JB4 Burger Motorsports pro VW v ČR

Benzínové agrégáty

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
bifi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2011 12:22

JB4 Burger Motorsports pro VW v ČR

Příspěvek od bifi8 »

Dlouho sem přemýšlel, co se svým golfem R. Kdysi dávno mi kamarád říkal že má ve sém BMW jednotku JB4 tak sem se po ní začal pídit a zjistil sem, že už je lze koupit i u nás.
Navýšení výkonu je perfektní, přes usb kabel to slouží i jako "diagnostika" a můžu si všechno možný nastavovat.
Navíc stačí jednotku vypnout a v autorizáku mi na nic nepřijdou a nepadá i záruka protože to nijak neupravuje řídící jednotku a dělá to všechno nonstop live úpravu.

http://jb4store.cz/produkty/vw-group" onclick="window.open(this.href);return false;

Pro golfa R je group 1 :)

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: JB4 Burger Motorsports pro VW v ČR

Příspěvek od Pisa »

Ono to asi fungovat bude, ale rozhodně bych si ověřil funkčnost a správnost jednotky na brzě. Každopádně s úpravou tě bude brzo čekat výměna spojky, teda pokud ten výkon budeš používat.
Nejsem odborník, ale takle dostaneš jen krabičku a co si s ní uděláš už je na tobě, pokud pojedeš někam na úpravu, úpravce většinou proměří tlaky, zhodnotí stav auta před úpravou apod..

Za ty samé peníze ti to jsou schopni odborníci upravit na ověřený výkon přes brzdu, ovšem jak to je s tou zárukou, těžko říct, reklamoval jsem několik věcí s úpravou RJ a nikdy žádný problém..
Pokud toužíš po diagnostice, kup si na aliexpresu za 20USD VAG a budeš spokojenej ;)

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: JB4 Burger Motorsports pro VW v ČR

Příspěvek od Pantani »

bifi8: doufám, že to ani nemyslíš vážně
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzín“