Cena - smlouvání nového auta

Vše ostatní..

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
mašoun
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.10.2008 15:32

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od mašoun »

Já jsem těsně před objednávkou ME a sleva je 30tis za protiúčet, 30 za variant a 6% prodejce. 30% platím přes vwfs 1,99% ale žádný bonus za úvěr nemám. Kalkulace je stará cca 2 týdny. Je to nějaká novinka? :)
VW Golf variant FL 1.4 TSI ME white silver

dinav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.08.2017 20:42

pořízení GOLF VII nový

Příspěvek od dinav »

Ahoj lidi, jsem se chtěl zeptat kde jste pořídili nový vůz. U jakého dealera. Jsem rozhodnut, že si pořídím GOLF 1,4TGI v manuálu a zatím jsem dostal cca 140tis výhodnější cenu než co je na netu v konfigurátoru. Abych věděl kam se ozvat a co jim říci vy handrkování o ceně.

Uživatelský avatar
berna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 20.08.2017 20:22
Bydliště: Praha-západ

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od berna »

Ona ta sleva za úvěr je kompenzována vyšším úrokem. Co jsem tak pochopil,není to ten standartní bezúročný úvěr co teď nabízí. Je to mírně jiný produkt(asi nějaký starší ale taky VWFS) s RPSN cca 30%. Vyplatí se to vzit jen na rychlo( tzn. 70% zaplatit cash a na 2 nebo 3 roky) já to vzal na tři a rozdíl zvýhodnění bylo 6tis. Kdybych to vzal na 2 tak myslím ve výsledku asi 14tis. Takže sice sleva na začátku 30tis, ale drahý úvěr. Celkové to není tedy 30 ale jen 14 nebo 6( v mém případě). Pokud zvolíte delší úvěr,nižší splátku atp. už je to nevýhodné.
Golf Variant ME 2017 - 1,4 TSI, bílá silver, Obrázek
Passat Variant 2015 B8 - 2,0 TDI, Obrázek

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od Mirco »

30000kc sleva od VWFS muze byt individualni akce dealera...

Gašpo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 27.07.2017 14:41

Re: pořízení GOLF VII nový

Příspěvek od Gašpo »

Ak by ste dostal zľavu 140 tisíc na nové auto, tak to vám gratuľujem a osobne by som neváhal. My sme až také šťastie nemali.
Kupovali sme 1.4 TSI Variant tesne pred faceliftom v Auto Jarov Kunratice. Chlapec tam bol veľmi ochotný, možem len chváliť. Dostali sme zľavu 10% a na rovinu nám povedal že viac ani dať nemože. Potom ešte prihodil ďaľšie 3%, pretože partnerka je právnička ( u VW majú právnici, lekári a architekti šancu na 3% zľavu ). Dohromady nám to urobilo niečo cez 80 tisíc a považovali sme to za úspech.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od skacel99 »

Čím větší výbava a tím pádem dražší auto v konfigurátoru,tím vyšší sleva v korunách.
Před rokem jsem měl konfiguraci na GVII variant 2.0 tdi 4motion. Ceníkovka asi 750 000,- a po různých slevách to vyšlo pod 600.

Uživatelský avatar
Bounty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 10.05.2017 20:57
Bydliště: Beskydy

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od Bounty »

Já snad špatně vidím?

V konfigurátoru jsou teď všechny varianty o X tisíc dražší? :?: 8O

Výbavy taktéž.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od Mirco »

Vidis dobre :wink: holt od 1.9 nam import decentne podrazil... a pridali od Comfortline Adaptivni tempomat

Tudiz se stane spoucasti i Maraton Editionu :wink:

Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od kapitanplaneta »

Woaw, tak to jsem teda stihl na poslední chvíli za super cenu... LED světlomety jsem kupoval za 8 200 Kč. Teď je příplatek 37 300 Kč 8O

Když koukám do kupní smlouvy, stejná výbava by mě od 1.9. přišla přesně o 35 301 Kč dráž. A to jen za předpokladu, že je opravdu adaptivní tepomat nově v ceně maratonu. Pokud by se muselo připlácet i za ten, tak by rozdíl byl ještě větší.

Slušný...

Mirco: jsou tam nějaké jiné technologické změny, nebo se měnil jen ceník?

Uživatelský avatar
berna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 20.08.2017 20:22
Bydliště: Praha-západ

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od berna »

Taky koukám. Singapore místo 8 za 23 tis. Taky slušný.
Jsem rád že mám objednáno. :)
Golf Variant ME 2017 - 1,4 TSI, bílá silver, Obrázek
Passat Variant 2015 B8 - 2,0 TDI, Obrázek

Uživatelský avatar
Mike.03
Člen klubu
Příspěvky: 178
Registrován: 16.10.2011 10:42
Bydliště: Hodice - JihlaVWa

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od Mike.03 »

Co vidím, tak odkaz na konfigurátor z hlavní stránky zmizel, a když se na něj proklikám přes modely, tak u ME zmíňka o Adaptivním tempomatu není, takže si myslím, že není hotový a ty markantní rozdíly v cenách jsou jen dočasné.. Protože ten propastný rozdíl není jen ve světlometech, ale i např. v kolech.
VW Golf IV 1,8T 110kW GTI Exclusive 1999
VW Golf VII Variant 1,4 TSI 110kW Maraton Edition 2017

Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od kapitanplaneta »

Tyvoe a já blbec váhal připlatit 8k za lepší kola. Teď za 23 mám aspoň jasno, že je určitě připlácet nebudu. :-D

edit: Mike. to je možné no, protože ty cenové rozdíly jsou fakt velké. Adaptivní tempomat tam nikde nefiguruje a není ho možné ani připlatit. U Maratonu to dokonce nabízí dokoupit prodlouženou záruku 4 roky/80 tis. km, i když v ME je v základu 5/100.

Asi se v tom opravdu jen vrtají.

mašoun
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 02.10.2008 15:32

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od mašoun »

Stihl jsem objednat 31.8. :) dle nového ceníků u prodejce bych platil cca o 20tis víc za identickou výbavu
VW Golf variant FL 1.4 TSI ME white silver

Uživatelský avatar
Bounty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 10.05.2017 20:57
Bydliště: Beskydy

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od Bounty »

Super. Já mám schůzku s prodejcem teď v pátek. A asi nebude, jak tak na to koukám.

U mé výbavy je to o více jak 60 tisíc víc a to tam nemám nic moc extra (např. zmíněná LED světla - předtím 8K, nyní 37K; litá kola Madrid - předtím 6k, nyní 21K atd. atd.).
Nechápu, proč to aspoň u toho Maratonu, jehož nabídka končí 30.09., nenechali. To mi hlava nebere.

Jsem zvědavý, jak tohle zahýbe s prodejem v ČR.

Začínám se poohlížet zpátky po skladovkách...

Uživatelský avatar
kapitanplaneta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 332
Registrován: 10.08.2017 14:19

Re: Cena - smlouvání nového auta

Příspěvek od kapitanplaneta »

Nevěs hlavu :wink:

Třeba je to opravdu způsobeno jen tím, že se překopává konfigurátor. Vždyť není ani z hlavní stránky dostupný.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“