repro G1

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
rabbit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od rabbit »

Kapsy na dveřích jsem měl taky s oválama, ale akorát překážely, tak jsem je sundal a narval jsem tam repra jako jsou ve feldách a mřížka je z Kenwoodů. A kličkou jde točit velmi pohodlně :D
a je to dost nenápadné. Je pravda, že došlo na pilku na železo, ale doopravdy jen malinko :wink:
Kdyby měl někdo zájem, tak ty kapsy už tam stejně dávat nikdy nebudu a navíc mám druhé z kabria.

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

rabbit píše:Kdyby měl někdo zájem, tak ty kapsy už tam stejně dávat nikdy nebudu a navíc mám druhé z kabria.
Co za ně? Jsou nepoškozené? Jaká barva?
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
rabbit
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od rabbit »

Peťas píše:
rabbit píše:Kdyby měl někdo zájem, tak ty kapsy už tam stejně dávat nikdy nebudu a navíc mám druhé z kabria.
Co za ně? Jsou nepoškozené? Jaká barva?
Barva černá, musím je vyhrabat a podívat se v jakém jsou stavu. Co si pamatuju, tak na jedné straně nebyla kapsa určitě v pohodě, jelikož měla vůli :( Myslím, že měla utržený plastík v místě úchytu. Zítra večer je zkouknu a kdyžtak vyfotím.
Cena? Dejme tomu že 100,- za jeden, pokud nebude poškozený. Ale reperáky do nich už asi nemám. Možná bych něco vyštrachal, ale tomu se nedá říkat, že to hraje :wink:

Uživatelský avatar
Ross
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Ross »

Ja na to vzal tu flexu a cau :lol:

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: repro G1

Příspěvek od zdenda.88 »

nevíte jaká velikost reproduktorů je vhodná do originální přípravy v Golf 1 cabrio, zajímá mě hlavně jak velký repráky se dají dát do zadních tapeců

Uživatelský avatar
dubiG1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 11.06.2010 15:26
Bydliště: Č. Budějovice

Re: repro G1

Příspěvek od dubiG1 »

Chtěl jsem se zaptat jak máte řešený přední repro? Máte někdo nepředělaný tapece a tam jiný repro za tou origo plastovou krytkou? Víte někdo jak velký repro tam dostanu, aniž bych to musel upravovat, chci to nechat origo.
Obrázek
G5 Tdi& CALIBRA 2,0 16V & BMW Z4 "M"

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: repro G1

Příspěvek od TeQUILA »

Ty tapecy ze dreva pekna prace.Sice jsem takove dorboardy pred nedavnem vyhodil z auta a na ebay koupil origo limitovane tapeci i z kastlikama.Ale da se na to divat.Rad vidim pekne remeslo a jestli jsi to delal sam tak mas chlape zlate ruce.Jen ocalounit vhodnym kobercem a muze to vypadat pekne.Jinak do kastliku ve dverich se musi nove ovalne repro prizpusobit,magnet je hlubsi a tim padem repro vetsi kos takze je to po upravach stejne na tesno.A v zadu v bokach se musi vyrobit ramecek z duraloveho plechu pod tapeci at se tam vejde myslim uhloprickou cca12cm repro a na to origo tapec bez uprav.Podotykam,ze jsem nechtel na povrchu at je neco videt z Tuzingu a pod.Jinak z basem je v tomto provedeni potiz.Tuba do kufru nutna.Jinak ovaly do dveri Sinus live 1500kc,vysky na palubku JBL 1600kc,repro do zadnich boku JBL 1800kc,tuba do kufru 3000kc.Vysledek na kabro dobrej,nemam to na zadnej hluk,jen na rozumne ozvuceni.Viz foto nade mnou.Do tech kastliku jen ovalne,moc se to uz nedela bo to h***o hraje ale sezenes v poho.nekuchej to,takhle to vypada dobre a origo a pokud das dobre repro tak to ujde.Jinak repro ve dverich je napichnute/pridelene/ na takovych hrotech,a ty spec podlozky jsem sehnal v obchode na spojovaci material FABORY.

Uživatelský avatar
dubiG1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 11.06.2010 15:26
Bydliště: Č. Budějovice

Re: repro G1

Příspěvek od dubiG1 »

Tapecy kuchat nebudu, jinak na ty hroty jsem koukal, má na nich být myslim přidělaný i repro vzadu, jenže já tam mám nějakej repráček snad 10x10cm(asi to neni origo). Jinak teď sem slyšel chválu na značku MTX Audio, tak zkusim projet jejich nabídku. A vejde se dopředu nějaký menší kulatý repro, asi ne co?
G5 Tdi& CALIBRA 2,0 16V & BMW Z4 "M"

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: repro G1

Příspěvek od TeQUILA »

Dopredu jen oval.

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: repro G1

Příspěvek od Peťas »

TeQUILA píše:Dopredu jen oval.
A nebo sehnat kapsy z kabrouše po cca 90-tém roce, ten už tam měl kulaté (ale průměr nevím).
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
norok86
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: repro G1

Příspěvek od norok86 »

dubiG1 píše: . . . Jinak teď sem slyšel chválu na značku MTX Audio . . .
Zkus se podivat po znacce HERTZ treba tu http://www.ahifi.cz/reproduktory-do-auta/?producer=39" onclick="window.open(this.href);return false;
Nebudes litovat

Uživatelský avatar
dubiG1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 11.06.2010 15:26
Bydliště: Č. Budějovice

Re: repro G1

Příspěvek od dubiG1 »

Díky za rady. Na hertz jsem slyšel taky chválu. Jinak, zatim to nehoří, spíš se snažim si zjistit co a jak, ale žádný velký prachy do toho dávat nebudu. Zesík a woofer asi koupim nějakej starší, repro nejspíš nový. Akorát nevim co s rádiem. Mám tam blaupunkta, nevim jestli origo, ale hodí se tam, ale ten určo nebude mít výstup na zesík. Prej se dá koupit nějaká redukce :?: :?:
G5 Tdi& CALIBRA 2,0 16V & BMW Z4 "M"

Uživatelský avatar
norok86
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: repro G1

Příspěvek od norok86 »

dubiG1 píše: Prej se dá koupit nějaká redukce :?: :?:
Stačí když seženeš zesik který bude mít " High audio in " ( dnes už skoro všechny ) můžeš tam pak připojit přímo výstup z radia do repro a nebo se dá nf signál vytáhnout přímo z radia :wink:

Uživatelský avatar
TeQUILA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Kralove

Re: repro G1

Příspěvek od TeQUILA »

takhle jsem dal dozadu do blatniku repro.origo ramecek jsem odsrouboval a udelel novej ramecek na trosku vetsi repro.prikryto original tapecem,repro JBL.Nazorne foto prednich repro /original/,neni to z vyroby,repro je mladsi zastavby z Nemecka co jsem to s tim koupil.
Přílohy
Obraz037.jpg
Obraz021.jpg
Obraz024.jpg
Obraz023.jpg

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: repro G1

Příspěvek od zdenda.88 »

moje
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“