Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: střecha GI cabrio
PříspěvekNapsal: 30.01.2013 22:44 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

02.07.2009

32

Babice u Rosic

Zdar klubáci, o střechách je toho tu napsané dost, hodně z vás co jsem se dočetl nakupovala na ebay cena okolo 7000kč se pohybovala ale mám dotaz narazil jsem tady na tu firmu a rád bych měl k ní i nějákou recenzi, díky všem http://www.cabrio-shop.cz

Předmět příspěvku: Re: GI cabrio
PříspěvekNapsal: 21.02.2013 11:36 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.12.2007

1664

Rumburk

tak nejlevněji tě střecha výjde, když si ji koupíš na ebayi, ted jsem koukal na ceny a dá se sehnat za 6000kc s dopravou. já mám střechu taky s ebaye a montáž jsem zvládnul sám a je to dobrý materiál a vypadá dobře.

PříspěvekNapsal: 21.05.2013 17:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

44

České Budějce

co je to za matroše? dá se sehnat i někdo, kdo by to udělal z toho původního vinilu? Bílej textil na střechu: nein, danke...

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 01.06.2013 20:08 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

539

South Bohemia ale srdcem stále Pražák

no,vinil nic moc,origo střechovice je podle mých zkušeností lepší. Nemá smysl jí nechat šít,nevyjde to levnějc. Už se to tu řešilo,pátrej a někde tu bude odkaz kde to koupíš. Tuším že to psala uživatelka luckylola

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 16.06.2013 00:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

91

Praha 9, 196 00

VWendys píše:
no,vinil nic moc,origo střechovice je podle mých zkušeností lepší. Nemá smysl jí nechat šít,nevyjde to levnějc. Už se to tu řešilo,pátrej a někde tu bude odkaz kde to koupíš. Tuším že to psala uživatelka luckylola

spojila jsem se nakonec přímo s výrobcem střech v německu a už k tomu nepotřebuji ani ebay, pokud by si střechu chtěl tak ti jí můžu zařídit až k tobě domů, je to střechovice, perfektně střižená, mají i různé barvy, pak montáž zvládneš sám, šít si jí nemá opravdu cenu, jediné co je zdá se být složité, ale pak jednoduché je vyříznutí okna :D , potřebuješ jen čalounickou sešívačku, lepidlo a pak jen si hrát, základní návod s obrázky u toho je většinou...
jinak na ebay je mnoho stačí zadat verdeck golf 1 a máš je tam, Sonnenland (střechovice)= materiál který nevyšisuje a voděodolný.....

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 18.06.2013 09:29 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

539

South Bohemia ale srdcem stále Pražák

luckylola píše:
VWendys píše:

spojila jsem se nakonec přímo s výrobcem střech v německu a už k tomu nepotřebuji ani ebay, pokud by si střechu chtěl tak ti jí můžu zařídit až k tobě domů, je to střechovice, perfektně střižená, mají i různé barvy, pak montáž zvládneš sám, šít si jí nemá opravdu cenu, jediné co je zdá se být složité, ale pak jednoduché je vyříznutí okna :D , potřebuješ jen čalounickou sešívačku, lepidlo a pak jen si hrát, základní návod s obrázky u toho je většinou...
jinak na ebay je mnoho stačí zadat verdeck golf 1 a máš je tam, Sonnenland (střechovice)= materiál který nevyšisuje a voděodolný.....

s tímhle materiálem mám taky jen tu nej zkušenost,a tvojeho krasvce se nebojím dát za příklad. V podstatě každý den když ho vidím tak chválím :)

Zobrazit autorovy stránky   Profil

Předmět příspěvku: Re: střecha GI cabrio
PříspěvekNapsal: 21.12.2014 18:10 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

31.05.2011

165

Ahoj,chtěl bych se zeptat-chystám se dát svojí střechu trochu do kondice když jsem vyndal zadní okno zjistil jsem že ten rám,co je v něm okno je slušně vyrezlej..Zkoušeli jste to někdo měnit? Trochu mi to děsí jak je na tom ten plast do kterého se střílí ty sponky abych to nerozlámal. Hořejšek té konstrukce drží za nějaké textilové pásky,máte někdo nějakej typ jak na to?
Diky moc

Předmět příspěvku: Re: střecha GI cabrio
PříspěvekNapsal: 02.06.2016 13:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

03.04.2012

7

Zdravim,
toto téma už je trošku starší, a když koukám na ebay tak jsou tam ceny nejmenší 7800,- za střechu. Chci se zeptat zda někdo nemáte na někoho doporučení. Potřeboval bych béžovou.
děkuji

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]