Barva G1

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Barva G1

Příspěvek od Thomas »

Cus chlapi, poradte, jakou barvu mam slehnout na G1. Sice uz tu jednou tohle tema bylo, ale... :) Byl bych rad kdyby nekdo hodil treba nejakou zajimavou fotku. Jinak auto bude zvenku v originalu (kastle GTi, chci ji zachovat jak je), budou tam narazniky bez presahu do boku, interier bude v cerny, sedacky budou jenom predni, stavitelny skorapky v modry kuzi (prikladam foto). Diky za napady
Přílohy
24-02-06_1536.jpg
24-02-06_1536.jpg (69.72 KiB) Zobrazeno 777 x
24-02-06_1535.jpg
24-02-06_1535.jpg (33.56 KiB) Zobrazeno 777 x
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

barva???

Příspěvek od vwoky »

mám tu pro tebe nějaký ten typ (ne vždy je to jednička) ale můj názor je ten at na to dáš jakoukoli barvu tak G1 bude krásná :oops:

pak jde oto naco to budeš používát (cult,rat,race)je spousta stylů a spousta barev ale já bych asi nedával červenou a tm.modrou
Přílohy
barva (4).jpg
barva (4).jpg (110.22 KiB) Zobrazeno 765 x
barva (3).jpg
barva (3).jpg (36.2 KiB) Zobrazeno 766 x
barva (2).jpg
barva (2).jpg (49.54 KiB) Zobrazeno 766 x
barva (1).jpg
barva (1).jpg (37.89 KiB) Zobrazeno 766 x
barva.jpg
barva.jpg (101.84 KiB) Zobrazeno 766 x

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Parada, diky moc. Ta prvni barva je uplne paradni. Tenhel odstin me vubec nenapadnul ale je to zupr. Jinak samozrejme mas pravdu, ze G1 je krasna temer jakkoliv (pokud neni vytuzingovana) :lol: Taky jde o to, ze lak si strikam sam, takze nebudu volit metlu, kterou musim strikat pod uhlem urcitym tlakem atd. Zacli ted delat barvy s primesi perleti, ktera se strika jako normalni akrylat. Kdyz pres to dam par vrstev bezbarvyho laku, tak by to mohlo bejt good :)
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Hadatko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - východ
Kontaktovat uživatele:

barva

Příspěvek od Hadatko »

Chceš dávat modrý sedačky a chrom. nárazníky, tak bych dala modrou nebo černou perleť :D Fotky pro inspiraci ti pošlu do mailíku bo mi sem nejdou protlačit...

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: barva

Příspěvek od Thomas »

Hadatko píše:Chceš dávat modrý sedačky a chrom. nárazníky, tak bych dala modrou nebo černou perleť :D Fotky pro inspiraci ti pošlu do mailíku bo mi sem nejdou protlačit...
O cerny perleti sem taky premyslel..... Ale ta tmave fialova perlet by taky mozna nebyla od veci..... Kdyz mi hodis na maila foto budu rad :wink:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
oscar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od oscar »

:-)
Přílohy
gti_white.jpg
gti_white.jpg (36.69 KiB) Zobrazeno 743 x
gti_red.jpg
gti_red.jpg (43.9 KiB) Zobrazeno 743 x
white 1.6GTI

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

No jo, bily GTi v originalu....nerikam nic, to je nadhera!!! Btw, nema nekdo tu GTi masku? :wink:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“