VT - Touareg 2012

Počítačové úpravy nejen VWček...

Moderátoři: VWMysak, Martin. D

elty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 26.05.2010 14:30
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: VT - Touareg 2012

Příspěvek od elty »

lazi píše:Ahoj,
přidám jen svůj názor. Touareg je krásnej v originále. Už ty spojlery pod nárazníkem se mi zdají divný, ale cpát na to (v reálu) pruhy a šachovnice mi přijde dost infantilní. Prostě Touareg není auto na tuning.
Nevím, jestli jsi mlaďas a dostal jsi na auto "od tatínka" nebo jsi si na něj vydělal a jen se chceš lišit, ale na tyhle úpravy jsi si měl zvolit třeba Scirocco ;)

Možná jsem jen zbytečně konzervativní, ale je to můj názor ;)

jinak že se ještě vracím k tomuhle komentu, kochta má v profilu, že mu je 42, myslím si, že v tomhle případě se jednat o auto "od tatínka" nebude :wink:
VW Passat Variant B5, 1999, 1.9.TDI 96kW

Uživatelský avatar
lazi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 27.06.2011 15:48
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: VT - Touareg 2012

Příspěvek od lazi »

Pravda, na profil jsem nekoukal. Jen mi přijde trochu uhozený tunit takovýhle auto ;) Jsem asi konzerva no :D

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - Touareg 2012

Příspěvek od kochta »

ano je mi 42 roků a od tatínka jsem nic nedostal ale rád bych kdyby mi dal skoro 2,5 mil.a tunit a tunit je rozdíl a asi jsi ještě neviděl Touareg R-line to je vše originál od výrobce (Už ty spojlery pod nárazníkem se mi zdají divný)a dál co tam je tak to je zase originál ABT od VW a to se mi zdá jako docela decentní úprava .A co se týče pruhů tak jsem chtěl jenom vidět jak to vypadá :good:

Uživatelský avatar
lazi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 27.06.2011 15:48
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: VT - Touareg 2012

Příspěvek od lazi »

Tak, jestli jsi si na to vydělal poctivou prací, tak klobou dolu a všechna úcta. Bohužel u nás ve Varech vidíš v takovýchhle autech mlaďasy s ještě teplými řidičáky. Synáčci bohatých rodičů, co si pak o sobě myslí bůh ví co.
Tedy se ti omlouvám za nařknutí a přeji, aby ti šla práce tak jako doteď ;) :)

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Reahojte ,uvažuji o změně barvy na autě poradíte mi někdo ?případně nějaký návrh co a jak : VT - Touareg 2012

Příspěvek od kochta »

ahojte ,uvažuji o změně barvy na autě poradíte mi někdo ?případně nějaký návrh co a jak
díky
Přílohy
I.jpg
II.jpg
III.jpg
IIII.jpg
IIIII.jpg

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - Touareg 2012

Příspěvek od kochta »

.
Přílohy
IIIIII.jpg
IIIIIII.jpg
IIIIIIII.jpg
IIIIIIIII.jpg

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning & Modely VW“