Svícení US do blikačů - i pro EU?

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
cernyka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.01.2012 13:23
Bydliště: okres Olomouc

Svícení US do blikačů - i pro EU?

Příspěvek od cernyka »

Nevíte někdo náhodou zda tato úprava je možná i pro G1 které jezdí v ČR resp. EU? Nebo vozy v EU nesmí mít USA obrysové osvětlení (oranžové a červené pozičky)?

Link: http://shop.vwmaniac-club.cz/index.php? ... uct_id=177" onclick="window.open(this.href);return false;

Díky
************************************************************************************************************************************
**My first car = Volkswagen GOLF MK1, 3dr, 1.6 Diesel, 3 speed automatic transmission with Economic mode
**Fuel consumption = 6-7 l/100km
************************************************************************************************************************************

Uživatelský avatar
Dusheck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 26.11.2008 15:22
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Svícení US do blikačů - i pro EU?

Příspěvek od Dusheck »

"pozičky" jako takové snad nejsou problém, ale us svícení blikačů už se příslušníkům líbit asi nebude :)
VW GOLF IV VARIANT 1,9 TDi ASV, VW GOLF MKII 1,6 PN
ex: VW GOLF III VARIANT 1,6 Yachting Henri Lloyd

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Svícení US do blikačů - i pro EU?

Příspěvek od Peťas »

Měl jsem ty "svítící" blinkry nastavené na bývalém BMW a nikdy mi žádný polda nic neřekl a STK to dvakrát taky prošlo bez připomínek. :wink: Ale jestli to nějakému ustanovení odporuje, nebo ne (a tedy co není zakázáno je povoleno) to nevím.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

nexak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 30.08.2009 14:08

Re: Svícení US do blikačů - i pro EU?

Příspěvek od nexak »

já mám na Ventu svícení předních blinkrů už pres 2 roky,svítěj opravdu hodně na to že je tam jen 5W žárovka,a nikdy nikdo nic :) jen jednou mi můži zákona v noci řekli ať jim zapnu blinkry aby viděli jestli je to dobře vidět která strana bliká..

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“