bez nárazníků

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

bez nárazníků

Příspěvek od Blacklady »

Zdravím, máte někdo jedničku bez nárazníků? Popř. by mě zajímaly reakce policajtu + řešení blinkrů. Díky moc.... :wink:

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Blacklady »

:?: fakt nikdo nic???? :cry:

Uživatelský avatar
vwoky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 541
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od vwoky »

Blacklady píše::?: fakt nikdo nic???? :cry:

to asi proto že bez narazníků to v ČR nejde(aspoň si to myslim)

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

narazniky tam nejsou pro srandu, az je sundas a nekdo se o tebe opre, tak to poznas...

jinak jako vwoky

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Blacklady »

Je mi docela jasny na co tam ty narazniky jsou... :wink: ale jinak dik...

Uživatelský avatar
progress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA!!!!!!!

Příspěvek od progress »

NEJDE JEN O ZO SE NEKDE OPRIT!PRVNI FIZL CO TE UVIDI TE SESTRELI!MAM STIM VLASTNI ZKUSENOSTI!MEL JSEM PO RANE NARAZNIM NA SLAMINOVANI APOTREBOVAL JSEM NUTNE PREVEZT AUTO A ZA USEK ZHRUBA 20 KILOMETRU TO ZA MNOU OTOCILI DVAKRAT!POKAZDE ZA LITR!NEDOPORUCUJI!!!!!!!!!!NARAZNIK JE SOUCASTI KONSTRUKCE VOZU!
NIC NEŽ VW!!!!!

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Blacklady »

Diky vsem za reakce...tak toho fizla bud ukecam nebo ne...libi se mi to holt vic bez narazniku... :wink:

Uživatelský avatar
sandiego
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od sandiego »

hele vim o spouste lidi co jezdej bez narazniku a zatim to vzdycky nejak ukecali i kdyz je fakt ze policajti to nemaj radi.....ale zrovna teda na jednicce golfu myslim ze ty narazniky moc bezpecnosti nepochytej :wink: ....urcite ti taky hodne pomuze jak to budes mit udalny...zadny vostry hrany a tak...........ani by si za to nemel dostat body, jen pokutu ale ta muze byt velka no....je jasny ze by se to nemelo ale ja sem rozhodne pro :wink: ....kdyz je to dobre udelany tak se mi to bez narazniku libi i vic nez s nima....drzim ti palce :wink:

Uživatelský avatar
Blacklady
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Blacklady »

sandiego píše:hele vim o spouste lidi co jezdej bez narazniku a zatim to vzdycky nejak ukecali i kdyz je fakt ze policajti to nemaj radi.....ale zrovna teda na jednicce golfu myslim ze ty narazniky moc bezpecnosti nepochytej :wink: ....urcite ti taky hodne pomuze jak to budes mit udalny...zadny vostry hrany a tak...........ani by si za to nemel dostat body, jen pokutu ale ta muze byt velka no....je jasny ze by se to nemelo ale ja sem rozhodne pro :wink: ....kdyz je to dobre udelany tak se mi to bez narazniku libi i vic nez s nima....drzim ti palce :wink:
Ja diky moc...hele v zadnym pripade zadny ostry hrany...hezky vsecko zakulatit... :wink: Jeste uvidim jak to bude vypadat a kdyz tak narazniky s chromovou listickou by taky nemusely byt uplne od veci..ale bez je proste bez...nejak jsem tomu propadla... :wink:

Uživatelský avatar
sandiego
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od sandiego »

jak rikas ty narzniky s chrom listou sou taky stylovka...ale bez tech narazniku....mmmmmmmmm...parada 8)

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“