Elektrika Golf mk.1

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Oggy70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 09.08.2012 13:03

Elektrika Golf mk.1

Příspěvek od Oggy70 »

Ahoj, mam problém se svojí jedničkou kterou sem koupil a až poté odhalil jaký peklo to je. je to G1 Cabrio je tam "nejspíš" motor 1.8 66kw ale čert ví protože v techničáku je 1.6 a podle kódu řídící jednotky co jsem vygooglil tak je to 1,8 66kw a jednotka se prý dávala do G2

Kód: Vybrat vše

http://ogggy.rajce.idnes.cz/Golfik/
Pár fotek toho co tam je a co tam je navíc, hlavně ty dvě pojistkovky jsou za trest a vůbec nevim co s tim, golfík občas vrčí ale výkon si neudrží a pak chcípne a už třeba zase nejde natočit, pak je i problém že čerpadlo jede furt po sepnutí klíčku a nevypne. Sháněl sem tak nějak komplet elektriku ale vůbec nevim jakou na to hledat abych to měl bez problému. Takže hledam pomoc tady jestli by někdo dokázal poradit, nebo dokonce uměl opravit popřípadě sehnat někoho kdo to umí, dík moc. Jsem z Berouna.
VW Vento GT 2.0 8v
VW Golf mk1 cabrio 1.8i RP

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: Elektrika Golf mk.1

Příspěvek od Martin S. »

Máš tam jenobodovy vstřikování ktery v g1 nebylo, tzn. že tam je motor i s el. z g2, nebo G3

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: Elektrika Golf mk.1

Příspěvek od Martin S. »

Máš tam jenobodovy vstřikování ktery v g1 nebylo, tzn. že tam je motor i s el. z g2, nebo G3

Oggy70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 09.08.2012 13:03

Re: Elektrika Golf mk.1

Příspěvek od Oggy70 »

To si myslim taky že tam je jednobod ale ta elektrika je zlo tak mi jde spíš o to co s tou elektrikou... jestli tam mam dát celou z G2 nebo Jak to udělat.
VW Vento GT 2.0 8v
VW Golf mk1 cabrio 1.8i RP

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“