Kde koupit gumové koberce do GVII?

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
VSLRA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 03.02.2016 18:08

Re: kde koupit gumové koberce do VII

Příspěvek od VSLRA »

Tak jsem to objednal obojí jak textilní koberečky, tak i lišty. Neobjednával jsem to nakonec na ebay, ale přímo na stránkách prodejce, kde je ještě navíc 5% sleva

http://www.tuning-art.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf Sportsvan 1.4 TSI Maraton -04/2016 (sold 5/2018)
Tig AllSpace 1.5 TSI Comfort - obj. 12.3.18, dodáno 10.1.2019,(prod. 9/2021)
Tig AllSpace 1.5 TSI DSG Elegance - obj. 20.9.21, plán CW 02/23

jiri.ryska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 15.01.2015 17:10

Re: kde koupit gumové koberce do VII

Příspěvek od jiri.ryska »

Mám gumové koberce originál VW i Zubří a oboje jsou fajn. Střídám podle nálady. Ty ze Zubří jsou víc černé, ty originál spíše šedé. Oboje sedí dokonale. U těch ze Zubří je i guma na středový panel. Vozím vzadu děti, tak to hodně pomůže ochránit. Jinak na ty gumové koberce používám čistič na gumy od Chemical Guys a mohu jen doporučit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

jiras_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 28.08.2016 14:12

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od jiras_ »

Ahoj, nemáte někdo sadu gumových koberců od Rezaw a nemohli byste dát foto? Líbí se mi proti Zubří ten vyšší okraj.
Golf VII Variant, 1.4 tsi 92kW

marpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.03.2017 22:22
Bydliště: Ostravwa

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od marpie »

Já jsem gumové dostal zdarma při koupi a do kufru jsem koupil vanu Rezaw - PL. Pokud bych při koupi gumové nedostal tak koupím GU-ZU ty mám z minulosti ověřené a co mám info tak do spousty aut originály právě GU-ZU vyrábí. Vany do kufru jsou u variantu dva typy. Jedna je na horní podlahu a jedna je na dolní podlahu pokud má někdo horní vytaženou.
VW Golf Variant VII 1,4TSi, Maraton Edition, Limestone grey

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od Shorty »

Když už se to tady nakouslo - ocenil bych tip na nějakou vanu do kufru na DOLNÍ podlahu. Nějak mi úplně nesejde na to, zda je pevnějí plastová nebo gumová - s oběma mám plus mínus stejně pozitivní zkušenosti.

Namátkově jsem projel net a vyskočila PLASTOVÁ nebo GUMOVÁ za celkem pěkné peníze. Názory/zkušenosti?
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od r@pid »

Presne tu polsku gumovu do spodnej polohy som kupil pred tyzdnom. Kupoval som ich produkt, pretoze som ho mal dva roky v Skode Rapid a bol som spokojny.

Je to super pri preprave kocika, hlavne v zime. A nechcel som davat vela eur za original, je to len rohoz a nezalezi mi na znacke.

marpie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.03.2017 22:22
Bydliště: Ostravwa

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od marpie »

Ta gumová Rezaw je v pohodě a mohu ji doporučit, pasuje přesně, mám v autě verzi pro horní podlahu a ve sklepě schovanou i pro dolní podlahu(až pojedeme do Alp na lyže tak podlahu dám do dolní polohy) a jsem s ní naprosto spokojen. Má lehce zvýšený okraj, je poměrně lehká takže se dá bez problémů vytáhnout, vysypat nečistoty/vzít domů na umytí apod. Původně jsem si myslel že budu mít podlahu trvale dole, ale zvykl jsem ji pod podlahu strkat prázdné nákupní tašky a jiné bebechy aby nelítaly volně po kufru.
Jinak plastovou Rezaw měli rodiče v předcházejícím autě a za mne - gumová je lepší.

Tady trochu lepší cena: http://www.nosice.com/vany-do-kufru/vol ... 01657.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf Variant VII 1,4TSi, Maraton Edition, Limestone grey

Gašpo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 27.07.2017 14:41

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od Gašpo »

Máte niekto skúsenosti s NOVLINE ? :
https://www.autohotarek.cz/gumove-autok ... 12-novline" onclick="window.open(this.href);return false;
Zima na krku a páči sa mi na nich zvýšený okraj, ale ten kryt cez zadný stredný panel vyzerá divne, drží len na jednej strane, síce by sa dal asi odrezať a zahodiť. Nepoznám z fotky či je tá guma dosť bytelná. Ak ich niekto vlastní, budem vďačný za názor.

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od Shorty »

No já měl už tu plastovou polskou na starším golfu a je pravda, že byla taková pevnější a hůře se tím pádem zvedala. Teď mám na golfu nějakou gumovou švédskou a přijde mi uživatelsky lepší - dá se třeba ohnout jen roh atd. Kvalitou ale úplně stejná na obou březích baltu, takže se rozhodnu podle ceny. Asi zase půjdu do gumové a začnu se spodní (kočárek) a časem třeba přidám i horní a díky za tip na levnější :good:
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od r@pid »

Gumova vana je uz v kufri - je to od firmy Rezaw-plast, cislo 231871 (spodna poloha).
Přílohy
IMG_20171006_145029~01[1].jpg

Uživatelský avatar
Mike.03
Člen klubu
Příspěvky: 178
Registrován: 16.10.2011 10:42
Bydliště: Hodice - JihlaVWa

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od Mike.03 »

Díky za tip na levnější od Rezaw, zatím objednána do horní polohy, i když kočár vozím také.
VW Golf IV 1,8T 110kW GTI Exclusive 1999
VW Golf VII Variant 1,4 TSI 110kW Maraton Edition 2017

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od sirdo »

r@pid píše:Gumova vana je uz v kufri - je to od firmy Rezaw-plast, cislo 231871 (spodna poloha).
dufam, ze sa osvedci lepsie ako ta s protismykovou upravou od rovnakeho vyrobcu...

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od ladaf »

Jo tahle Rezaw je ta co prodávají Gumárny Zubří. Do kufru vany asi nevyrábí přímo oni ale dováží. Nicméně mám ji 2r a spokojenost.
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Jurasek1977
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 02.07.2017 21:11

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od Jurasek1977 »

Já jsem tak dlouho vybíral, az na mě práci čekalo od kolegů překvapení ke čtyřicátým narozeninám :yahoo:
Přílohy
received_1460457100657764.jpeg
1.4 tsi 92 kw maraton edition 2017

Gašpo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 27.07.2017 14:41

Re: Kde koupit gumové koberce do GVII?

Příspěvek od Gašpo »

Tak som kúpil Novline 3d ( odkaz som uviedol vyššie ), mal som trochu nedovery, je to ruský výrobok, ale referencie boli výborné tak som to riskol.
Za tie peniaze sú fakt dobré.
Síce mi ten kryt cez zadný stredný panel príde zbytočný a mám nutkanie ho odstrihnúť, ale inak je to OK, sedia dobre a vyzerajú moderne. Predtým som mal české Rigum, boli omnoho ťažšie a hlavne mali klasickú štvorcovú mriežku, ktorá sa prakticky nedá vyčistiť. U spolujazdca nemali ani zacvakávanie. Takže proti tej biede sú tieto veľký posun. Za málo korún slušná muzika. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“