Střecha cabrio

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Střecha cabrio

Příspěvek od dury2 »

Kamarád tam do té firmy zavolal , nadiktoval adresu , oni ti řeknou kam poslat peníze . Jakmile je pošleš a jim se doručí na účet , tak ti pošlou střechu . V pondělí jsem posílal peníze a ve čtvrtek byla střecha . Jenom jsem se bál , že mi přijde svetr . Protože nepřišel , tak jsem sem dal ten odkaz .
Jestli už ji máš nasazenou, dej sem pár detailních fotek, jak vypadá. Díky

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Střecha cabrio

Příspěvek od luckylola »

Já ještě můžu doporučit ze stejného zdroje vnitřní střechu pokud jí má někdo už jetou jako jsem jí měla já. Pustila jsem se do všech třech vrstev a zatím mám za sebou vnitřní a libovka = vypadá fakt pěkně a je moc hezky ušitá, jsem nadmíru spokojená.
Prostřední vrstvu ještě řeším jestli jo nebo ne, ale už jsem si přivezla materiál tak se možná do ní taky pustím. :lol:

= to Karl - konečně vydim aspoň kousek vašeho golfíka, koukám, že to bude pěknej mazel, už se
těším až ho uvidím na živo, jinak jsem moc ráda, že se střecha povedla a že to pomůže i dalším
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
jacoboVW
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okolo Mělníka

Re: Střecha cabrio

Příspěvek od jacoboVW »

freez85 píše:zajimalo by me odkdy se strecha na golfu zacala vyrabet s automatikou, ja mam rok 88 a musim to sdelavat manualne. :?
je to od roku 84 byla hydraulicka,ale jen podle vybavy stejne jako třeba servo 8)

KARLE- je to kotel to auto :D

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Střecha cabrio

Příspěvek od luckylola »

Ahoj,
tak jsem konečně o víkendu asi po roce a něco vyjela. Všechny vrstvy střechy jsou dokončeny.¨
Občas to byly nervy, ale je hotovo. Teď si ještě musí pořádně sednout a trošku vytáhnout, pak ještě naposledy jen odlepím předek, aby to při jízdě nemělo odpor. Šla celkem pomalu natáhnout a tak se mi přední lem trošku zvedl. Měla jsem trošku strach, že je menší, ale každý den po dobu asi 10 dní jsme jí dotahovali a teď už jí zavřu napohodu a zadní lanko už skoro není vidět. Vnitřní vrstvu jsem dělala celou sama tak uvidíme, co vydrží. Hned, jak to dám dohromady dám Vám sem pár fotek. Každopádně klíďo jděte do střechy z ebay, protože je za tu cenu bezkonkurenční a pokud nejste zcela technicky mimo tak to zvládnete. Mám z toho každopádně radost, konečně se nemusim stydět za roztrhanou střechu :o))). Chtělo by to nějaký ten ještě poslední sraz vw golf 1 a halvně cabrio než začne sněžit.
Kdyby jste někdo každopádně potřeboval se střechou poradit tak se na mě klíďo obraťte a pokusím se pomoci, ale nebudu pomáhat s montáží fyziky, protože jednou mi to asi stačilo i mému tátovi bez kterého bych to asi nezvládla, protože u zadního lanka jsem neměla na to potřebnou sílu.......:o)).
Lucky
Slunce nad hlavou

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“