Composition Touch, Colour, Media

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Burslem1972
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.12.2017 22:09

Re: Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion Tech S r.v. 2014 ANGLIE

Příspěvek od Burslem1972 »

Ahoj znovu.

Tak jsem si dohledal, ze kabel je k ájfounu, ten jsem nikdy nechtel a nemel, a zdirka jen na usb neni, tak muzu pouzit ty dva sloty na sd kartu, to je v pohode.
Nezkousel nekdo spustit navigaci ve svem telefonu pres bluetooth do displaye ve stredovem panelu? Jen se ptam, hledam variantu jak si tu navigaci spustit v tom velkem okne stredoveho panelu, kdyz ji tam nemuzu dat jinak.

Posledni otazka: tankovani u Bluemotion. Zkousel jsem youtube, i google a nenasel. Pridava se neco do nafty, do motoru....nevim, vlastnim poprve.

Diky za predmetne rady.

A pekny posledni den v roce.

jarmil7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 21.12.2015 06:36

Re: Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion Tech S r.v. 2014 ANGLIE

Příspěvek od jarmil7 »

Burslem1972 píše:Ahoj a diky za reakci.

Fotky prikladam 3.
Navigace tam urcite neni, nemuzu najit zdirku na usb, myslim primo usb, ne pres zapalovac a pak tu je pred radici pakou ta zdirka na
Media IN ke ktere mam i kabel, ale ten kabel mi nedava smysl, nevim, co do nej napojit, ten druhy konektor my prijde jak k 15 let staremu telefou.
Jeste jednou diky moc za reakci a zeptam se znovu, da se tu nekde stahnout manual v cestine pro tenhle vuz?

Pekny posledni den v roce a Novy rok:-)

No tak obrazek sem asi nevlozim, nebot jsem kopyto....
Media IN:

https://www.youtube.com/watch?v=mdjPAyC8vyM" onclick="window.open(this.href);return false;

Na manual sa pozriem ale neslubujem.

Napodobne a pekny novy rok prajem do UK

jarmil7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 21.12.2015 06:36

Re: Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion Tech S r.v. 2014 ANGLIE

Příspěvek od jarmil7 »

Burslem1972 píše:Ahoj znovu.

Tak jsem si dohledal, ze kabel je k ájfounu, ten jsem nikdy nechtel a nemel, a zdirka jen na usb neni, tak muzu pouzit ty dva sloty na sd kartu, to je v pohode.
Nezkousel nekdo spustit navigaci ve svem telefonu pres bluetooth do displaye ve stredovem panelu? Jen se ptam, hledam variantu jak si tu navigaci spustit v tom velkem okne stredoveho panelu, kdyz ji tam nemuzu dat jinak.

Posledni otazka: tankovani u Bluemotion. Zkousel jsem youtube, i google a nenasel. Pridava se neco do nafty, do motoru....nevim, vlastnim poprve.

Diky za predmetne rady.

A pekny posledni den v roce.
Cez modry zub (bt) nepripojiš obraz len zvuk.Hudba,telefon ako handsfree.Pripojit sa da jedine cez mirrorlink ale zrejme sa to zatial neda alebo to ešte nikto neskušal.Myslim radia staršieho typu rns 510 atd.

Ano pridava ale zrejme tam kde sa momentalne nachadzaš bude niečo uplne ineho a hlavne ina nafta ako tu v cz a sk.

Tu je aditiv čo väčšina čast uživatelov diesel/benzin a členovia tohto klubu použivaju.

http://www.vif.cz/produkty/aditiva-do-nafty/" onclick="window.open(this.href);return false;

Burslem1972
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.12.2017 22:09

Re: Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion Tech S r.v. 2014 ANGLIE

Příspěvek od Burslem1972 »

Dekuji moc vsem za reakce.

Pekny novy rok a cely 2018.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion Tech S r.v. 2014 ANGLIE

Příspěvek od sirdo »

- tankovat staci normalnu naftu, nemusis tam nic liat ako aditivum...

- navi z mobilu len cez mirrorlink cez pripojenie kabelom. samozrejme ten mirrorlink musi tvoja "obrazovka" obsahovat a musi byt aktivovane...

Marek Šmíd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 25.10.2017 20:46

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Marek Šmíd »

notebooker píše:Dobrý den,
mohu se zeptat, kde je možné sehnat toto rádio? Mám composition colour a potřeboval bych mít spojený mobil s rádiem přes bluetooth, je možné třeba jenom dokoupit bluetooth modul? Je nutné to pak nějak speciálně kódovat? Díky za rady!
breit píše:Tak já jsem pokusně zkusil objednat lepší rádio, jako náhradu za composition color.
Konkrétně toto:
Obrázek

Mělo by to být originál VW rádio, vymontované z nového auta.

Výhody:
USB, BT Handsfree, MirrorLink, 6,5" display, podporuje vše (carinfo, parktronic, multifce atd.)

Nevýhody:
není v češtině, neumí RDS (nevadí mi), neumí zobrazovat audio info na palubáku (stejně nepoužívám)



Tak jsem zvědavý, až přijde, jestli bude vše ok. Pak se podělím o dojmy.

Tak jaké máš zkušenosti? Také o tom uvažuju. Servisák mě ale varoval před kradenými kusy.

Kulich999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 22.01.2018 19:58

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Kulich999 »

Nechci zakládát zbytečně nové téma.

Včera (po necelých 15 tis km) jsem si všiml, že mi nelícuje rádio (Composition Media 8) v palubovce (nesedí horní hrana a je ze šikma):
2018-03-28_13-39-09_Clipboard.png
Vůbec si nepamatuju, jestli to tak mám od začátku, nebo se rádio postupně něják posunulo. Ale drží pevně a nedá se s ním vůbec pohnout...

Máte to taky? Nevím jestli to mám reklamovat, aby mi v servisu rozebrali půl palubovky a pak ještě začalo něco nekdě vrzat apod.
Golf VII Variant ME 1.4 TSI 92 kW '17

Uživatelský avatar
r@pid
Pilot
Pilot
Příspěvky: 713
Registrován: 23.01.2016 20:50

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od r@pid »

Stretol sa uz niekto s nahodnym "odparovanim" smartfonu? Co som na rychlo Googlil, tak to riesili aj majitelia inych znaciek v suvislosti s prechodom na Android7. Pravdepodobne sa bude na Composition media robit update firmvéru.

Darisak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.04.2019 11:22

Comp. media

Příspěvek od Darisak »

Uvažuji o koupi Golfa GTD r.v. 1/2015. Je tam asi Composition media 1gen s infotainment a bluetooth comfort
Nebude problem se streamingem hudby z telefonu (iphone) do systemu autoradia ?
Zatím jsem měl pouze starší systemy RCD 510 s bluetooth Premium a trochu mám strach abych nepříšel o Spotify apod.
Golf 2.0 GTD DSG

Marek Zelinka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 06.05.2018 13:20
Bydliště: Praha

Re: Comp. media

Příspěvek od Marek Zelinka »

Problém by být neměl, mám Composition media a funguje mi to.
Přes BT to jde na 100%, a Spotify ti vyzkouším odpoledne...
:-)
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI
Piano Black

Darisak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.04.2019 11:22

Re: Comp. media

Příspěvek od Darisak »

Dík. Pokud snad to pojede.
Golf 2.0 GTD DSG

Marek Zelinka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 06.05.2018 13:20
Bydliště: Praha

Re: Comp. media

Příspěvek od Marek Zelinka »

Tak mě funguje i Spotify...
VW Golf VII Variant Highline 2.0 TDI
Piano Black

Juradu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 28.04.2019 15:15
Bydliště: Opava

Re: Composition Touch, Colour, Media

Příspěvek od Juradu »

Ahojte, mám dotaz ohledně rádia compositum média s navigací. Bohužel vestavěnou navigaci moc nepoužívám, raději používám Google mapy a navigaci v mobilu, problém je ten, že pokyny z telefonu neslyším, mám mobil připojen pomocí Bluetooth k autorádií, ale pokyny nejdou slyšet. Umíte někdo poradit? Jde mi o to, abych slyšel co navigace v mobilu říká. Díky
Volkswagen Golf Variant VII, 2.0 tdi , 110 kw,comfortline

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“