sedačky z G3 do G1

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
cernyka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.01.2012 13:23
Bydliště: okres Olomouc

sedačky z G3 do G1

Příspěvek od cernyka »

Zdravím všechny. Setkal se někdo s montáží předních sklopných sedadel z G3 do G1? Myslím to tak, zda jdou namontovat bez úprav nebo se musí něco přemontovat, převařit, atd...? Mám totiž možnost koupě zachovalých sedadel z G3!

Předem díky za odpovědi.. :good:
************************************************************************************************************************************
**My first car = Volkswagen GOLF MK1, 3dr, 1.6 Diesel, 3 speed automatic transmission with Economic mode
**Fuel consumption = 6-7 l/100km
************************************************************************************************************************************

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: sedačky z G3 do G1

Příspěvek od Martin S. »

Nejdou tam, mají dál od sebe nohy. Někdo to prevařuje, já použil spodky sedaček z dvojky.

Uživatelský avatar
cernyka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.01.2012 13:23
Bydliště: okres Olomouc

Re: sedačky z G3 do G1

Příspěvek od cernyka »

A ty sedáky z G3 se dají přešroubovat na ten spodek ze sedaček z G2? Nebo jak je to uchyceno?
Dík
************************************************************************************************************************************
**My first car = Volkswagen GOLF MK1, 3dr, 1.6 Diesel, 3 speed automatic transmission with Economic mode
**Fuel consumption = 6-7 l/100km
************************************************************************************************************************************

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: sedačky z G3 do G1

Příspěvek od Martin S. »

Záleží na roku výroby, z dvojky 89 nahoru mi tam seděli kus za kus

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“