Help: Centrál do jedničky

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Help: Centrál do jedničky

Příspěvek od C...arlos »

Ahoj. nemate nekdo centralni zamykani na dalku ve svym milackovi?? jestli jo, tak prosim doporucte.. Díkec kluci(a holky) :wink:

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

alarm jablotron s výstupem na centrál + servomotorky z nějakýho renaultu = spokojenost :wink:
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od dury2 »

Vybersi, ale stačí jakýkoliv alarm s plovoucím kodem, otřesivým čidlem, cena od 1200,-Kč a sadu univerzál centr. zamykání cena od 800,.Kč. Jedničku jsem teda ještě ( nebo snad už nedělal) ale dělal jsem spoustu jiných aut a v pohodě. Zkus se podívat sem
http://www.razdva.cz/alarmy/" target="_blank
já si budu dávat alarm i centrál do jedničky ( cabria ) a taky budu řešit univerzál centrál.

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

Díky kluci.. ja byl asi potreboval presnou adresu nejakyho, kterej funguje, ze ho jen obednam a necham namontovat.. :-)))) jinak mam tridveraka..

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od dury2 »

Samozřejmě, že ten odkaz je jenom na prodejnu.Montáž si budeš muset někde zařídit už sám. Ale dá se montáž sehnat už od 1500Kč.

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

tak s montazi to problem nebude. ma tady jednoho manika, co to zvladne hrave.. ted jen vybrat nejakej, kterej bude fungovat...

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

lister píše:alarm jablotron s výstupem na centrál + servomotorky z nějakýho renaultu = spokojenost :wink:

+ 2x přepínací relé :wink: :lol: mam to taky tak...

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od dury2 »

Relé nemusíš kupovat, v té sadě už je jednotka na centrál která v sobě relátka už má.
Viděl jsem pár shopů, kde prodávali pětidrátový motorek za 500 a dvoudrátový za 300, tady máš v sadě 2xdvoudrát motorek +2x pětidrátmotorek+ kabeláž, pruchodky, žebříky a ještě jednoduchou řídící jednotku.

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Příspěvek od Danny »

Taky jsem dával centrál s D.O na G1 1,6D 5Dv..Koupil jsem ho na auto burze v Ostravě..Značku už nevím,ale je tam už 3ročky funguje bezvadně!!Stálo myslím do 1000Kč..Ale byla to dupačka jak sviňa..Umístit ho tak,aby šly stáhnout okýnka,tak to je horor!!Ale jde do..Ještě že máš 3dv,protože na 5dv se ty zadní dveře dělají hrozně,,,Musí se tam navařovat držáček a ještě ten hrubý drát zámku,,,Ale jde to!!No a vo tom to je!! :D Kdybych od toho našel krabici,tak ji vyfotím a nebo napíšu firmu.. :wink:

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

jj diky moc.. co nejdriv bych ho rad objednal, protoze az mi pujde auto na elektriku, tak to tam ten typek instaluje taky.. beru kazdy doporuceni, diky.. :D

Uživatelský avatar
norok86
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od norok86 »

Koupil jsem alarm s otresovym cidlem a s komtakty na dvere,kufr a kapotu s vystupem primo na moturky centralu od alarmy Vojtech http://www.alarmyvojtech.cz" target="_blank cena 1990 bez dokladu, moturky mam z una a no problem,hlavne nepotrebujes ridici jednotku k moturkum, alarm to umi primo.Mam to v G1 3dvere.

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

Sem z toho nejakej jelen :lol:
Nechce mi nekdo poslat presnou adresu, jakej mam obejdnat, aby fungoval?? DIky :lol: :lol:

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od dury2 »

Jablotrona ne, je moc drahý a za ty prachy si pořídíš kvalitu od Magicar s dálkovým startem, pagerem a dipslayem na ovladači. Navíc když to rozebereš, tak je v jablotronu technika stará 10 let ( ne-li víc ), prostě za tu dobu co dělají alarmy tak mají minimální pokrok. Jenom se podívej na to jaké má ovladače, hanba. Zkus tady tohle, nejlevnější rozumná varianta, už jsem jich pár dělal a bez problému: http://www.9000.cz/zbozi/7-portman-am-380" target="_blank Tenhle je levnější, ale ne lepší, otázka je jestli to má kvůli stovce cenu šetřit http://www.9000.cz/zbozi/11-trackpro-cs-13" target="_blank. Asi bych si ho do auta za víc než 200 tis nedal, ale určitě lepší než nic. Myslím, že pro tebe to bude úplně nejlepší řešení vzhledem k poměru funkce / cena. Nechci tu jablotrona hanit, kdyby byl o 2 tis levnější, tak ho taky montuju.
Tady máš ještě centrál, zvol variantu pro 4xdveře. http://www.9000.cz/oddeleni/15-sady-bez ... o-ovladani" target="_blank . Dohromady tě to vyjde na necelé 2 tis, s majitelem se dá ještě bavit. A to si myslím, že je dobrá investice pro klidný spánek a pohodlí otvírat auto na dálku. Určitě lepší investice než si za ty peníze dávat na auto prasklý výfuk a nebo modré žárovky. :D

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

dury2 píše:Jablotrona ne, je moc drahý a za ty prachy si pořídíš kvalitu od Magicar s dálkovým startem, pagerem a dipslayem na ovladači. Navíc když to rozebereš, tak je v jablotronu technika stará 10 let ( ne-li víc ), prostě za tu dobu co dělají alarmy tak mají minimální pokrok. Jenom se podívej na to jaké má ovladače, hanba. Zkus tady tohle, nejlevnější rozumná varianta, už jsem jich pár dělal a bez problému: http://www.9000.cz/zbozi/7-portman-am-380" target="_blank Tenhle je levnější, ale ne lepší, otázka je jestli to má kvůli stovce cenu šetřit http://www.9000.cz/zbozi/11-trackpro-cs-13" target="_blank. Asi bych si ho do auta za víc než 200 tis nedal, ale určitě lepší než nic. Myslím, že pro tebe to bude úplně nejlepší řešení vzhledem k poměru funkce / cena. Nechci tu jablotrona hanit, kdyby byl o 2 tis levnější, tak ho taky montuju.
Tady máš ještě centrál, zvol variantu pro 4xdveře. http://www.9000.cz/oddeleni/15-sady-bez ... o-ovladani" target="_blank . Dohromady tě to vyjde na necelé 2 tis, s majitelem se dá ještě bavit. A to si myslím, že je dobrá investice pro klidný spánek a pohodlí otvírat auto na dálku. Určitě lepší investice než si za ty peníze dávat na auto prasklý výfuk a nebo modré žárovky. :D
oki objednam ten prvni plus dalkac na... no a kdyz mam jen dvoudverak, nestacil by jen na dvoje dvere???
jak to myslis s tou domluvou, o cene? diky

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od dury2 »

Jestli máš jenom dvoudveřáka tak ti stačí jenom dva pětidrátové motůrky. (Rozdíl mezi 5xdrát a 2xdrát je ten, že když zapojíš do předních dveří 5xdrát motorek, mužeš centrál ovládat i přes zámek, Po lopatě = když zamáčkneš pojistný kolik na dveřích a nebo otočíš klíčkem v zámku dveří otevřou nebo zavřou se i ostatní dveře. Když tam dáš 2xdrát, tak to neudělají. Jelikož v 5xdrát máš navíc koncový spínač pro zjištění polohy táhla.) Když ale budeš zamykat dálkou od alarmu, nebudeš potřebovat 5xdrát. Čili je to o tom jak to chceš mít udělané. Správně 2dveře = 2x pětidrátové ovládací motorky. 4xdveře = 2xpětidrát + 2xdvoudrát.
Už jsem viděl hodně originál centrálů jenom s dvoudrát motorkama. A např. Nissan Terano, má všude jen dvoudráty a ve dveřích u řidiče měl jenom koncový snímač pro zjištění polohy zámku. Bez elektromotorku.

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“