Golf Variant - montáž brzd z GTI

Podvozky, snížení, kola a pneu

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
luka-czech
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.09.2015 04:48

Golf Variant - montáž brzd z GTI

Příspěvek od luka-czech »

Zdravím všechny příznivce VW.
Mám dotaz. Jsem čerstvý majitel VW Golf VII. Variant 1.4 TSI a jediný co mě zatím schází jsou ostré brzdy. Abych to vysvětlil, teď jsem 1,5 roku používal OCT III. RS TSI 220HP, auto to bylo dobrý, ale jsem rád že je pryč. Spotřeba hrůza a dílenský zpracování bída na druhou. A to nemluvím o 3 servisech po 11tis. S Golfem jsem zatím moc spokojenej, hlavně TICHO žádný hučení pneu a pseudo-zvuk z repráků. Jediný co mě chybí jsou brzdy z RS, ty musím uznat byli skvělí.
Můj dotaz zní - dají se na obyč golfíka namontovat brzdy z GTI (stejný jako OCT RS), pro úplnost používám 17" kola.
Nevěděl by někdo s přístupem do databáze servisu čísla dílů potřebných na výměnu.
Předem děkuji
VW Golf VII. Variant - 1.4 TSI 150HP DSG - R-Line

Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Re: Golf Variant montáž brzd z GTI

Příspěvek od Wlashack_cz »

:offtopic:
Odpověď nevím, ale gratuluji ke koupi. Mohl bys prosím nahodit i nějaké fotky do sekce "(ne)jen můj Golf"? Nejsem si jistý, ale moc kombíků v R-line tu není, pokud vůbec nějaký, a myslím si, že i ostatní by se rádi podívali :wink:
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

Uživatelský avatar
luka-czech
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 15.09.2015 04:48

Re: Golf Variant montáž brzd z GTI

Příspěvek od luka-czech »

jasně fotky musím nafotit. O víkendu bude čas, tak to sem nahraju.
VW Golf VII. Variant - 1.4 TSI 150HP DSG - R-Line

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf Variant montáž brzd z GTI

Příspěvek od sirdo »

Wlashack_cz píše: :offtopic:
Odpověď nevím, ale gratuluji ke koupi. Mohl bys prosím nahodit i nějaké fotky do sekce "(ne)jen můj Golf"? Nejsem si jistý, ale moc kombíků v R-line tu není, pokud vůbec nějaký, a myslím si, že i ostatní by se rádi podívali :wink:
prid na Slovensko a ta vykoti kolko ich budes stretavat na kazdom kroku :mrgreen: ...

Uživatelský avatar
tuge
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 29.09.2007 23:02
Bydliště: eu

Re: Golf Variant montáž brzd z GTI

Příspěvek od tuge »

Tak já si myslím že ty brzdy z ,,RS" by ti tak měli pasovat v pohodě ,jen kdyby jsi tam dával třeba nějaké menší jako -15 nebo 16 tak by tam nevlezli....a 17" -- 18" v pohodě.
VW Golf VII. TSI 103 Kw. Highline
R-line.

bedrich666
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 27.10.2008 13:34
Bydliště: ČR

Re: Golf Variant montáž brzd z GTI

Příspěvek od bedrich666 »

luka-czech píše:Zdravím všechny příznivce VW.
Mám dotaz. Jsem čerstvý majitel VW Golf VII. Variant 1.4 TSI a jediný co mě zatím schází jsou ostré brzdy. Abych to vysvětlil, teď jsem 1,5 roku používal OCT III. RS TSI 220HP, auto to bylo dobrý, ale jsem rád že je pryč. Spotřeba hrůza a dílenský zpracování bída na druhou. A to nemluvím o 3 servisech po 11tis. S Golfem jsem zatím moc spokojenej, hlavně TICHO žádný hučení pneu a pseudo-zvuk z repráků. Jediný co mě chybí jsou brzdy z RS, ty musím uznat byli skvělí.
Můj dotaz zní - dají se na obyč golfíka namontovat brzdy z GTI (stejný jako OCT RS), pro úplnost používám 17" kola.
Nevěděl by někdo s přístupem do databáze servisu čísla dílů potřebných na výměnu.
Předem děkuji
No asi to lace nebude http://www.ebay.de/itm/Satz-Original-VW ... 4adfec5f15" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Jinak s tou spotrebou to byla jaka hruza? Je to dvoulitr a jede vyrazne lepe nez 1.4 TSI. Rozdil tam ve spotrebe samozrejme bude, ale ne nic extremniho a jiste ho vyvazi lepsi pozitek z jizdy s 2.0 TSI :D

S dilenskym zpracovanim souhlas, v tom je VW pred Skodou napred..

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: Golf Variant montáž brzd z GTI

Příspěvek od lifter »

To sú brzdy z Performance paketu, ktorý má odvetrávané aj zadné kotúče a väčší priemer kotúčov. Možno by mu stačili aj z obyčajného GTI, ale rozdiel v cene tam výrazný isto nebude.
U mňa je rozdiel v dlhodobej spotrebe medzi terajším GTI PP a predchádzajúcim Golfom5 1,4 TSI 103 kW 0,7 l, t.j. podľa mňa nič. A to zvezenie na GTI je iné kafe :D . S GTI pritom jazdím výrazne razantnejšie ako predtým s TSI.
VW Golf GTI VII Performance

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“