Zadní stěrač nevypíná

exteriér, interiér a elektro

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
tomik258
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 06.10.2010 20:16

Re: Zadní stěrač nevypíná

Příspěvek od tomik258 »

Takže při sepnutí ostřikovače by se měl rozjet stěrač ja? Gumy poškozené nejsou, kostru nevím jak proměřit... blbé je že nemám žádného kdo by mi v autě dělal s páčkou abych mohl měřit...
G1 1,6d

Nyní konečně vlastní auto, od VW jsem odběhl, ale ne daleko... Audi 100 2,2 5cyl ´86

Uživatelský avatar
Aleš Cordoba
Profík
Profík
Příspěvky: 908
Registrován: 25.08.2009 10:17

Re: Zadní stěrač nevypíná

Příspěvek od Aleš Cordoba »

Kostru změříš jednoduše dáš si na měřáku "prozvánění" když o sebe škrtneš tak to zazvoní a jeden kontakt dáš na hněděj a druhej kamkoli na kastli a pokud to bude zvonit kostra je v pořádku :)

Uživatelský avatar
Ludo44
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 270
Registrován: 29.11.2008 22:40
Bydliště: martin SK

Re: Zadní stěrač nevypíná

Příspěvek od Ludo44 »

tak tak a musiš pozrieť kabliky čo idu v tej gumičke a nie len gumu ono zvikne sa to tam pretrhnuť

Uživatelský avatar
tomik258
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 06.10.2010 20:16

Re: Zadní stěrač nevypíná

Příspěvek od tomik258 »

Takže jsem se k tomu konečně dostal, vypadá to na ty prodřené káble, protože jak jsem to propípaval, tak to pípalo na všech třech káblech... Na hnědém, i na těch dvou v konektoru, takže zitra to vedení v gumě rozhodím, a uvidí se :158:
G1 1,6d

Nyní konečně vlastní auto, od VW jsem odběhl, ale ne daleko... Audi 100 2,2 5cyl ´86

Uživatelský avatar
tomik258
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 06.10.2010 20:16

Re: Zadní stěrač nevypíná

Příspěvek od tomik258 »

Káble jsou OK, probíral jsem je i po jednom a kontroloval co to jen šlo. Ještě jsem zkusil rozhodit konektor a propípávat znova, a nepípalo to ze smeru od pantů dveří, ale jenom na jednom kabelu od motorku sterače. Ale když jsem konektor zapojil tak zase pípají oba kablíky v něm. Přitom poškozený nevypadá, neím kde by mohl být nějaký dotyk. Hlava mi to nebere..... :baseball:
G1 1,6d

Nyní konečně vlastní auto, od VW jsem odběhl, ale ne daleko... Audi 100 2,2 5cyl ´86

Uživatelský avatar
Ludo44
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 270
Registrován: 29.11.2008 22:40
Bydliště: martin SK

Re: Zadní stěrač nevypíná

Příspěvek od Ludo44 »

myslim že su tam dva žive kable jeden staly prud po zapnuti kluča na dojazd stierača a druhy pri zapnuti stierača no a kostra ak su OK skus motorec na priamo vyskušať či funguje

PetrKK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.03.2011 10:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní stěrač nevypíná

Příspěvek od PetrKK »

Koukni jestli nemas strihnuty/zlomeny kabel v zadnich dverich.

Odpovědět

Zpět na „Karosérie“