta úprava silonu jak říkáš.
Asi budeš mít jiné stránky na autokelly, protože jinak nevím:

4q - 138mm
5q - 125mm
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

Peťas píše:
Leon píše: Na autokelly maj ty táhylka rozdělený na 4q a 5q, ale obě jsou dlouhý 138mm, takže nevim v čem má být ten rozdíl-možná jsou stejný, takže by stačilo jen ta úprava silonu jak říkáš.
Asi budeš mít jiné stránky na autokelly, protože jinak nevím:

4q - 138mm
5q - 125mm
Já už na to dneska se*u, máš pravdu-sem buď slepej nebo blb*j :oops: (a to sem nic nechlastal :roll: )

Uživatelský avatar
jajgt1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klíčany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajgt1 »

Už jsem to řešil jednou u G I gti/r.v.77/,ale je to 10let,a dával jsem tam 5kvalt taky z dvojky a všechno jsem nechával původní akorát byla delší ta část na řadící tyči, ale nebylo to ono.Řadit šlo ale 5 šla trochu ztuha. :x Tak zkusim přeměřit ty táhla co tam mam,zatim dík.

Odpovědět

Zpět na „Mechanika“