zadní náprava

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 405
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: skoro Jablonec nad Nisou

zadní náprava

Příspěvek od Marus »

Malinko se mi začla bortit stěna držáku zadní nápravy,přímo tam jak jsou ty šrouby pro uchycení .Nemůže mě za jízdy opustit?-ta zadní náprava :lol: Dá se to nějak vyvařít?Řešil to už někdo?
Díky za názory.

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

jo opustit te muze .. na vlastni voko sem to videl .. drzelo to uz jen na tlumici ... ..zavarit ... spis vyriznout z lepsiho auta .. (min rezava jednicka).. kdyz uz je takovej kus zeleza shnilej asi to nebude ani na co navarit :? :cry:

Uživatelský avatar
Marus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 405
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: skoro Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Marus »

Moc jsem do toho nešťoural.Jsem rád,že to zatím drží.To jsem zvědav kde seženu to "lepší auto" :roll: Moc jsi mě nepotěšil :cry: :cry: Dík

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

naaaadherna jednicka je v bazadu na konci prostejova ..jakoby na lutin...

to udelej jak ja .. ja mel papiry a sehnal hooodne dobrou kastli.. doted to nechapu .. a udelej prestavbu .. jestli je takovej kus zeleza shnilej tak ani nechci videt ten zbytek .. ..mrkni na ..

http://www.auto-tuning.cz/article.php?artid=70" target="_blank

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

já to dělal na otcovým 1,1 ty tenký plechy jsem vyřezal, výztuha uvnitř už byla taky načnutá, ale tu jsem nechal, pak jsem to zvenku povařil 1,7 mm plechem a po 4 letech mu tam náprava pořád drží :wink:

kdybys to chtěl mít pořádně tak musíš rozřezat i prahy a udělat to i z tý vnitřní strany.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

LeeBa : "jestli je takovej kus železa shnilej" - uložení zadní nápravy hnije na každý GI, je to kritický místo

Marus : dokud to nespravíš ,neotáčej se na ruční :wink:
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

jo je .. zvlast na strane kde je nadrz ... myslim ze je to KUS zeleza ..oproti ostatnimu plechu ... drzi v tom naprava ne ? :)
jeste jedna lahudka je kolem usti nadrze...

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

LeeBa píše:jo je .. zvlast na strane kde je nadrz ... myslim ze je to KUS zeleza ..oproti ostatnimu plechu ... drzi v tom naprava ne ? :)
jeste jedna lahudka je kolem usti nadrze...
Hlavně když je v trubce (od hrdla do nádrže) malá dirka-při každym tankování pár mililitrů benálu uteče a po nějaký době je okolí neuvěřitelně sežraný-stalo se mi to na mym golfíkovi-zvenku v pohodě ale jednoho ošklivýho dne sem se opřel rukou na blatník pod víčkem při nafukování kol a ruka prošla skrz!Při sundavání zadní napravy se mi zase 3 šrouby ze 4 užvejkly aniž bych pořádně zabral, takže už vim na co se zaměřit až časem koupim znova G1, jinak je to ale super auto, to je bez debat :wink:

Uživatelský avatar
Marus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 405
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: skoro Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Marus »

LeeBa:Toho tvýho krasavce jsem už teoreticky prozkoumal mockrát,akorát jak píšeš.".. a sehnal hooodne dobrou kastli.. doted to nechapu .. "to bude malinko oříšek.

lister:s tím bržděním to bude malinko problém,mám teď poslední závody na letišti ,tak doufám ,že to vydrží.

Jinak u tohodle auta neřeším estetický hledisko,takže pokud píšete,že to převařit,vyvařit jde,tak se do toho pustím.Naštěstí na ofiko ježdění mám ještě jednoho golfíka. :lol:

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

LeeBa píše:jo je .. zvlast na strane kde je nadrz ... myslim ze je to KUS zeleza ..oproti ostatnimu plechu ... drzi v tom naprava ne ? :)
jeste jedna lahudka je kolem usti nadrze...
zelezoo ????? snad ocel .... neee 8)
NÁHRADNÍ DÍLY A TUNING DÍLY, DOPLŇKY:

WEB: VWSHOP.CZ, TATECHNIX.CZ, SERVISDECIN.CZ - http://www.vwshop.cz, http://www.tatechnix.cz, http://www.servisdecin.cz
MAIL: servis@autokluby.cz
TEL: 735 09 09 79

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“