Help 1.6 gti nejde vyradit trojka

kola, brzdy, podvozek, převodovka a spojka

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Help 1.6 gti nejde vyradit trojka

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

saulik píše:No takze dneska se me na to byl podivat borec a rikal at koupim prevodovku ze to nema cenu rozdelavat.. tak se chci zeptat jestli nevite jaka tam bude pasovat? abych ju nekupoval dvakrat..
Tedka jsem resil ten samej problem na G2...a byla v pici prevodovka,a zaboha nicim jsi nemohl vyradit kvalt ani nasilim....sehnali jsme jinou prevodovku a Golf jezdi....to ze za prevodovku chce frajer 3 tis to se ani nedivim pac tech prevodovek je malo,ja ji taky schanel a po 2 mesicnim neustalim schaneni sehnal.....a jak rika Lister taky jsem to delal na dvorku,odhazel jsem s kamosem metr snehu kterej se tam naschromazdil a uz jsme jeli jak fretky.... akorad to sbirani orisku v tom snehu bylo zajimavy no :mrgreen:

robil1.6gti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 409
Registrován: 11.10.2008 19:23
Bydliště: ROSICE u brna

Re: Help 1.6 gti nejde vyradit trojka

Příspěvek od robil1.6gti »

A který vrakáč to byl? Cena 3000,- se mi taky zdá vysoká. Jednu jsem nedávno vydražil za 1000,.
Mám ji do zásoby kdyby něco. To si je budu teda považovat, a co nejrychlej se podívám kolik má oleje. Je to rok co jsem ho měnil, ale rači se podívám.
Jo a na té Jettě byl motor a věci okolo motoru?
Jsem taky kósek od brna.
Dík za odpověď.
-----

Uživatelský avatar
saulik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Help 1.6 gti nejde vyradit trojka

Příspěvek od saulik »

no takze převodovku sem sehnal nakonec za 2500 sice by to slo aji levnejc ale prez lidi co nemaj cas takze by to bylo na rok.. jinak ta jetta stoji a AUTO GLOBALU v ceske u brna http://www.auto-global.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; motor je tam komplet se vsim myslim ze by snad aji mohla jezdit.. a 3tacy za prevodovku k tak starymu autu se me zda fakt dost kdyz sem nasel aji prevodovku na oktavu za 3..

Odpovědět

Zpět na „Mechanika“