G1 Cabrio - 3-bodove pasy vzadu

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
SwissCabrio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 23.11.2010 17:31

G1 Cabrio - 3-bodove pasy vzadu

Příspěvek od SwissCabrio »

Tak a pro dnesek posledni, ale asi nejdulezitejsi otazka - ma z vas nekdo vzadu 3 bodovy pasy?
Jelikoz mam i dve mensi deti, tak potrebuju mit vzadu dve detske sedacky a na to je nutne 3-bodove pasy.

Ja vim, ze VW to mel jako vybavu na prani (kod 186 / 3-point rear seat belts) a do US se to dodavalo od urciteho data seriove (vid obrazek a prvni stranka v PDF-ku), ale zajimalo by me jestli se to da taky nejak prestavet i tady v Evrope. Nasel jsem nasledujici tri veci:
1) presentace ve francouzstine (sice neumim, ale rozumet obrazkum se da) - aha, neda se pripojit (moc velke) :-(
2) PDF-ko z nemeckym "domanikem" - aha, teaky se neda pripojit (moc velke) :-(
3) http://www.golfcabrio.de/forum/showthre ... nkt%20Gurt" onclick="window.open(this.href);return false;
(asi je potreba byt zaregistrovan - ja nejsem)

Pokousel se uz nekdo neco podobneho zvladnout?
Diky za rady.
SC
Přílohy
US verze 3-bodoveho pasu vzadu
US verze 3-bodoveho pasu vzadu

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: G1 Cabrio - 3-bodove pasy vzadu

Příspěvek od jirkaTDI »

když to tu tady tak čtu, tak mě napadá jen jedna věc: kup si na lítačku feldu a kábro si nech na léto na víkendy...
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: G1 Cabrio - 3-bodove pasy vzadu

Příspěvek od Peťas »

Tak bych spíš řekl, že chce sebou na vyjížďky vzít i děti a nějaké lítaní v "plechovce" ho moc nezajímá. :tongue:

Taky jsem na to před několika měsící narazil a hledal jsem co by to obnášelo, ale u nás je prakticky nemožné na to sehnat díly. Navíc je nutný i zásah do karoserie, tak jsem to nechal být. Malý se se mnou prostě sveze až bude podstatně větší. :roll:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
SwissCabrio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 23.11.2010 17:31

Re: G1 Cabrio - 3-bodove pasy vzadu

Příspěvek od SwissCabrio »

Presne tak, denne ho pouzivam a obcas jezdime jako cela rodina. Tak proto potrebuji misto i na sedacky vzadu.
Zatim to jde, bo mam dozadu sedacku (9-18 kg), ktere staci pouze 2-bodovy pas. Ale az mi z toho holka vyroste, tak uz nevim ...
Klukovi je temer 5 let, takze ma sedacku na normalni pasy a sedi teda vpredu. Jelikoz ze zakona ho nemuzes mit vzadu (kvuli nevyhovujicim pasum), tak predpokldam, ze vpredu sedet muze. Zatim me teda zadnej policajt nezastavil. :offtopic:

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“