Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

kola, brzdy, podvozek, převodovka a spojka

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od sweet.cabrio »

čau mám problém mám přední nápravu v g1 z g2 a motor mám z g2 1.8 ..a Mám problém s tlumičema a pérama mám originály ale ty jsem nandal a zarazili se mi tlumiče do sebe a pružiny se jako splácky k sobe a jsou jako na sobe naražený a předek mám nejvíc na sobe tak jezdím na rezrvu jinak bych si odřel pneu a likáky...Poradíte mi co tam koupit za Péra nebo i tlumiče?Díky..moc!!!!karoserka je z G1 cabrio a náprava přední je z g2 ........

Uživatelský avatar
Marus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 405
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: skoro Jablonec nad Nisou

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od Marus »

mohl by jsi nafotit jak tam maš tu nápravu z G2??

proč nekoupíš tlumiče i s pružinama z G2?

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od VWendys »

tak to bych taky rád viděl.....

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od sweet.cabrio »

jo nafotím..jak přene to cheš nafotit?Já vube cnevím já tokoupil a bylo to tak překopaný a v servisu my řekly že přední náprava je z g2 já vůbec nechápu ... mám tet s tým problémy jako svine karburátor mi tet začal delat rpoblémy ty jo :-( je to v píči dnes jsem koupyl nový svíčky za 600 a kabely za 1500 ty joo je toho moc tet jsem ukončil tuning a nejdřív to dám do pucu a pak tuning...já nevím ani jakej je rozdíl nápravou z g2 a g1

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od sweet.cabrio »

Marus: a horní uchycení se stejný jako u g1 ? ve vw servise objdnaly originály na g1 a předek se mi zarazil uplne na doraz a netlumý to je to tvrdýý jako kráva...ten motor je prasecky tam danej ani čidla tam mám z nových typů nejakých aut ty jo nehcápu pulka drátu není zapojený je to prasárna škoda že nemám spojení na toho vola co to delal kdybys to videl humus humus...

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od lister »

horní uložení př. tlumičů je u G1 a G2 pochopitelně jiný (jako 95% podvozkovejch dílů) jediný co z podvozku G2 můžeš použít na G1, tak aby to fungovalo a abys to moc nebastlil, je horní uložení zadních tlumičů a nějaký ty šrouby a matky :wink:

hoď fotky...
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od sweet.cabrio »

hele dík moc hodím fotky až to budu mít vyfocený asi až v pondelý protože zítra až do nedel jdu do práce od rána a v noci to fotit nechci...ale asi tu mám neco vyfocenýho motor...počkej mrknu se...ALe dík a neívš jaký tlumiče a pružiny koupit?aby to bylo pohodlný?potřebuju nejaký tuhý tlumiče jinak když tam dám origo tak to zas spadne celý..

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od sweet.cabrio »

to jsou fotky když jsme si menil svetla...jediný co mám nový fotky a detajly vyfotím bud brzo ráno a nebo až v pondelý ale vyfotím to brzo ráno..
Přílohy
DSC00007.JPG
DSC00006.JPG

Uživatelský avatar
Marus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 405
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: skoro Jablonec nad Nisou

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od Marus »

horní uložení tlumičů u G1 a G2 je samozřejmně jiný,rozdíl v G1 a G2 napravě je-že g1 žádnou samostatnou nápravu nemá ,g2 ano.Jde to do jedničkový kastle přidělat napravu z g2 ,ale není to jednoduchý.Vyfoť těhlice ,auto ze spodu(uchycení motor) atd.Nějak to tady přeberem :D

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od Martin S. »

Taky se mi nezdá ta náprava z G2 v jedničce. Určitě to jde,viděl jsem celou přední nápravu z vr6 v G1,ale to dělala firma někde v belgii. To by znamenalo,že máš vyřezanou celou nápravnici a místo ní navařený držáky na dvojkovou. A jestli tohle dělal někdo sám doma v garáži, tak bych se asi rozmyslel,jestli s tím vůbec budu jezdit.
Já s i yslím,že jen v servise nikdy neviděli G1, nebo nevím. Uvidíme až hodíš nějaký foto nápravnice zespoda..

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od sweet.cabrio »

Hele sám jsem z toho jelen...Já g1 do podrobna nevím vid co a jak josu nápravy atd..JJ vyfotím hend jak budu mít volno tenhle víkend makám a v pondelý to zvednu a vyfotím...Což o to ono to jezdí krásne jo ale jak má tet ten podvozek ve předu tak stím jezdím jen do servisu jinak nee!!tet jsme nechal přes 2000 jen na svíčkách a kabeleh ke svíčkám a asi budu muset to dát nekomu kdo tomu dobře rozumý prohlídnout celej motor nejak se mi to nezdáá ty jo...Stříkačka má lítat jako svine ale tohle je tak poloviční není to co to má být!!!!

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od VWendys »

cinkni mi na 603212619 jsem taky z Prahy,zajedu se na to podívat,jedničku cabrio mám(né první),tak trošku vím jak to má být.Něco určitě vymyslíme.času mám teď celkem dost,tak není problém....

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od sweet.cabrio »

Nooo to budeš koukatt!!!a dík že mi helpneš!!!!!

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od sweet.cabrio »

Tak dík moc vwendys..za raduu ato že se poptášš..josu stým problémy je to v čudu...

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: Žádám o radu-naléhavé jsem bezradnej...

Příspěvek od Martin S. »

Tak jak? co tam je za nápravu,už jste na něco přišli?

Odpovědět

Zpět na „Mechanika“