1.4 TGi (CNG) 81 kW

Benzínové agrégáty

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od sirdo »

harrysoumen: ano, musis si priplatit elektricky sklapatelne spataky (v menu si mozes vypnut sklapanie pri zamknuti auta, ked to nechces), aby si mal aj osvetlenie okolia. no vysolit 5000,-Kc a vyuzivat len to osvetlenie sa mi zda ako blbost...

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od mechy »

Ještě jedna možnost a to Comfort Edition ten osvětlení v zrcátkách zahrnuje.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od harrysoumen »

Hm, jenže neni dostupný s TGI. A osvětlení ve dveřích tam taky neni?

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od mechy »

Takže paket zrcátka. Osvětlení je super a těch 5000 za to stojí -navíc máš to sklápění, které určitě taky využiješ. Dodělání by tě přišlo na podobné peníze.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od sirdo »

ten Comfort Edition je vase specitko. pozeram, ze u nas sa da do Highline TGI doplatit ten paket "sklapatelne zrkadla". tebe ide vlastne o co? chces len to osvetlenie? podla mna zbytocnost a nesvieti to nejak silno, takze ked nechces sklapanie, tak na to osvetlenie sa rovno vies co. tie odrazky vo dverach nesvietia, ale verim, ze casom sa budu dat kupit aftermarketove verzie so svietenim, takze to potom vymenis. ja dufam, ze coskoro bude k dispozicii nieco take: https://www.autoledky.sk/Item/led-proje ... -vw-skoda/" onclick="window.open(this.href);return false; kde nemusim vrtat nic do dveri, aby to svietilo logo VW na zem a zaroven osvetlovalo...

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od wittmann167 »

karlozs píše:
Bofors píše:sportovní sicny v comfortu jsou tohle:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=272607" onclick="window.open(this.href);return false;
A to jsou sicny materiálově stejné, co jsou v highline?
Jsou ty "sportovní" za samostatný příplatek?
1) Ten odkaz co dal Bofors, tak ta sedadla jsem měl přesně na mysli
2) Jestli je to stejné jako v Highline, tak to nevím - snad ti to zodpoví někdo jiný. Měta sportovní sedadla nabízel dealer tuším za příplatek 5000,-
3) Já jsem si ta sportovní nevzal právě kvůli velkému bočnímu vedení - takže když ti nevyhovuje "velké" boční vedení základních sedadel v comfortlinu, tyhle pro tebe budou hotové peklo :twisted:
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od mechy »

Není pravda ,že přisvěcování nástupního prostoru je slabé-svítí dostatečně! Osvětlení zrcátek i dveří koupíš už teď za celkem levný peníz . Montáž není taky problém . Jediný problém je elektroinstalace bohužel VW šetří a na nějakou předpřípravu zapomeň.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od sirdo »

mechy píše:Není pravda ,že přisvěcování nástupního prostoru je slabé-svítí dostatečně!
ked myslis :roll: . netvrdim, ze svieti slabo, ale ja som si sklapatelne zrkadla priplacal koli tomu sklapaniu a nie osvetleniu, ktore ak by tam nebolo, ani by mi nechybalo. skor to beriem tak, ze vdaka tomu osvetleniu to ziskava urcity nadych luxusu, ale nic viac...
Přílohy
keramikaR03hdr.jpg
keramikaR04hdr.jpg

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od mechy »

Asi se budu opakovat , ale zrcátka nástupní prostor osvětlují dostatečně . Chtělo by to noční fotku . Jen nechápu proč to VW nemontuje standartně asi jako nechápu proč upustili od světel ve dveřích(místo té odrazky).Asi až Golf VIII !
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od sirdo »

mozno na sklonku zivota G7 zahrnu do vybavy aj osvetlenie dveri a my si to domontujeme :mrgreen: ...

tie sklapatelne zrkadla tiez nechapem. Citroen ich dava v standarde uz od druheho vybavoveho stupna v tejto triede...

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od Wlashack_cz »

OT: Citroen taky dává do svého Kaktusu vyklápěcí okna v zadních dveří a o absenci otáčkoměru v téže modelu ani nepíšu. Citroen je prostě divnej.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od sirdo »

OT: Cactus nie je trieda Golfu a otackomer pre zeny a dochodcov, pre ktorych je to auto urcene je uplna zbytocnost. im staci digitalny asistent radenia prevodovych stupnov a to ma...

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od Wlashack_cz »

OT: OK, bral jsem to všeobecně.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od harrysoumen »

Takže světla ve dveřích do golfa nedostanu ani za příplatek? To je teda nářez. Snad to už dnes není zas takový luxus. Musím přiznat, že chápu proč golfů moc nejezdí a masy lidí se rozhodují ve prospěch oktávky. Bohužel i z tohoto důvodu ho chci :blush:.
Můžete mi prosím ještě poradit nejlepší konfiguraci 1,4 TGI. Mám už tedy zaplacenou zálohu, ale snad se s tím dá ještě hýbat, když ho budou vyrábět až v březnu. Chci "dobrá" sedadla, xenony a tažné. V Highline mě to vyjde na 595tis. (u Heller Ostrava). Neměl jsem na to moc času, tak jsem tu výbavu tolik nestudoval s klidem, že v highline mi už asi nic chybět nebude. Teď jsem trošku zklamaný, že se nekonají ani světla ve dveřích a zrcátkách, které považuji za standart i u své šestileté služební oktávky. Minimálně tohle bych v nejvyšší výbavě čekal. Ve všech testech čtu, jak golf poráží oktávku v základní výbavě a přitom se nedá ani doplatit to, co má oktávka bez příplatku v "eleganci"? Můžete mi poradit, zda se dá někde ušetřit? Tažné výjde na cca 25tis., prý je lepší originál. Je výklopné z kufru. Kamarád mi tvrdil, že mi ho udělá za cca 8tis., prý ale zjistil, že pokud je tažné z výroby, tak má auto i silnější baterku a alternátor?! Máte s tím někdo zkušenost? Já tažné využívám jen příležitostně, tak nevím, zda neplatím těch 25 opravdu zbytečně. Původně jsem chtěl objednat Comfort line, ale prodejce mi jen na položkách: Ergoactive + xenony+ multifunkční volant demonstroval, že se mi to nevyplatí. Tak nevím, ani highline není zrovna má představa dokonalosti a cena je na mém maximu. Více opravdu platit nehodlám, protože pak se otevřou zase úplně jiné možnosti.

Díky za vaše postřehy! H.

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Motor 1.4 TGI (CNG) 81kW

Příspěvek od karlozs »

Já jsem měl jasnou představu, co chci mít v autě. A pak jsem dělal varianty pro comfortline a highline. A v mém případě zvítězil comfortline. Zbytečnosti nekupuju. Jen to, co uspokojí mé potřeby... Např. xenony - zbytečnost - magnet pro zloděje, tažné - předražené. Za 25 tis. si koupíš starší auto i s tažným. Velký display rádia - magnet pro zloděje, kteří si myslí, že je to navigace... Takových ukradnutých rádií už bylo hafo. Černá přístrojovka "piano black" - magnet na prach, otisky atd.
Ale např. parkpilot pro dlouhý kombík je opravdu užitečná věc, to ti tam chybí.

Od highline mě odrazovalo např. následující:
- sportovní sedadla v highline - jsou na ně od některých negativní reference. (A to samé platí i u ergosicnech. - i tady se někdo ozval, že mu nevyhovují - a to mi stačilo.)
U standardních sedadel v comforline jsem negativa nezaznamenal. (Pozn.: Tato sedadla kritizuju asi jenom já - ale na to jsem přišel po dvou měsících, že nejsou zcela ideální. Ale bohužel, lepší asi nejsou.)

Toť můj osobní názor. Nikomu neříkám, že se máte podle tohoto řídit. A nekritizuju nikoho, že kupuje např. xenony apod. Vypadají dobře, možná i svítí dobře. Ať si každý koupí, co uzná za vhodné.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzín“