VT: ZAČÁTEČNÍK

Počítačové úpravy nejen VWček...

Moderátoři: VWMysak, Martin. D

Uživatelský avatar
Buddy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 574
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha6
Kontaktovat uživatele:

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od Buddy »

fabia II penkej hnus ale v tvy uprave je dost povedena

Uživatelský avatar
Vlados
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od Vlados »

Dream-golf píše:fabia II penkej hnus ale v tvy uprave je dost povedena
Dík, musim přiznat, že to opravdu potěší.
Ještě nejaký to pěkný pozadí a budou ty fotky vypadat o něco líp, jenže na to nějak nemám náladu se sti dělat, to mě až tak nebere, ty auta mě přece jenom baví víc. :-)

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od slosi »

Vlados - jak to vypadá s Fiatkem? Těším se.
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
Vlados
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od Vlados »

slosi píše:Vlados - jak to vypadá s Fiatkem? Těším se.
Cagos, ted jsem 2 dny byl v háku, ale dneska vecer jsem se na to dal. Rikal jsi nejakou decentovku, tak jsem se o ni pokusil a tady je vysledek, tak snad se bude alespon trochu libit.
Přílohy
Fiat 850 by Vlados-1.jpg

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od smyk »

luxus kola ty bych moc chtel nevis jak se jmenuji prosimte jinak peknyy
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Vlados
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od Vlados »

smyk píše:luxus kola ty bych moc chtel nevis jak se jmenuji prosimte jinak peknyy
Nejsem si 100 % jistý, ale myslim, že je vyrábí Car Line (mimochodem tam ty kola stojí tak kolem 20 000 jedno, neříkám, že zrovna tohle, ale ty hezčí ). Možná je ale vyrábí MAM, ty dělají repliky, ale říkám, neni to nic 100 %. Sorry. :-)

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od slosi »

Vlados - paráda. Povedlo se.Já bych si tam teda asi nedal ten pruh,ale každej má jinej styl.Ale jinak super.Asi jednou prodám golfa a udělám 850-tku. :) A ty kolesa jsou žrádlo.
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
Vlados
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od Vlados »

slosi píše:Vlados - paráda. Povedlo se.Já bych si tam teda asi nedal ten pruh,ale každej má jinej styl.Ale jinak super.Asi jednou prodám golfa a udělám 850-tku. :) A ty kolesa jsou žrádlo.
Cau Slosi, tak ti pisu uz potřetí,ale tentokrát to zkráti, protože nemám nervy na to psát znovu. Mám nejakej do....nej comp a kouše se a já zrovna nejsem počítačovej mág.:-) Tkže k věci, pro tvou představu jsem ti to předělal bez pruhu.

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od slosi »

Je to moc pěkný. Jsem pak ještě zvědavej na ty Tvoje návrhy,jak jsi psal něco většího. :)
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
Vlados
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od Vlados »

slosi píše:Je to moc pěkný. Jsem pak ještě zvědavej na ty Tvoje návrhy,jak jsi psal něco většího. :)
Mysliš tim něco většího na fietka? Neco v palici mám, ale nemám moc času, musim se taky vrátit k mému mzlikovi, kterej je rozřezanej a čeká na vyvaření a zbytek úprav. :-) Teď sem na něj dlouho ani nehráb, ale přes zimu mám v plánu hodně pokročit popřípadě to nějakym způsobem dodělat abych se taky projel.:-) Neboj, snad se taky k počítači vrhnu a zkusim, něco vyvést, jen jestli se to povede.

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: VT: ZAČÁTEČNÍK

Příspěvek od slosi »

Vlados píše:
slosi píše:Je to moc pěkný. Jsem pak ještě zvědavej na ty Tvoje návrhy,jak jsi psal něco většího. :)
Mysliš tim něco většího na fietka? Neco v palici mám, ale nemám moc času, musim se taky vrátit k mému mzlikovi, kterej je rozřezanej a čeká na vyvaření a zbytek úprav. :-) Teď sem na něj dlouho ani nehráb, ale přes zimu mám v plánu hodně pokročit popřípadě to nějakym způsobem dodělat abych se taky projel.:-) Neboj, snad se taky k počítači vrhnu a zkusim, něco vyvést, jen jestli se to povede.
No,já jen reagoval na to,jak jsi psal v tom prvním příspěvku po tom,co jsem ti poslal toho fiatka,že uděláš decentku a že máš v už i plán něčeho většího. Však uvidíš. Hlavně je důležitá práce na vlastním mazlíkovi,aby byl na sezonu hotovej. :wink:
Šlosi

[__)==VW==(__]

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning & Modely VW“