vypadek svetel na 30sekund!

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
freez85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 20.04.2008 20:48

Re: vypadek svetel na 30sekund!

Příspěvek od freez85 »

stale cekam na ten vypinac, dnes mi primo ve vw rekl ze tu objednavku nebylo mozne vyridit, uz to nedodaji, jeste mi doporucil jednu firmu kde bych to mohl sehnat tak tam zavolam v pondeli

Uživatelský avatar
freez85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 20.04.2008 20:48

Re: vypadek svetel na 30sekund!

Příspěvek od freez85 »

zkousel jsme ho dnes vydelat, dal jsem z obou stran sroubovakya zkousel zatlacit ty pojistky co ho drzi ale vubec to neslo , stale jen jedna strana ... muze sem nekdo napsat postup nejlepe i na oddelani krytu palubovky, dik

Uživatelský avatar
freez85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 20.04.2008 20:48

Re: vypadek svetel na 30sekund!

Příspěvek od freez85 »

protoze tu nikdo nevedel tak sjem se do toho dnes pustil sam , vylomil jsem levou cast palubovky abych videl co tam ten vypinac drzi a nakonec byl problem v tom ze ty hacky byly u spodu a ja sroubovaky daval do tech dvou otvoru nahore, nechapu na co tam tedy jsou. Kazdopadne jsme ho pak dostal ven, kontakty vzadu nebyly nejak spalene ale ocistil jsem je... tudiz me ted napadlo jestli ten problem je v tech kontaktech vzadu a nebo se da neco salit uvnitr toho vypinace...Vy jste s tim meli problem s kontakty vzadu a nebo jinde?

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: vypadek svetel na 30sekund!

Příspěvek od Martin S. »

Zkus si při zapnutých světlech malinko zahýbat klíčkem ve spínačce. Myslím si,že spíš bude problém tam..

Uživatelský avatar
r.dasylva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 15.01.2008 20:12
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: vypadek svetel na 30sekund!

Příspěvek od r.dasylva »

To freez85: Kde jsi nakonec prosím tě sehnal ten přepínač světel? A bylo to tím vypínačem?
Mám ten samý problém, vypadávají mi světla, a když pohybu tím vypínačem tak problikávají. Zajímave že tlumené to drží, ale při dálkových (4očko) to za chvíli vyhodí. Asi kvuli většímu proudovému zatížení, nebo žeby v tom bylo něco jiného? Když mi to vypadne tak to ale vetšinou hned nahodím když světla vypnu a zapnu.
Golf I CABRIO

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“