Nefungujou parkovaky

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
rabbit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Nefungujou parkovaky

Příspěvek od rabbit »

Ahoj, predelaval jsem svetla a koukam, parkovaky na jedne strane nesviti :o Bohuzel tusim, ze uz nesvitily predtim.
Nejde do nich stava, napeti na nich je jen kolem 0.25V. Kdyz zapnu potkavaci, tak sviti normalne. Nemohlo by to byt relatkem :?:
Akorat netusim, jake je pro ne rele, nevi nekdo? Jinak pojkistky jsem vytahal vsechny 10A a 15A a jsou OK.

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

koukni do vypinace jestli tam nei bordel,popripade zkusi jinej..

Uživatelský avatar
rabbit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od rabbit »

Tak to je vypinacem svetel, je K.O.

moretti

Příspěvek od moretti »

na světla žádný relátka nejsou;) přepíná se to přímo přepínací páčkou...a většinu chyb má na svědomí spínač světel...

+ rada navíc:pokuď by ti často prdala pojistka na světlech a nevěděl si proč...koukni se na parkovačku...ty nový se dělaj na p*** když je zapojíš obráceně tak šlehaj do kostry...to ty origo nedělali...

Uživatelský avatar
rabbit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od rabbit »

moretti píše:na světla žádný relátka nejsou;) přepíná se to přímo přepínací páčkou...a většinu chyb má na svědomí spínač světel...

+ rada navíc:pokuď by ti často prdala pojistka na světlech a nevěděl si proč...koukni se na parkovačku...ty nový se dělaj na p*** když je zapojíš obráceně tak šlehaj do kostry...to ty origo nedělali...
Bylo to doopravdy spinacem,ktery vse obstarava.Po vyndani zacal tak krasne chrastit a uz nesel vubec prepnout. Je pravda, ze zrovna parkovaky jsem musel prepojovat, jelikoz mi nesedely origo konektory, ale snad jsem se s kostrou strefil :wink:

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“