Jak moc jdou zaměnit narazníky?GOLFI a II ?

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Jak moc jdou zaměnit narazníky?GOLFI a II ?

Příspěvek od Danny »

Zdravím..Chtěl jsem se zeptat,co je potřeba udělat,abych si mohl dát na jedničku ty vysoké narazníky z dvojky?Co to obnáší za úpravy??Díky :) To víte že nechci nic bastlit,ale ty chromované jsou drahé jak krávy...:-(

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak moc jdou zaměnit narazníky?GOLFI a II ?

Příspěvek od jirkaTDI »

nějak tě nechápu, nechceš bastlit, ale chceš nárazníky z dvojky. Sníš o chrom nárazníkách (retro) ale rád bys široký nárazníky z dvojky (absolutně anti-retro).
Pokud chceš teda spíš retro, tak si kup normálně úzký plastový nárazníky na G1, v druhovýrobě stojí pár korun - myslím 1000kč za kus.
Jinak lepší než bastlit dvojkový nárazníky mi příjde dát široký nárazníky z kabria, jeden komplet bodykit je na prodej v inzerci :wink:
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Jak moc jdou zaměnit narazníky?GOLFI a II ?

Příspěvek od Danny »

jirkaTDI píše:nějak tě nechápu, nechceš bastlit, ale chceš nárazníky z dvojky. Sníš o chrom nárazníkách (retro) ale rád bys široký nárazníky z dvojky (absolutně anti-retro).
Pokud chceš teda spíš retro, tak si kup normálně úzký plastový nárazníky na G1, v druhovýrobě stojí pár korun - myslím 1000kč za kus.
Jinak lepší než bastlit dvojkový nárazníky mi příjde dát široký nárazníky z kabria, jeden komplet bodykit je na prodej v inzerci :wink:
To jsem přesně chtěl vědět..Tam jdou dát i u kabria jo?? Prostě musím koupit narazníky,ale nevím které..A ty obyč plastové jsou divné..Šede s chrom linkou a nebo celé černé...Zase mám už s velkýma světlama,takže davat tam retro chromované..Asi blbost..Spíš hledám nazory..Nemám představu :) Díky Myslel jsem že ty z té dvojky mají stejne rozměry..Už jsem to na jedné jedničce viděl..Proto

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak moc jdou zaměnit narazníky?GOLFI a II ?

Příspěvek od misobelko »

Jednoznačne tam nedávaj to, čo na jedničku nepatrí!!!
Ja mám na jedničke so širokými svetlami chrómové nárazníky a ako blbosť mi to nepripadá.,
Môj názor - nechaj tam zatiaľ to čo máš a začni šetriť na chhromové. Momentálne je problém ich zohnať nové, nikde ich nemajú.
Nejaké jedničky na ukážku...
Přílohy
moja jednička
moja jednička
starostova
starostova
worthersee 2011
worthersee 2011

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak moc jdou zaměnit narazníky?GOLFI a II ?

Příspěvek od jirkaTDI »

Danny píše:To jsem přesně chtěl vědět..Tam jdou dát i u kabria jo?? Prostě musím koupit narazníky,ale nevím které..A ty obyč plastové jsou divné..Šede s chrom linkou a nebo celé černé...Zase mám už s velkýma světlama,takže davat tam retro chromované..Asi blbost..Spíš hledám nazory..Nemám představu :) Díky Myslel jsem že ty z té dvojky mají stejne rozměry..Už jsem to na jedné jedničce viděl..Proto
ty dvojkový tam jdou, teda aspoň přední, jen se musí na stranách trochu říznout, bo je užší, zadní nevím... každopádně to vypadá divně, nepasuje to k tomu.
Ty z kabria by tam měly jít uplně v pohodě, navíc k tomu jsou i prahy a lemy, takže to bude takový sjednocený a bude to vypadat aspoň trochu jako "origo"
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Jak moc jdou zaměnit narazníky?GOLFI a II ?

Příspěvek od Danny »

jirkaTDI píše:
Danny píše:To jsem přesně chtěl vědět..Tam jdou dát i u kabria jo?? Prostě musím koupit narazníky,ale nevím které..A ty obyč plastové jsou divné..Šede s chrom linkou a nebo celé černé...Zase mám už s velkýma světlama,takže davat tam retro chromované..Asi blbost..Spíš hledám nazory..Nemám představu :) Díky Myslel jsem že ty z té dvojky mají stejne rozměry..Už jsem to na jedné jedničce viděl..Proto
ty dvojkový tam jdou, teda aspoň přední, jen se musí na stranách trochu říznout, bo je užší, zadní nevím... každopádně to vypadá divně, nepasuje to k tomu.
Ty z kabria by tam měly jít uplně v pohodě, navíc k tomu jsou i prahy a lemy, takže to bude takový sjednocený a bude to vypadat aspoň trochu jako "origo"
Díky!!Ale jak se koukám na předchozí comment tak slintám z těch chromovaných :) Ale bohužel budu muset zatím koupit nové origo černé,protože potřbuju technickou a už mi nemají včem držet blinkry...Výstuha je totál Ko..A budu tiše šetřít nějakých 10 tis na chromy...Ach joo...Ale je to krása

robil1.6gti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 409
Registrován: 11.10.2008 19:23
Bydliště: ROSICE u brna

Re: Jak moc jdou zaměnit narazníky?GOLFI a II ?

Příspěvek od robil1.6gti »

Par fotek, jak to vypadá když se to zfušuje. Přední z II je užší a zadní zase u trošku širší - to ale moc neva.
Taky bych rád ty chromovaný.
Přílohy
IMG_0014.JPG
IMG_0020.JPG
-----

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“