Spodní výplň z G1 Cabrio do G1?

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
cernyka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.01.2012 13:23
Bydliště: okres Olomouc

Spodní výplň z G1 Cabrio do G1?

Příspěvek od cernyka »

Ahoj. Chci se zeptat zda ta spodní výplň pod palubní deskou v G1 Cabrio, je možno namontovat do klasické G1? Je tam ještě nějaká plechová výstuha, ta se namontuje kde? Viz fotky. Předem díky za odpovědi.
Přílohy
7704969150_4348594a14_z (1).jpg
158494.png
************************************************************************************************************************************
**My first car = Volkswagen GOLF MK1, 3dr, 1.6 Diesel, 3 speed automatic transmission with Economic mode
**Fuel consumption = 6-7 l/100km
************************************************************************************************************************************

Uživatelský avatar
duli
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 26.01.2011 12:54
Bydliště: Strakonice

Re: Spodní výplň z G1 Cabrio do G1?

Příspěvek od duli »

cernyka píše:Ahoj. Chci se zeptat zda ta spodní výplň pod palubní deskou v G1 Cabrio, je možno namontovat do klasické G1? Je tam ještě nějaká plechová výstuha, ta se namontuje kde? Viz fotky. Předem díky za odpovědi.
Nedáš, cabrio má ještě další výztuhy navařené na sloupcích a na těch je teprve přišroubována tato výztuha.
Musel bys vypárat tu navařenou, ale je to pakárna. Také jsem to chtěl dělat, ale nakonec jsem si vypáral pouze výztuhu zadních podběhů a na předek jsem se vykašlal.
Rozumnější mi přišlo si nějaký mezikus vyrobit.
Člověk se narodil, aby zemřel. Život se skládá pouze z toho, že denně odvracíme nevyhnutelné.

Uživatelský avatar
cernyka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 22.01.2012 13:23
Bydliště: okres Olomouc

Re: Spodní výplň z G1 Cabrio do G1?

Příspěvek od cernyka »

duli píše:
cernyka píše:Ahoj. Chci se zeptat zda ta spodní výplň pod palubní deskou v G1 Cabrio, je možno namontovat do klasické G1? Je tam ještě nějaká plechová výstuha, ta se namontuje kde? Viz fotky. Předem díky za odpovědi.
Nedáš, cabrio má ještě další výztuhy navařené na sloupcích a na těch je teprve přišroubována tato výztuha.
Musel bys vypárat tu navařenou, ale je to pakárna. Také jsem to chtěl dělat, ale nakonec jsem si vypáral pouze výztuhu zadních podběhů a na předek jsem se vykašlal.
Rozumnější mi přišlo si nějaký mezikus vyrobit.
Aha, toto jsem potřeboval vědět. Ještě mě zajímá, americkej Rabbit MK1 to má taky jiné, protože jsem našel fotku a ten tu výztuhu má ale tu starší (viz fotka). A ještě jedna otázka, trochu v jiném místě; pasuje přední maska (čtyřoko) z G2 do G1?

Dík :wink:
Přílohy
1980-Ultra-Low-Mile-VW-Rabbit-Interior.jpg
************************************************************************************************************************************
**My first car = Volkswagen GOLF MK1, 3dr, 1.6 Diesel, 3 speed automatic transmission with Economic mode
**Fuel consumption = 6-7 l/100km
************************************************************************************************************************************

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Spodní výplň z G1 Cabrio do G1?

Příspěvek od areka »

cernyka píše:
duli píše:Nedáš, cabrio má ještě další výztuhy navařené na sloupcích a na těch je teprve přišroubována tato výztuha.
Musel bys vypárat tu navařenou, ale je to pakárna. Také jsem to chtěl dělat, ale nakonec jsem si vypáral pouze výztuhu zadních podběhů a na předek jsem se vykašlal.
Rozumnější mi přišlo si nějaký mezikus vyrobit.
Aha, toto jsem potřeboval vědět. Ještě mě zajímá, americkej Rabbit MK1 to má taky jiné, protože jsem našel fotku a ten tu výztuhu má ale tu starší (viz fotka). A ještě jedna otázka, trochu v jiném místě; pasuje přední maska (čtyřoko) z G2 do G1?

Dík :wink:

NE! :wink:

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“