Cabrio strecha karman HLP.

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

pool3nec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.09.2008 17:27
Bydliště: trinec
Kontaktovat uživatele:

Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od pool3nec »

Zdarec potreboval bych poradit ohledne strechy na golf1 cabrio carman rok vyr.1987 jestli sou vsechny strechy na jednicku golfa stejne nebo se v necem lisi...mama totiz strach ze kdyz ji koupim s tohodle toho odkazu-http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=30&t=69866- tak mi tam nesedne a bude mi to na dve veci mohli byste mi poradit diky predem pool,
Přílohy
toto je ta strecha:
toto je ta strecha:

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od sweet.cabrio »

Máme stejnej problém ale U mě se nebojí mamka ale Já :lol: TAkže nevím nooo potřebuju jí před zimou koupit a nebo si ji nechat ušít ale nevím kde v čr jí ušijou!

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od VWendys »

ty střechy jsou jen jeden rozměr,a ja už tu bylo napsáno,cena okol 7000Kč je bezkonkurenční,ten odkaz tu myslím dával člen Karl...

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od zviratko »

Objednej si jí na ebay , vyjde tam levně.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od luckylola »

Včera jsem to napsala do odkazu, o kterým píšeš tak kopíruji = střecha z ebaye:
Ahoj,
tak jsem konečně o víkendu asi po roce a něco vyjela. Všechny vrstvy střechy jsou dokončeny.¨
Občas to byly nervy, ale je hotovo. Teď si ještě musí pořádně sednout a trošku vytáhnout, pak ještě naposledy jen odlepím předek, aby to při jízdě nemělo odpor. Šla celkem pomalu natáhnout a tak se mi přední lem trošku zvedl. Měla jsem trošku strach, že je menší, ale každý den po dobu asi 10 dní jsme jí dotahovali a teď už jí zavřu napohodu a zadní lanko už skoro není vidět. Vnitřní vrstvu jsem dělala celou sama tak uvidíme, co vydrží. Hned, jak to dám dohromady dám Vám sem pár fotek. Každopádně klíďo jděte do střechy z ebay, protože je za tu cenu bezkonkurenční a pokud nejste zcela technicky mimo tak to zvládnete. Mám z toho každopádně radost, konečně se nemusim stydět za roztrhanou střechu ))). Chtělo by to nějaký ten ještě poslední sraz vw golf 1 a halvně cabrio než začne sněžit.
Kdyby jste někdo každopádně potřeboval se střechou poradit tak se na mě klíďo obraťte a pokusím se pomoci, ale nebudu pomáhat s montáží fyziky, protože jednou mi to asi stačilo i mému tátovi bez kterého bych to asi nezvládla, protože u zadního lanka jsem neměla na to potřebnou sílu.......)).
Lucky
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od luckylola »

doporučuji jí měnit až na jaře, aby jí sluníčko trošku vytáhlo, protože v zimě tuhne a to by asi nedopadlo dobře maximálně ve vytopené garáži
Slunce nad hlavou

pool3nec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.09.2008 17:27
Bydliště: trinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od pool3nec »

OKA borci dik moc za rady jinak dva V zdar :)

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od Martin S. »

S tím lankem je to fakt mazec,natahoval jsem ho tak 2 hodiny a pak stejně prasklo. Originál jsem nesehnal tak jsem to vyřešil prádelní šňůrou s ocel lankem a origo koncema. Mám to tak 3 roky a OK. Střecha pořád jako nová..

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od luckylola »

mě lanko naštěstí neprasklo, vydrželo, ale je to mazec to tam dostat tak, aby nebylo vidět, mě ještě občas kousek vykoukne, ale příští rok si to určitě sedne úplně a bude to nádhera :o))
Slunce nad hlavou

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od Martin S. »

moje střecha po 3 letech..
Přílohy
Obraz027.jpg

Kortys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.09.2008 23:23
Bydliště: Kolín

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od Kortys »

Potřeboval bych poradit s bočním lankem na střeše, na jedné straně je prasklé. Jak zjistím správnou délku, případně z čeho vyrobit a jak nejlépe vyměnit. Dík

Martin S. píše:S tím lankem je to fakt mazec,natahoval jsem ho tak 2 hodiny a pak stejně prasklo. Originál jsem nesehnal tak jsem to vyřešil prádelní šňůrou s ocel lankem a origo koncema. Mám to tak 3 roky a OK. Střecha pořád jako nová..

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od dury2 »

Vyndej obě přetržené půlky a udělej si podle nich nové z ocelového lanka ( to koupíš buď tam kde prodávají jízdní kola a nebo přímo v potřebné metráži v železářství. Dělají se tloušťky od 1 do 3 mm. Ideál je 1 až 1,5.) Očka pro zachycení do pružin uděláš tak,že na lanko navlíkneš vnitřek z elektrikářské čokolády, jeden konec pak zasuneš ještě jednou zpět do čokolády. Nebo taky můžeš očka zakápnout masazí. Rozhodně ale tam ty lanka dej a bez nich střechu raději nezavírej, jinak se ti začne na bočním oknem střecha trhat ( viz vlastní zkušenost.)

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od VWendys »

dury2 píše:Vyndej obě přetržené půlky a udělej si podle nich nové z ocelového lanka ( to koupíš buď tam kde prodávají jízdní kola a nebo přímo v potřebné metráži v železářství. Dělají se tloušťky od 1 do 3 mm. Ideál je 1 až 1,5.) Očka pro zachycení do pružin uděláš tak,že na lanko navlíkneš vnitřek z elektrikářské čokolády, jeden konec pak zasuneš ještě jednou zpět do čokolády. Nebo taky můžeš očka zakápnout masazí. Rozhodně ale tam ty lanka dej a bez nich střechu raději nezavírej, jinak se ti začne na bočním oknem střecha trhat ( viz vlastní zkušenost.)
radši tu čokoládu,když lanko ohřeješ,tak jde brzy do kopru.Jinak já pro něj byl ve feroně,bral jsem ho cca 3 metry,a při placení mi frajer řekl že to je gratis,čuměl jsem jako "vejr" (jako normálně) :D

Uživatelský avatar
dury2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od dury2 »

Teda to je nespravedlnost, mě stál metr 6,- Kč :evil:

Kortys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.09.2008 23:23
Bydliště: Kolín

Re: Cabrio strecha karman HLP.

Příspěvek od Kortys »

Dík za radu. Prosím jěště jak nejšetrněji se k nim dostanu a vyměním jej.
dury2 píše:Vyndej obě přetržené půlky a udělej si podle nich nové z ocelového lanka ( to koupíš buď tam kde prodávají jízdní kola a nebo přímo v potřebné metráži v železářství. Dělají se tloušťky od 1 do 3 mm. Ideál je 1 až 1,5.) Očka pro zachycení do pružin uděláš tak,že na lanko navlíkneš vnitřek z elektrikářské čokolády, jeden konec pak zasuneš ještě jednou zpět do čokolády. Nebo taky můžeš očka zakápnout masazí. Rozhodně ale tam ty lanka dej a bez nich střechu raději nezavírej, jinak se ti začne na bočním oknem střecha trhat ( viz vlastní zkušenost.)

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“