Referenční Golf 7 ANO/NE

Benzínové agrégáty

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
lukba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.09.2016 20:13

Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od lukba »

Ahoj přemýšlím, že si koupím nové GTI. Už mám nabídky na nový vůz, ale dostal jsem docela fajn nabídku na referenční/předváděcí auto.
Nicméně mám strach, že auto nebude v nejlepší kondici, protože každý kdo do něj kdy sedl, tak mu dával co proto.
Co myslíte? Díky za názor

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od Bofors »

Odpověděl sis sám. Předváděcí bude mít ledasco za sebou.
VW Golf VII 1,4 TSI

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od ladaf »

Záleží na slevě kterou ti dávají (pokud <25%,tak bych o tom ani neuvažoval) a na tom zda to má prodlouženou záruku.

Ale protože to je GTI o důvod víc proč s tím jezdili nehezky...

Osobně bych do toho nešel a za klidné spaní si priplatil.
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

lukba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.09.2016 20:13

Re: Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od lukba »

Prodloužená záruka by byla samozřejmost. Uvidím, asi se na něj pojedu podívat a pak se rozhodnu. Spíš jsem pro nový kus.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od Pantani »

Jak jsi se rozhodl? Uz jsem nekolikrat malem vzal neco takovyho ale vzdycky mi mozek nakonec vystavil stopku. :-))
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

lukba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.09.2016 20:13

Re: Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od lukba »

Nakonec jsem objednal nového.

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od Pantani »

Novýho teď ?? 8O Tedy ne FL? :!: 8O
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od Rouballik »

Já jsem vezl GTI performace na sraz VW-clubu. Po 15 tis byl v dobrém stavu. Nepřipadalo mi, že by to mělo nějakou vadu.
Pajice vezl na sraz Rko. Čepy mlátily. Pneumatiky totální šlupky olejetý ze stran jak s tim driftovali.

Před tím než jsem ti auta převzal jsem si vyslechl spoustu zábavných historek od hlavařů z VW, jak s tím jezdí. Já osobně bych si tyhle modely nekoupil ani za zlatý prase jako předváděčku. Na studený motor plný plyn. Snad bychom nečekali, že to nechaj ohřát. Rovnou ze salónu pod plnym. Driftování na dírách. Normální jízda pouze stylem plyn brzda - ono jak jinak to předvedeš v Praze. Těmihle modely se šetří a tak je dostávají i hlavaři z Porsche, aby jeli do DE na jednání. Jezdí pak německé dálnice na limitu.

Dostaneš auto co najelo 20 tis a většinu s plynem na podlaze díra nedíra. Z cizího krev neteče.
Klubové SRAŽENÍ 2019: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=400&t=351886" onclick="window.open(this.href);return false;
Sleduj svoji komunikaci na vw-clubu ( dole ): http://www.vw-club.cz/ucp.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Referenční Golf 7 ANO/NE

Příspěvek od Pantani »

Chudáci auta, je mi jich vždycky líto.
Viděl jsem osobně, jak prodejce vyjel se studeným autem a hnedka launch control a plnej knedlík. Auto vystřelilo impozantně a padala mi brada, ale jen do doby než jsem domyslel, jakou sodu to právě dostalo. Už taky nemám iluze. Auto jelo z parkoviště jen do servisu za salónem...
Jednou jsem zkoušel Clubsporta. Prodejci jsem řekl, že mi nejde o výkon, kterej bude brutální, ale o pohodlí a že si to chci zkusit v pohodlný jízdě na Comfort někde na různých druhách povrchu. No co asi udělal prodejce hnedka? Prošláp to. Že to bylo studený neřešil. Zdůraznil jsem mu znovu o co mi jde, ale až teprve pak pochopil, že nekecám. Ty lidi jsou už snad pokřivený nebo co. Nechápal jsem ho a nechápu dodnes.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzín“