Nabídka O2 produktů

Partnerské výhody pro členy klubu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Nabídka O2 produktů

Příspěvek od skuci »

Ahoj, jak jsem již nekterym z Vás avizoval, tak dávám do placu nabídku na paušály, televize a internet.

Neříkám že se jedná o nejexkluzivnější nabídku paušálů ale pro mnoho lidí zajímavá možnost, vyvarujte se prosím tedy komentářů typu drahý, mám lepší apod. (ano, i já mám lepší tarif v rámcové smlouvě ale je to něčím podmíněno)

Jedná se o neveřejnou nabídku, smlouva na 2 roky a jedinou podmínkou která je, že pro splnění musí být naplněna nějaká měsíční platba, odpovídá to cca 30 lidem a v období 2měs. od spuštění musí být převedeny všechny čísla. V praxi to znamená to, že nyní je "informační období" které bude trvat do konce června s tím, že za tuto dobu, pokud se sežene dostatek lidí jde se do toho, převod čísel by probíhal od 1.7.2018 do 31.8.2018. Ideálně samozřejmě nový klient, který je nyní u Vodafone, nebo T-Mobile, ale i nějaký ten od O2 by tam mohl být ale nesmí to být většina.

A teď částky:

O2 neomezený paušál, 6GB dat 849Kč

Internet Aktiv HD 549Kč (v kombinaci s paušálem 449Kč)

O2 TV L 499Kč (v kombinaci s internet 399Kč)

Běžná ceníková cena je tedy za tyto 3 služby 1697Kč



Moje cenové možnosti:

O2 neomezený paušál 510Kč

Internet Aktiv HD 412Kč (v kombinaci s paušálem 356Kč)

O2 TV L 375Kč (v kombinaci s internet 324Kč)

Cena za tyto 3 služby je 1190Kč



Pokud by se našel člověk, který by chtěl např. pro sebe, manželku, dítě, tchýni apod. 2 a více paušály, k tomu Internet a O2 TV, je tam ještě nějaké % dolů ale už jen v řádech jednotek



Aktuálně má O2 v nabídce tarif O2 Spolu 2 čísla, každé 3Gb, Aktiv HD Internet a 68programů O2 TV za 1999Kč, v mé kombinaci by každý měl 2x více dat, místo 68 programů 102 a internet místo 20Mb/s až 50Mb/s a i tak o cca 300Kč levněji ;)



a teď Vaše dotazy apod. směřujte sem, do vlákna nebo přímo do SZ
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Odpovědět

Zpět na „Přehled partnerů a výhod“