střecha GI cabrio

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Libor.free
Člen klubu
Příspěvky: 32
Registrován: 02.07.2009 23:26
Bydliště: Babice u Rosic

střecha GI cabrio

Příspěvek od Libor.free »

Zdar klubáci, o střechách je toho tu napsané dost, hodně z vás co jsem se dočetl nakupovala na ebay cena okolo 7000kč se pohybovala ale mám dotaz narazil jsem tady na tu firmu a rád bych měl k ní i nějákou recenzi, díky všem http://www.cabrio-shop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat variant B5.5
VW Golf II 1.6GTD
PREJ SE MAM LÉČIT ALE MILUJU VW

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: GI cabrio

Příspěvek od zdenda.88 »

tak nejlevněji tě střecha výjde, když si ji koupíš na ebayi, ted jsem koukal na ceny a dá se sehnat za 6000kc s dopravou. já mám střechu taky s ebaye a montáž jsem zvládnul sám a je to dobrý materiál a vypadá dobře.

Uživatelský avatar
blazza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějce
Kontaktovat uživatele:

Re: GI cabrio

Příspěvek od blazza »

co je to za matroše? dá se sehnat i někdo, kdo by to udělal z toho původního vinilu? Bílej textil na střechu: nein, danke...

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: GI cabrio

Příspěvek od VWendys »

no,vinil nic moc,origo střechovice je podle mých zkušeností lepší. Nemá smysl jí nechat šít,nevyjde to levnějc. Už se to tu řešilo,pátrej a někde tu bude odkaz kde to koupíš. Tuším že to psala uživatelka luckylola

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: GI cabrio

Příspěvek od luckylola »

VWendys píše:no,vinil nic moc,origo střechovice je podle mých zkušeností lepší. Nemá smysl jí nechat šít,nevyjde to levnějc. Už se to tu řešilo,pátrej a někde tu bude odkaz kde to koupíš. Tuším že to psala uživatelka luckylola
spojila jsem se nakonec přímo s výrobcem střech v německu a už k tomu nepotřebuji ani ebay, pokud by si střechu chtěl tak ti jí můžu zařídit až k tobě domů, je to střechovice, perfektně střižená, mají i různé barvy, pak montáž zvládneš sám, šít si jí nemá opravdu cenu, jediné co je zdá se být složité, ale pak jednoduché je vyříznutí okna :D , potřebuješ jen čalounickou sešívačku, lepidlo a pak jen si hrát, základní návod s obrázky u toho je většinou...
jinak na ebay je mnoho stačí zadat verdeck golf 1 a máš je tam, Sonnenland (střechovice)= materiál který nevyšisuje a voděodolný.....
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: GI cabrio

Příspěvek od VWendys »

luckylola píše:
VWendys píše:no,vinil nic moc,origo střechovice je podle mých zkušeností lepší. Nemá smysl jí nechat šít,nevyjde to levnějc. Už se to tu řešilo,pátrej a někde tu bude odkaz kde to koupíš. Tuším že to psala uživatelka luckylola
spojila jsem se nakonec přímo s výrobcem střech v německu a už k tomu nepotřebuji ani ebay, pokud by si střechu chtěl tak ti jí můžu zařídit až k tobě domů, je to střechovice, perfektně střižená, mají i různé barvy, pak montáž zvládneš sám, šít si jí nemá opravdu cenu, jediné co je zdá se být složité, ale pak jednoduché je vyříznutí okna :D , potřebuješ jen čalounickou sešívačku, lepidlo a pak jen si hrát, základní návod s obrázky u toho je většinou...
jinak na ebay je mnoho stačí zadat verdeck golf 1 a máš je tam, Sonnenland (střechovice)= materiál který nevyšisuje a voděodolný.....
s tímhle materiálem mám taky jen tu nej zkušenost,a tvojeho krasvce se nebojím dát za příklad. V podstatě každý den když ho vidím tak chválím :)

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: střecha GI cabrio

Příspěvek od Vocko8 »

Ahoj,chtěl bych se zeptat-chystám se dát svojí střechu trochu do kondice když jsem vyndal zadní okno zjistil jsem že ten rám,co je v něm okno je slušně vyrezlej..Zkoušeli jste to někdo měnit? Trochu mi to děsí jak je na tom ten plast do kterého se střílí ty sponky abych to nerozlámal. Hořejšek té konstrukce drží za nějaké textilové pásky,máte někdo nějakej typ jak na to?
Diky moc

Uživatelský avatar
lucas48
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.04.2012 10:52

Re: střecha GI cabrio

Příspěvek od lucas48 »

Zdravim,
toto téma už je trošku starší, a když koukám na ebay tak jsou tam ceny nejmenší 7800,- za střechu. Chci se zeptat zda někdo nemáte na někoho doporučení. Potřeboval bych béžovou.
děkuji

wMarlan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 08.03.2019 20:41

Re: střecha GI cabrio

Příspěvek od wMarlan »

Zdravím. Zeptám se, nechávali jste někde dělat střechu? Mám jen holý rám a k tomu jen okno. Někoho kdo to umí a dělal už? Díky

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“