Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Podvozky, snížení, kola a pneu

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikinesko »

kyblik píše:zmena :-) 8x18 et45
Tieto sa mi páčia viac. Je to super ešte otázka viem že si to mal znížene a vpredu ET48 a teraz 45 škrtneš niekedy? Ja by som mal už konečne na budúci týždeň mať od ABT tak by to malo byť približne rovnako nízko ako tvoj.

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

neskrta to, v zadne situaci ,i pri tomto snizeni neni pri et45 zadny problem...alespon tedy pri moji sirce rafku 8" ....
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

...
CAM00070.jpg
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od jirkaa64 »

Jak velký kola nemusím, tak tyhle jsou moc pěkný. Podle mě, se ale na tak pěkný auto zástěrky vůbec nehodí. Z jakého důvodu, jsi je tam dal?
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikinesko »

Tak to možem v pohode spať a tešiť sa na budúci týždeň. Podľa mňa to ma z dôvodu že už su dosť vonku a dosť to hádže na boky. Viem s vlastnej skúsenosti.

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

je to takove nutne zlo,no....mam rad ciste auto
Naposledy upravil(a) kyblik dne 29.07.2013 16:38, celkem upraveno 1 x.
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

highendforum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 28.04.2013 11:34
Bydliště: Ostrava

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od highendforum »

kyblik píše:je to takove nutne zlo,no....mam rad ciste auto, a pomaha to....na teto fotce nic moc,pravda:-) nazivo to nevypada tak zle, kazdopadne lepe,nez jsem cekal...ale uznavam,ze to bude mit vic odpurcu:-) ale kola ty pohledy oci odpoutaj:-)
Mně ty zástěrky vůbec nepříjdou škaredé, taky o nich uvažuji, ale ještě čekám na auto. Je pravda, že prodejce mne od nich odrazuje, že se to nehodí. Už dvakrát jsem tam šel, že je objednám v originálním příslušenství a vždy mi to v prodejně rozmluvili, že je na to pořád čas.
Taky bych uvítal nějaké boční lišty na dveře, lidi na parkovišti absolutně nehledí.... Můžeš dávat pozor jak chceš, ale druzí otevírají dveře jak prasata a do nového auta to myslím udělají s radostí :baseball:
VW Golf VII. Highline 2.0 TDI

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od Mikinesko »

Tak v tom máš úplnu pravdu. Odkedy máme značku na dverách na BMW a poriadna pecka to musela byť. Tak parkujem auto samostatne a dosť ďaleko na to aby sa ostatným nechcelo tak daleko chodiť. Výhoda je že neprakujem na sídlisku myslim preto parkovanie pred Obchodným centrom a podobne.

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od jirkaa64 »

Ty boční lišty by to chtělo. Ještě k těm zástěrkám. Před měsícem jsem byl týden v Rak. Alpách a při vycházkách kolem těch jejich statků je snad u každého druhého golf, nejvíc šestka a čtverka. U žádného jsem neviděl zástěrky, to bych si pamatoval, protože je to fakt jak pěsť na oko a že byly některé hodně vytuněné. Neber si to osobně, já jen že mě to přijde podobné, jako nosit v sandálech ponožky, taky specialita čechů. Některé věci prostě nejdou dohromady. Na druhou stranu je fakt, že na té bílé je to hodně vidět.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
x-t.y.n.a
Profík
Profík
Příspěvky: 1102
Registrován: 25.11.2010 14:23
Bydliště: Louny

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od x-t.y.n.a »

jak jsem spatřila tu fotku, tak si říkám to snad ne to auto má zástěrky, tak jsem vyběhla ven jestli je tam mám taky (cestou jsem přemýšlela jak je sundám)...uf spadl mi kámen ze srdce :) , pak mi došlo, že sis je asi dokoupil. No je to šílenost, ale hlavně, že to plní svůj účel, ale ty kola jsou fakt pěkný :wink:
IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=191333" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
VII http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=262427" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
I Cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=291875" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od jirkaa64 »

Když tam dám zástěrky, tak podle mě zmizí jediná výhoda velkých kol a tou je vzhled auta. Potom už nevím, proč by si je tam někdo dával, vyšší spotřeba, dražší gumy, na naších silnicích víc namáhaný podvozek a jízdní vlastnosti za sucha lepší, za mokra horší.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od kyblik »

jeste chci dat rychly pruhy na cele auto, tygrovany potahy , gumovy pruhy kolem celeho auta, chlupatej volant a mochomurkovou strechu... a dam tam zpet ta legracni 15"kola.....a ponozky do sandalu a konzervy na dovcu
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od jirkaa64 »

Proč ta jízlivost? Já jsem jen napsal, že na tak pěkné auto, se podle mě zástěrky vůbec nehodí. Mě se víc líbí legrační 15, než to co máš ty se zástěrkama. Za celou dobu co sem píši je to moje první negativní reakce, ale nemůžu si pomoct. Ani jsem nevěděl, že se ještě dnes dělají.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

daseinn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 15.12.2012 19:04
Bydliště: Opavsko

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od daseinn »

Také sdílím tento názor, kola jsou velké a zástěrky nevypadají dobře. Každopádně je to každého věc co si dá na své auto a jak si ho "vylepší" :lol:

Uživatelský avatar
photoart
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 17.02.2013 19:03

Re: Vybíráme ALU kola a pneumatiky

Příspěvek od photoart »

daseinn píše:
jirkaa64 píše:Proč ta jízlivost? Já jsem jen napsal, že na tak pěkné auto, se podle mě zástěrky vůbec nehodí. Mě se víc líbí legrační 15, než to co máš ty se zástěrkama. Za celou dobu co sem píši je to moje první negativní reakce, ale nemůžu si pomoct. Ani jsem nevěděl, že se ještě dnes dělají.

Také sdílím tento názor, kola jsou velké a zástěrky nevypadají dobře. Každopádně je to každého věc co si dá na své auto a jak si ho "vylepší" :lol:
moj nazor:
zasterky + kolesa 18-ky = "zmrzlina uhorkami" :roll:
nie nahodou ty si riesil mensie ET?
G7 1.4 TSI highline DSG ,black magic
ex. G5 1,6 slovakia sport ver.
G2 1,8 GT

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“