VT: Můj první VT

Počítačové úpravy nejen VWček...

Moderátoři: VWMysak, Martin. D

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

Jinak dik vsem co to aspon shledli, myslim VT Fiestu. :evil:

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

jajulka píše:Jinak dik vsem co to aspon shledli, myslim VT Fiestu. :evil:
no ten predni naraznik je moc nizko.. nebo dej niz ty prahy :wink: .. a jeste bych zkusil jemne zamracit svetla 8)

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

rombo píše:
jajulka píše:Jinak dik vsem co to aspon shledli, myslim VT Fiestu. :evil:
no ten predni naraznik je moc nizko.. nebo dej niz ty prahy :wink: .. a jeste bych zkusil jemne zamracit svetla 8)
Tak za prve. Prahy jsem tam nedavala, protoze vypadali hrozne, jen je to hodne ponizeny. A naraznik vypada nizko,ale neni. On jak je tmavej tak to tak vypada. A pokud si videl základ tak myslim ze zamraceny svetla jsou taky dost. Ale zkusim jeste neco vyrobit a uvidime,co z toho vypadne. Dik za nazor, toho si cenim.

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

no me ty svetla pripadaji moc velky.. po cele delce bych se zamracil ale jenom jemne :wink: .. mozna jeste nejakou slunecni clonu na predni sklo

ted sem koukal na tu origo fotku a s tema svetlama si uz neco delala :) .. kdo ma furt cucet na ten original kdyz je tak hroznej :lol:

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

rombo píše:no me ty svetla pripadaji moc velky.. po cele delce bych se zamracil ale jenom jemne :wink: .. mozna jeste nejakou slunecni clonu na predni sklo
Moc velky? Nu dobra,tak s tim neco provedu. Slunecni clonu na predni sklo? To bude zajimavy az to budu delat. :lol:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

jajulka píše:
smyk píše:no víc času bych nemel na spaní ale na jiný veci a zase bych stejne spal malo spaní beru jako ztratu času :wink:

Ztratu casu? Tak kdyz to beres takhle tak to jo.. :lol:
jj beru jedinej den v týdnu kdy mužu spát je nedele taky to tak vypada sem spal u kamošky ta už je od 10 vzhuru a ja jsem vyzelz z pelechu ve 4 odpoledne :D ale zase mám na týden předespáno :D
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

smyk píše:
jajulka píše:
Ztratu casu? Tak kdyz to beres takhle tak to jo.. :lol:
jj beru jedinej den v týdnu kdy mužu spát je nedele taky to tak vypada sem spal u kamošky ta už je od 10 vzhuru a ja jsem vyzelz z pelechu ve 4 odpoledne :D ale zase mám na týden předespáno :D

To i v sobotu jsi zaneprazdneny? To by me zajimalo fakt co delas. No a vubec se nedivim ze jsi spal u "kamosky" tak dlouho, asi te to zmohlo. :lol: Predespano a ...... :oops: :twisted:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

jajulka píše:
smyk píše: jj beru jedinej den v týdnu kdy mužu spát je nedele taky to tak vypada sem spal u kamošky ta už je od 10 vzhuru a ja jsem vyzelz z pelechu ve 4 odpoledne :D ale zase mám na týden předespáno :D

To i v sobotu jsi zaneprazdneny? To by me zajimalo fakt co delas. No a vubec se nedivim ze jsi spal u "kamosky" tak dlouho, asi te to zmohlo. :lol: Predespano a ...... :oops: :twisted:
dělám ve fabrice kde pracuji 8 hodin denne pak dojdu domu najím se okoupu atd vyřídim vw-club :D pak zalezu do garaže jdu neco delat a pak jdu ven tam su tak do 12 v prumeru dojdu domu vyřídím vw-club :D a jdu spat nekdy si ješte neco zahraju nebo tak a rano vstavam v 6 no a v sobotu jdu taky občas do prace takže to samo no a v nedeli to se mužu vyspat do si dam voraz :D takže asi tak to mám no a mezitím se aji parkrat venku vožeru tak ty rana sou krutý no a když si to zečteč tak spím tak za týden cca 30 hodin + ta nedele takže nic moc :roll:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

smyk píše:
jajulka píše:
To i v sobotu jsi zaneprazdneny? To by me zajimalo fakt co delas. No a vubec se nedivim ze jsi spal u "kamosky" tak dlouho, asi te to zmohlo. :lol: Predespano a ...... :oops: :twisted:
dělám ve fabrice kde pracuji 8 hodin denne pak dojdu domu najím se okoupu atd vyřídim vw-club :D pak zalezu do garaže jdu neco delat a pak jdu ven tam su tak do 12 v prumeru dojdu domu vyřídím vw-club :D a jdu spat nekdy si ješte neco zahraju nebo tak a rano vstavam v 6 no a v sobotu jdu taky občas do prace takže to samo no a v nedeli to se mužu vyspat do si dam voraz :D takže asi tak to mám no a mezitím se aji parkrat venku vožeru tak ty rana sou krutý no a když si to zečteč tak spím tak za týden cca 30 hodin + ta nedele takže nic moc :roll:
Tyyyy jo,no tak osm hodin snad pracuji vsichni, ne? :) Dokonce uz i brzicko jaaa,takze taky nebude uz casek. :( No jo, je videt ze ti VW club zabira hodne hodin v dennim zivote. Chichi, no tak zkus par veci skloubit dohromady. treba pit a pritom si zahraj. Nebo tak nejak. :) No toooo je hodne malo kdyz se to vezme,ale asi ti to vyhovuje. Me zacne taky pracovni proces,takze se vuuuubec netesim.

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

no me to nevyhovuje ale nic jinýho my nezbíva :D však jak nastoupíš do prace uvídíš jak toho casu ubude :D
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

smyk píše:no me to nevyhovuje ale nic jinýho my nezbíva :D však jak nastoupíš do prace uvídíš jak toho casu ubude :D

A takhle se motivujou lidi k praci,jo? :lol: Pak se divime ze jedna mensina vubec nemaka. :twisted: Mno nic, blba poznamka.

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

Jo a jen tak mezi nami, jak se jmenujes? :oops:

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

Jsem se snazila no tak niiiiiiiiiiiiiic no :cry:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

jajulka píše:Jo a jen tak mezi nami, jak se jmenujes? :oops:
no jestly myslíš me tak Michal a ty :wink: :?:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

smyk píše:
jajulka píše:Jo a jen tak mezi nami, jak se jmenujes? :oops:
no jestly myslíš me tak Michal a ty :wink: :?:


NO urcite myslim tebe, nikdo jiny se mnou ted uz nekomunikuje. :? Tak to me tesi, ja jsem Jarka.

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning & Modely VW“