VT - pár ukázek - zatím se učím

Počítačové úpravy nejen VWček...

Moderátoři: VWMysak, Martin. D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

Ahoj všem , prosím o názory na tyto VT.

felicie_upravený-1.jpg
Tomas Golf tun_upravený-1.jpg
golf iv to new 1_upravený-1.jpg
další
Audi decent.jpg
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: VT pár -ukázek - zatím se učím

Příspěvek od BigBang »

ještě máš dost práce před sebou ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

elty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 26.05.2010 14:30
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: VT pár -ukázek - zatím se učím

Příspěvek od elty »

máš to celý takový umolousaný, ale pokračuj a zkoušej, ono se to bude lepšit ;)

btw., v jakym děláš programu?
VW Passat Variant B5, 1999, 1.9.TDI 96kW

Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

Adobe elements 11, něco jako photoshop, ale trochu ořezaný,není tam tolik funkcí.-).

Jinak díky za názory,vím že se hodně ještě zlepšovat ,a rady na to umolousání jak píšeš jsou jaké? vyhrát si víc s odlesky a překrýváním barev tloušťkou a krytím? ,čím maluješ já tohle dělám pouze štětcem zatím mě nic lepšího nenapadlo čím to lepší udělat prvně okraje normál štětcem a pak vnitřek rozpustit do barev ,aby ot ňák ladilo k sobě ,a dodat trochu odlesk ,aby to nevypadalo uměle.
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

elty
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 325
Registrován: 26.05.2010 14:30
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od elty »

já dělám v Gimpu, tim štětcem bych to rozhodně nedělal, co dělám já, je, že si nejdřív jakoby vyříznu to, co chci vybarvit (tím se ti udělaj ty hrany), potom to normálně funkcí změna barvy přemaluju (zbydou ti tam všechny ty detaily) a pak už si jenom hraju - vyřezávám okna (to dělám tak, že si vezmu okno z toho původního nenabarveného obrázku)...no je toho dost, taky nejsem žádnej velkej expert :)
VW Passat Variant B5, 1999, 1.9.TDI 96kW

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomikcek »

Taky jsem to pár let zpátky dělal . Když děláš třeba linku přes bok auta(jako na te audi) tak musíš "kopírovat profil auta" a né to tam fláknou rovně :D Stejné je to u toho nárazníku,potom to bude vypadat daleko líp :)

edit: Kdysi jsem měl s kámošem stránku s návodama na VT,pokud ji najdu hodím to sem :)
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od BigBang »

a pokud chceš měnit třeba nárazníky, tak je dobrý využít nějaký reálný fotky nafocený ze stejnejch úhlů a poskládat to z nich ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

elty píše:já dělám v Gimpu, tim štětcem bych to rozhodně nedělal, co dělám já, je, že si nejdřív jakoby vyříznu to, co chci vybarvit (tím se ti udělaj ty hrany), potom to normálně funkcí změna barvy přemaluju (zbydou ti tam všechny ty detaily) a pak už si jenom hraju - vyřezávám okna (to dělám tak, že si vezmu okno z toho původního nenabarveného obrázku)...no je toho dost, taky nejsem žádnej velkej expert :)

Ahoj tohle je dělané mnohoúhelníkovým lasem,nebo magnetickým , vyříznu co potřebuji udělat a pak si s tím hraji právě štěstcem bud trvdou linkou nebo měkkou ,a pak teda ještě to krytí volím jiný podívám se na obrázek kde je jaký lesk a jemně ho tam dodám nejsem zastáncem kopírováním nárazníků a všeho ostatního ,chci si to udělat vlastními linkami ,a to myslím úplně vše ,tak čím to tedy dělat?
Fukncí barvy přemaluješ? a čím né štětcem? mám to trochu víc ořezané, tak nevím zda budu moci dělat zázraky s tím ,adobe photoshop co jsem měl dřív byl lepší jen z nedostatku času si ho vzal táta a dal mě tohle.
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

Tomikcek píše:Taky jsem to pár let zpátky dělal . Když děláš třeba linku přes bok auta(jako na te audi) tak musíš "kopírovat profil auta" a né to tam fláknou rovně :D Stejné je to u toho nárazníku,potom to bude vypadat daleko líp :)

edit: Kdysi jsem měl s kámošem stránku s návodama na VT,pokud ji najdu hodím to sem :)

Linka je tam dávaná výběrem mnohoúhelníkové laso ,tužkou by to vypadalo ještě hůř:)
Za jakékoliv rady budu rád:-) ,aby to vypadalo realisticky
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomikcek »

Zkus se mrknout sem http://tuningvir.wz.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; ... je to moje a sousedova stránka o VT ( je potřeba to brát s rezervou,je to tak 3-5let zpátky :D )
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

DÍky koukne se, já dělal tohle přesně před 3-5 lety taky ale v jiným programu.-)
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

Uživatelský avatar
JohnnyCV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 29.01.2013 20:14

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od JohnnyCV »

Trošku nostalgie :), schválně chlapci, kdo z vás býval na pacevt? :)

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomikcek »

JohnnyCV píše:Trošku nostalgie :), schválně chlapci, kdo z vás býval na pacevt? :)
Taky by mě zajímalo,jelikož jeho práci jsem vždy obdivoval ... dokonce jsem našel i svoji galerii http://www.pacevt.com/tomi" onclick="window.open(this.href);return false; ... škoda ale že jsem ji neaktualizoval,tohle byli jenom začátky ( no ale jak tak na to koukám tak nechápu jak jsem si mohl myslet že to ujde,je to hrůza :D )
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VT - pár ukázek - zatím se učím

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

ASi jsi to dělal stejnou metodou jako já.-):-) ,máš pravdu to moe je taky hrůza._) chce tomu dodat trochu tý realnosti.-) vypadá to moc uměle, jinak tvoe výtvory nejsou zase tak špatné, jistý lidi to určo ocení.-) aspoň pro inspiraci
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning & Modely VW“