1.4 TSi 103 kW manuál - rozjezdy

Benzínové agrégáty

Moderátor: Olaf87

konzervator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 16.04.2018 14:45
Bydliště: Praha

Re: Základní balíček zkušeností

Příspěvek od konzervator »

Ne, byla to ikona front assist. Díky za optání.

Myslel jsem, že na foru bude trochu větší aktivita. Stále jsem se ze všech těch příspěvků nedočetl jaký zvolit servis v Praze, což vidím jako moji největší potřebu do budoucna až se něco stane, tak chci mít jasno. Co jsem si, tak přečetl, tak nejvíce sbírá sympatií jen pár servisů, ale žádný jednoznačně.

Autorizovaní: - Porsche Praha Smíchov, - AUTO OPAT, - Auto Podbabská
Neautorizovaní: - Moltencars, - Autoservis GARANT, - AutoPLUS Praha

Škoda, že se v příspěvcích moc nezmiňuje s jakou závadou by jeli do toho a toho servisu a s jakou si nedokázali poradit. I když se to nekdě píše spousty vláken jsou už i staršího data a mohlo dojít ke změnám k lepšímu nebo horšímu výsledku.

Nemám moc dobré zkušenosti ani známé a jsem stále trochu v rozpacích ohledně motorizace. Když je 92, 103 a 110 kw, tak jaké jsou problémy u té 103 kw a na co si dát pozor. Neznáte nějaké dobré vlákno nebo článek?
Díky
Přílohy
Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG (22.69 KiB) Zobrazeno 1206 x
_____________________________________
VW Golf VII Variant 1.4 TSI Hightline 103 Kw

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Základní balíček zkušeností

Příspěvek od Shorty »

Za mě je "Jarov" v Kunraticích o dost lepší než Jarov na Jarově. Doprava je tam sice úděsná, ale hned vedle mají stánek se super točenou zmrzkou. Takže nehledej ideální servis (takovej stěží existuje) a užívej si radostí života :laugh:

Kam bych teda nikdy nejel ani zadarmo je Klokočka. A jako TODLE vlákno ti neštimuje? Náhodou má, na místní poměry, fakt slušnou štábní kulturu.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

konzervator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 16.04.2018 14:45
Bydliště: Praha

Re: Základní balíček zkušeností

Příspěvek od konzervator »

Život užívám tohle mám jako OT pro dlouhé chvíle v práci :laugh: , ale zoufalá situace mne donutila o tom přemýšlet do předu. Měl jsem Ford Focus II 2007 2.0TDCI 100 kw a po aquaplaningu na Jižní spojce u Šterbohol na Lanovém mostě jsem měl totálku i když to tak nevypadalo, tak i přes všechno (ne)pochopení jsem to nechal opravit cca 45000, naštěstí mi to pokryla pojišťovna (Česká p.) Ale servis kam jsem to dal byl úděsný nechali mě odjet s autem, který mělo prasklou hadici která vedla na váhu vzduhu a říkali, že to takhle jede normálně, když přisavalo turbo falešný vzduch... nové turbo mi doslova přisilikonovali místo výměny těsnících kroužků a houkalo to jak, kdyby tam byla tlupa apačů atd ... Takže opravdu chci mít tak nějak jasno =).

Měl bych blízko Jarov na Jarově (jsem z Vysočan), ale tam je spousty negativních recenzí na reklamace a cenu práce.

Jinak díky tohle jsem četl, ale od 2014 - 2015 jen jedna stránka je málo, ale ano něco na tenhle typ vlákna.

Snažím se teď prostě lehce zorientovat ve VW, abych věděl, co bych měl řešit nebo klást důraz na řešení až tam přijedu na 60 000 km.
_____________________________________
VW Golf VII Variant 1.4 TSI Hightline 103 Kw

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Základní balíček zkušeností

Příspěvek od Shorty »

Počkej, ale todle vlákno je měsíc starý/nový. To jsme začali krmit úplně nově a teprve se to rozjíždí. Jasně, jsou tam i starší zkušenosti, ale třeba ten kunratickej Jarov ode mě je sotva dva tejdny stará záležitost. Zrovna dneska mi volali o feedback. Pokud ale od kluků chceš, aby psali přesně kdy tam byli, tak to už seš asi trochu náročnej...vzhledem k tomu, že tam pojedeš možná až v příští dekádě :tongue:

Pokud chceš mermo mocí ušetřit, tak jim řekni, ať ti preventivně nemění stěrače a nedolévají kapalinu do ostřiku. I na tomdle si umí každej autorizák celkem přisadit.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzín“