VWgolf cabrio

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
johny 5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 02.07.2013 18:13

VWgolf cabrio

Příspěvek od johny 5 »

. 100.jpg
. 100.jpg
Zdravim,jsem tady novy a poradne se tady v tomhle foru moc neorientuji.Tak snad to pisu kam mam.Vcera jsem si koupil golfika cabrio 1.8,r.v.1989.je docela zachovaly,par musek ma tak je musim vychitat.Potrebuji sehnat origo klice W,neco jsem tu nasel ale jsou ty stranky uz stare,tak nevim jestli to jeste plati.Pak potrebuji sehnat vnitrni strechu,je docela ponicena.venkovni je ok.Co mam koupit jako inpregnaci na strechu.Zatim staci.dik za odpovedi.
Přílohy
. 101.jpg
Naposledy upravil(a) johny 5 dne 07.01.2014 16:51, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Aleš Cordoba
Profík
Profík
Příspěvky: 908
Registrován: 25.08.2009 10:17

Re: VWgolf cabrio

Příspěvek od Aleš Cordoba »

Ahoj klíče koupíš u zvířátka http://shop.vwmaniac-club.cz/index.php? ... h=13_25_32" onclick="window.open(this.href);return false; se zbytkem ti asi moc neporadím :)

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: VWgolf cabrio

Příspěvek od TeQUILA »

Impregnaci si rozhodne kup,pokud tedy neni uz pozde.Ta impregnace strese hodne pomuze,nevysycha zarem slunce a neztraci barvu.Zajdi do nejblizsiho prodejce vozu BMW,tam je maji skladem,stoji 550 kc sprej,zakrej si cele auto kryci folii na malovani za 15kc at kouka jen strecha a strikej bezbarvej sprej hlava nehlava.Prvni vrstva podelne,po chvili prestavky pricne strikat.nechat zaschnout nejlepe prez noc a nejebat ze strechou.Druhy den je strecha zase pouzitekna jako pred tim.
A pokud neco budes potrebovat tak jedine u ZVIRETE,perfektni jednani,serioznost a zbozi na jednicku.

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: VWgolf cabrio

Příspěvek od VWendys »

a taky nadhoď nějakou ukázku svého mazlíka a nezapoměň dorazit na Podroužek :-)

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“