help, svítí mi kontrolka baterky

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

help, svítí mi kontrolka baterky

Příspěvek od luckylola »

Ahoj,

prosím o radu. Včera mi začala z ničeho nic po cestě svítít kontrolka baterky. Svítí pořád a ani nereaguje na plyn. Altík dle měřeku dává dobře. Díky moc za radu. Luckylola
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: help, svítí mi kontrolka baterky

Příspěvek od s4wyer »

luckylola píše:Ahoj,

prosím o radu. Včera mi začala z ničeho nic po cestě svítít kontrolka baterky. Svítí pořád a ani nereaguje na plyn. Altík dle měřeku dává dobře. Díky moc za radu. Luckylola
zkus vypnout nějakej spotřebič....jestli to přestane svítit tak by to asi chtělo silnější alternátor (můj názor) :roll:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckylola »

to na to nemá vliv, nemám zapnutý nic a svítí, zkusím ještě vyměnit pro jistotu diodu s uhlíky
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Může to dělat ojetej uhlík,ale i ukostření,ať už motoru neboo elektriky v přístrojovce.

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

luckylola píše:to na to nemá vliv, nemám zapnutý nic a svítí, zkusím ještě vyměnit pro jistotu diodu s uhlíky
aha. tak to potom jo....no a co třeba řemen? není volnej? nemůže prokluzovat?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckylola »

nene řemen to neni určitě, ten je ok, zkusim kostry, právě jsem si přinesla na vyzkoušení nové uhlíky... pak uvidim, díky za rady :o))

doufám, že to pomůže, ale moc tomu nevěřim, protože nové uhlíky jsem tam dávala nové minulou sezónu, alternátor byl na repasi taky minulou sezónu, mám tam nové kostr od jara
:o(((((
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od s4wyer »

luckylola píše:nene řemen to neni určitě, ten je ok, zkusim kostry, právě jsem si přinesla na vyzkoušení nové uhlíky... pak uvidim, díky za rady :o))

doufám, že to pomůže, ale moc tomu nevěřim, protože nové uhlíky jsem tam dávala nové minulou sezónu, alternátor byl na repasi taky minulou sezónu, mám tam nové kostr od jara
:o(((((
dej potom vědět jak jsi pochodila :roll:
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

luckylola píše:nene řemen to neni určitě, ten je ok, zkusim kostry, právě jsem si přinesla na vyzkoušení nové uhlíky... pak uvidim, díky za rady :o))

doufám, že to pomůže, ale moc tomu nevěřim, protože nové uhlíky jsem tam dávala nové minulou sezónu, alternátor byl na repasi taky minulou sezónu, mám tam nové kostr od jara
:o(((((
Potom už zbývaj jen diody a dobíjecí relátko...

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckylola »

tak bohužel uhlíky jsou ok, uzemněí je ok, dioda je ok, od baterky k altíku je zo ok :o(((...

GTI1: nevíš, kde je ukrytý rozpínací relátko pro kontrolku,
prostě mi nedojde k tomu, že se vypne kontrolka a to by mohlo dělat to relátko, ale nemůžu ho najít v etce díky moc
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

[quote="luckylola"]tak bohužel uhlíky jsou ok, uzemněí je ok, dioda je ok, od baterky k altíku je zo ok :o(((...

GTI1: nevíš, kde je ukrytý rozpínací relátko pro kontrolku,
prostě mi nedojde k tomu, že se vypne kontrolka a to by mohlo dělat to relátko, ale nemůžu ho najít v etce díky moc[/quote
Kontrolku by mělo zhasínat dobíjecí relátko přímo na altíku,ale další možností je problém v budíkách a to konkrétně s folií na zadní straně přístrojů,ve který jsou zavařený kontakty.

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckylola »

že by z ničeho nic se tam něco stalo, tachometr jsem kdysi vyndavala asi 6x, do toho se mi vůbec nechce :o))
a u pojistkové skříňky, neni žádné relé, které by na to mohlo mít vliv?

no kdyžtak to rozeberu, co už, ale jestli to nebude v tom, tak to je konec tadý tadý tadý :o)))
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

luckylola píše:že by z ničeho nic se tam něco stalo, tachometr jsem kdysi vyndavala asi 6x, do toho se mi vůbec nechce :o))
a u pojistkové skříňky, neni žádné relé, které by na to mohlo mít vliv?

no kdyžtak to rozeberu, co už, ale jestli to nebude v tom, tak to je konec tadý tadý tadý :o)))
Ještě bys mohla zkusit vyndat všechny štekry z pojistkovky a prostříknout kontaktolem,bejvá to tam pěkně zaoxidovaný :roll:

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckylola »

díky, zkusim to, to je zase oříšek :o))
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

luckylola píše:díky, zkusim to, to je zase oříšek :o))
Jen ho rozlousknout,nejseš Ty popelka? :lol:

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckylola »

kéž bych, aby mi z něj vypadl automechanik a opravil mi golfíka a já mohla zase dál jezdit :D
Slunce nad hlavou

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“