OT: FOXTOYS

Počítačové úpravy nejen VWček...

Moderátoři: VWMysak, Martin. D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

OT: FOXTOYS

Příspěvek od Stepix »

Rád bych Vás upozornil na tuhle rádoby slušnou firmu. Jak se říká, navrch huj, vespod fuj. V polovině listopadu u nich má přítelkyně udělala objednávku, chtěla mi k narozkám koupit modýlek G3 Variant. Přišlo potvrzení o objednávce, vše v poho. Ale když do 25.prosince nedorazil, tak jsem jim napsal urgující e-mail. Místo omluvy a okamžitého vyřešení ze mě udělali debila, že se nemohli dovolat na uvedené telefonní číslo (nikdo nevolal a ani se nepokoušel), přičemž se ani neobtěžovali pokusit se o kontakt třeba přes e-mail, nebo dopisem! Tak jsem jim napsal moje tel. číslo, ať mi zavolají. Na to mi odepsali, že model mezitím vyprodali. No nedali by jste jim přes držku? Bejt to budějovická firma, tak jim tam z toho jdu udělat kulničku na dříví.

Takže: s FOXTOYS už NIKDY!!!!

Uživatelský avatar
Mr_Stilisimo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podlešín

Re: OT: FOXTOYS

Příspěvek od Mr_Stilisimo »

No teda,ted si mi uplně zkazil náladu 8O Včera sem si u nich objednal taky model potvrzení přišlo a jestli s tím budou taky takový tahanice jak říkáš ,tak to teda potěš. :roll:

Uživatelský avatar
biKKer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 16.10.2007 07:10
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: FOXTOYS

Příspěvek od biKKer »

Stepix píše:Rád bych Vás upozornil na tuhle rádoby slušnou firmu. Jak se říká, navrch huj, vespod fuj. V polovině listopadu u nich má přítelkyně udělala objednávku, chtěla mi k narozkám koupit modýlek G3 Variant. Přišlo potvrzení o objednávce, vše v poho. Ale když do 25.prosince nedorazil, tak jsem jim napsal urgující e-mail. Místo omluvy a okamžitého vyřešení ze mě udělali debila, že se nemohli dovolat na uvedené telefonní číslo (nikdo nevolal a ani se nepokoušel), přičemž se ani neobtěžovali pokusit se o kontakt třeba přes e-mail, nebo dopisem! Tak jsem jim napsal moje tel. číslo, ať mi zavolají. Na to mi odepsali, že model mezitím vyprodali. No nedali by jste jim přes držku? Bejt to budějovická firma, tak jim tam z toho jdu udělat kulničku na dříví.

Takže: s FOXTOYS už NIKDY!!!!
Tobě alespoň neprodali nic (i když to taky naštve), ale mně poslali za 800,-Kč namísto G II GTI variantu normál - dvouokou a po upozornění, že jsem si objednal něco jinýho a pod jiným číslem (na faktuře to bylo správně) mi oznámili, že nevědí, co s tím, že GTI už vyprodali a už nebude... Tak prý si mám nechat to, co mi poslali !!! Foxtoys vřele NEDOPORUČUJI !!!
G IV Variant 1.6SR Highline

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: OT: FOXTOYS

Příspěvek od lister »

já s foxtoxs neměl nikdy problém...
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Mr_Stilisimo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podlešín

Re: OT: FOXTOYS

Příspěvek od Mr_Stilisimo »

tak mi naštěstí dneska model co jsem si objednal přišel a docela i brzo :)

Uživatelský avatar
Adamius
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 204
Registrován: 13.10.2007 12:01
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: FOXTOYS

Příspěvek od Adamius »

ono je to stejne individualni jako u vseho.. ale je pravda, ze kdyz je vic moznosti, je jednodussi nedat druhou sanci a poohlidnout se jinde..
Vzdy je to ale o pristupu lidi a to je nekdy horor :-)
:-)

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: OT: FOXTOYS

Příspěvek od prigi »

Neviděl bych to tak, tragicky. Sice to vypovídá o určité neprofesionalitě té firmy. Nechci se jich zastávat a nemám s nima nic společného!!! :mrgreen: Jasně když něco nezvládají mají to aspoň říct a ne se maskovat stylem "my nic mi muzikanti".
Na druhou stranu nevím jaký jste měli zkušenosti s posledníma vánocema s objednáváním po netu a s dopravou obecně. Moje zkušenost je taková že jsem 20.12.2007 vzdal veškerou snahu - dokonce i vztek mě opustil. Nikdo nezvládal nic. nešlo jen o nakupování dárků po netu. Asi od půlky listopadu bylo třeba ke všem, opkuji ke Všem termínům který mi někdo slíbil přičíst dva až tři týdny. Osobně jsem všechno co šlo přesunul na leden. Myslel jsem si že 3. ledna mi u dvaří zazvoní pošťák a dovezou mi všechno co měli už v prosinci. Omyl! Když jsem dolezl na poštu (volal jsem tam tři dny marně) tak mi pani na přepážce strahným obličejem sdělila že maj zpoždění v doručování v průměru 11 dní a že stěžovat si můžu jít na lampárnu... Podotýkám že nemám ani eshop ani zasilatelství, ale k práci potřebuju fungující rychlou dopravu.
Prostě se letos před vánocema Český trh po**al a nestíhal...
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning & Modely VW“