Budíky=kulaté x hranaté

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Budíky=kulaté x hranaté

Příspěvek od dury2 »

Nazdar mám Gl Cabrio r.v.82. Mám v něm hranaté budíky, včera jsem náhodou viděl kulaté a jsem z nich prostě unešený. Dávám cabrio do kupy a chtěl bych tam ty kulaté budíky. Do jakého roku se vyráběly? Jsou plně zaměnitelné s hranatýma? Všechno je stejné a pasuje? Už to tu někdo dělal? Mám 1,6GTi a PROSTĚ JE TAM CHCI. Kdyby je tu měl měl někdo na prodej, byl bych vděčný. Samozřejmě jedině s otáčkoměrem. Viděl jsem, že se dělají s čelním panelem v černém provedení a pak ještě v takovém tmavě stříbrném. Jaké se dávaly do GTi?

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

zaměnitelný nejsou, jedině s celou palubkou, do gti si myslím že se dávali jen černý
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od dury2 »

A jaký je teda rozdíl mezi novou a starou palubkou? Co k tomu budu všechno potřebovat? Myslel jsem, že je to jen jiná přístrojovka, tedy jako ten celek budíků.

Uživatelský avatar
polis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: trutnov

budiky

Příspěvek od polis »

mam dvoje. myslim ze tam vetsi problem neni jen naky konektory podle roku vyroby. mrknu se.oboji maj otackomer.davali je do porsche jsou takovy do spicky. asi budes potrebovat i nahon teba jestli te zajima rychlost :lol: .taky jsem to delal ale shnal jsem palubku jen s jednim origo. co davaly do dieslu 76 je to cool. tak napis jak jses na tom cest polis :roll:

Uživatelský avatar
polis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: trutnov

budiky

Příspěvek od polis »

tak cerna je .stribrna je praskla

Uživatelský avatar
matesxxx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Borová Lhota - Benešov u Prahy

Příspěvek od matesxxx »

No já jsm je chtěl do cabria taky dát i jsem je měl doma ale jak se vyndají s celým tím panelem tak ten panel je kratší a o kousek vyšší takže prostě není šance je tam nacpat, fakt asi jedině s celou palubkou.

Uživatelský avatar
polis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: trutnov

budiky

Příspěvek od polis »

no zalezi na vsem palubka,budiky, rok vyroby ale kdyz neco chces..............normalne bych je tam navaril misto hranatejch a striknul do barvy nebo matt cerna .

Uživatelský avatar
hacur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hacur »

a nemate foto tych okruhlych?

Uživatelský avatar
polis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: trutnov

budiky

Příspěvek od polis »

tak ta na cabrio ma rozmer 49x14cm ale je nako mensi nez mam v karmanovi je hranata a ne jako v boude do šikma.. cest
Přílohy
palubka 002.jpg
palubka 002.jpg (39.48 KiB) Zobrazeno 1434 x

Uživatelský avatar
polis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: trutnov

budiky

Příspěvek od polis »

a takova je v boude ma kraje do sikma. tak nevim cest ta s kulatejma je na prodej......
Přílohy
rozdil je doufam patrny!!!!!!
rozdil je doufam patrny!!!!!!
palubka 001.jpg (30.59 KiB) Zobrazeno 1433 x

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od dury2 »

mam dvoje. myslim ze tam vetsi problem neni jen naky konektory podle roku vyroby. mrknu se.oboji maj otackomer.davali je do porsche jsou takovy do spicky. asi budes potrebovat i nahon teba jestli te zajima rychlost .taky jsem to delal ale shnal jsem palubku jen s jednim origo. co davaly do dieslu 76 je to cool. tak napis jak jses na tom cest polis
přesně tak jsou do špičky, teda plexy a vypadají moc super. takže jedině přehodit celou palubku?

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“