Převozové kotvy na podvozku

Podvozky, snížení, kola a pneu

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Tlumiče a tvrdost u 1.6 TDI Blue Motion

Příspěvek od Mirco »

za co by jsi chtěl dostat odškodné 85000kč 8O

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: Tlumiče a tvrdost u 1.6 TDI Blue Motion

Příspěvek od lifter »

Keď si mal tam tie prevozné dorazy, nevšimol si si že to auto vyzerá ako tereňák? Teda aspoň moje také bolo po dovezení k predajcovi a pred tým, ako ho pripravili na predaj a teda aj odstránili tie dorazy (viď foto)
Přílohy
dorazy.jpg
VW Golf GTI VII Performance

m4st3r8oy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 05.07.2014 15:23

Re: Tlumiče a tvrdost u 1.6 TDI Blue Motion

Příspěvek od m4st3r8oy »

Mirco píše:za co by jsi chtěl dostat odškodné 85000kč 8O
Asi takhle,
ty si neuvědomuješ co vše se mohlo stát za těch najetých 5tis. km ? V podstatě šlo i o život, víš jak to auto skákalo, dáš na na našich dálnících 130 a víc a stačí málo viď.
Takže věř, že kdybych na to měl čas a chtěl se hádat, tak mám úplně novej vůz!
Však oni si to moc dobře uvědomili, že udělali průšvih.
Proto byl hned souhlas s opravou i s odškodněním.

Hold nestalo se nestalo, já mám snad v poho auto teď a dál už se k tomu vracet nebudu pač je to vyřešené.

Tohle by mělo být jen upozornění pro další uživatele VW, kterým by to třeba nachali omylem taky.

;)

m4st3r8oy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 05.07.2014 15:23

Re: Tlumiče a tvrdost u 1.6 TDI Blue Motion

Příspěvek od m4st3r8oy »

lifter píše:Keď si mal tam tie prevozné dorazy, nevšimol si si že to auto vyzerá ako tereňák? Teda aspoň moje také bolo po dovezení k predajcovi a pred tým, ako ho pripravili na predaj a teda aj odstránili tie dorazy (viď foto)
Jak jsem psal já do aut fakt nevidím - nevím i z tvého obrázku bych řekl že je to normální gold na jinejch kolech ;)

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Tlumiče a tvrdost u 1.6 TDI Blue Motion

Příspěvek od Mirco »

každopádně jedna z poviností prodejce je to, že se jdou se zákazníkem po předání novýho auta svézt :wink: už ale vše v režii majitele :good: ať řekně, že vše funguje jak má :good: :good:

nevím jestli máš předávací protokol, ale tam je napsáno, že jsi se učastnil zkušební jízdě :wink:

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: Tlumiče a tvrdost u 1.6 TDI Blue Motion

Příspěvek od lifter »

Ak auto len používaš a nie si určitým spôsobom fanda, potom OK - mne to na mojom klalo oči poriadne, hneď som sa na to pýtal prečo je také vysoké, či už vybrali dorazy, aj mi tie dorazy ukázali ešte nahodené na aute. Samozrejme pri odovzdaní vozidla to bolo už OK.
VW Golf GTI VII Performance

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“