Gumová vana do kufru & skivak

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od skacel99 »

Vážení jestli vám jde o skivak,tak je za slušný peníze vyrábí jeden člověk u nás. Kupoval jsem ho tuším za 900,- .Zpracování slušný za rozumnou cenu,oproti originálu.V případě zájmu můžu poslat kontakt.

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od harrysoumen »

Jj, prosim dej jsem kontakt...

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od skacel99 »

Tady je kontakt na ten skivak http://www.bbmplus.cz/index.php?page=home

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od harrysoumen »

děkujeme :-)

Tak jsem je už kontaktoval. Pán nemá s Golfem žádnou zkušenost. Říkal, že záleží na rozměrech toho otvoru. Od oka bych řekl, že díra bude stejná, jako v Octavii III. Nemáte to náhodou někdo možnost změřit? Taky je Golf o něco kratší, takže nevím, jak se to promítne při převozu lyží, ale sjezdky tam snad vejdou. Problém myslím bude u běžek. Děkuju

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od skacel99 »

Dával jsem ten vak do GV a díra je stejná,jako u OII,Passat 3C a podobně.V GVII to podle mě bude stejný. Protože má Golf v hatchbacku krátkej kufr,vzal jsem ten XL,ale je to asi zbytečně dlouhý.

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od harrysoumen »

To jsem ani nezaznamenal, že má více velikostí. Dohodli jsme se ať mi pošle, to co sedí do oktávie III combi a kdyby byl problém, tak jej můžu vrátit a vyrobí nový na míru...

Nemáte ještě někdo zkušenost s vanou do kufru pro GV VII? Vždycky jsem měl v autě takové to plato s protiskluzovým povrchem, ten se ale brzy vydře a vypadá to hrozně a dělá to bordel. Golf má navíc jen lehce zapuštěnou podlahu oproti nakládací hraně a myslím, že takový typ vany nebude nejlepším řešením. Člověk potom o hranu té vany zadrhává při nakládání předmětů a ona je tuhá a na okraji se vlní. Originál jsem viděl v salonu, mají to udělané dobře. Má lehké okraje cca 3-4cm, aby tekutina nezatekla, ale netrčí to nad nakládací hranu. Nevíte, jestli se podobný typ dělá i neorginálně, nebo případně, kde se na netu objednává originální příslušenství VW?

Díky

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od wittmann167 »

Taky jsem měl do Oll tu vanu s protiskluzem uprostřed a je pravda, že se to pěkně vydroluje. Teď jsem do G Vll varianta pořídil vanu od Rezaw-Plast a ta je celá gumová + má pěkně vysoké okraje. Jsem max. spokojen.
Přílohy
Ilustrační foto
Ilustrační foto
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od harrysoumen »

ta se mi taky líbila nejvíce, ale netrčí moc právě přes nakládací hranu? Volal jsem do VW a řekli mi, že mají pěnovou podložku, která neklouže, ale prodře se, nebo naopak plastovou vložku, která je odolná, ale hladká. Vzhledem k tomu, že za to chtějí kolem 2tis., tak na to kašlu...

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od jirkaa64 »

Dík za tip na ten vak na lyže, taky si ho objednám. Nejdelší sjezdovky mám 170 cm (zbytek 150) a ty zasahují do půlky opěrky, když jí vysunu dopředu, tak je to v pohodě. Na to, že je to malý auto, tak je praktický. Mě osobně to vyhovuje víc, než vozit rakev.
P1010398.JPG
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od harrysoumen »

Takže na běžky ve vaku můžu asi zapomenout co...

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od jirkaa64 »

Kombík bude v pohodě, ale ten krátký asi na běžky nebude.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od skacel99 »

Mám to s těma lyžema stejně,do půlky loketky.Občas si do nich drbnu loktem. U běžek záleží,jak jsou dlouhý.Pokud se nepoužívá loketka,tak 180-185 cm bych řekl,že je asi max.
Rakev mám,ale jak jsi psal,tohle je pro běžný ježdění pohodlnější.Rakev nasazuju jenom na dovolenou

A pokud to někomu pomůže,mám v GV tu gumovou vanu od poláků taky a naprostá spokojenost.Pěkně pasuje a je měkká gumová,takže se pekně dá vlízt k rezervě bez vyndávání vany. Zpracování je fakt dobrý

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od harrysoumen »

Aha, ty lyže na fotce jsou tedy naloženy v krátkém golfu?

Okraj té vany Vám při nakládání nevadí?

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od jirkaa64 »

Ta fotka je krátký golf a lyže jsou 170 cm a zasahují do půlky opěrky. Vanu v kufru nemám.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

harrysoumen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 01.10.2014 11:48

Gumová vana do kufru & skivak

Příspěvek od harrysoumen »

Tak to je celkem luxusní na krátký golf, mě to nějak neseplo. Až teď se dívám, že ho máš i vyfocený u jména...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“